Коротка інформація

Заплатка
Поставьте оценку
Назва: Заплатка
1-й кредит: 500 - 3.000 грн
Срок: 1 - 20 днів
Ставка: 0% в день
Пролонгація: Присутствует
Розгляд: 15 минут
Умови:

— вік 18+
— наявність банківської карти
— паспорт та ІПН
— мобільний телефон і e-mail

Приклад розрахунку :
Термін: днів
Cума: грн
До повернення:
12500 (10000 + 10000) грн
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями
Лого creditop.in.ua
creditop.com.ua

Заплатка

В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

Заплатка – один з кращих сервісів в Україні, що забезпечує комфортне кредитування для людей незалежно від фінансового становища, соціального статусу і віку. Досвідчена команда фахівців в сфері банківського та мереженого ритейлу з 2012 року активно надає громадянам з різних куточків країни фінансову допомогу. Ця процедура відбувається максимально легко і доступно, так що кожен хто відчуває потребу в грошових коштах може скористатися кредитом.

Як оформити кредит в Заплатка?

Взяти гроші в кредит можна через інтернет, скориставшись сайтом Заплатка, для цього вам буде потрібно тільки телефон, ноутбук або звичайний комп’ютер. Не потрібно відвідувати офіси і стояти в чергах, процедура оформлення онлайн-позики займає не більше 10 хвилин.
Є два варіанти: отримання позики новим клієнтам і кредитування постійних клієнтів. У першому випадку подача заявки здійснюється відразу після реєстрації та заповнення анкети на сайті, у другому перед подачею заявки на новий кредит необхідно закрити діючий займ. Все що потрібно – це визначитися з сумою, яка Вам потрібна і термін кредиту, заповнити анкету і додати банківську карту, після чого 15 хвилин очікування і готово! Гроші вже на карті.
Клієнти, які тільки дізналися про сервіс Заплатка можуть оформити кредит на суму до 3000 гривень.

Хто може отримати кредит в Заплатка?

Можливість отримання фінансової підтримки передбачена для повнолітніх громадян України. Для того щоб скористатися послугами сервісу Вам потрібно мінімальний набір документів: паспорт, ідентифікаційний код і карта будь-якого банку. Компанія дуже лояльно ставитися до своїх клієнтів, тому отримати фінансування з легкістю можуть як пенсіонери, студенти, так і приватні підприємці. Погана кредитна історія не є приводом для відмови в кредитуванні.

Переваги та особливості Заплатка

Головні переваги сервісу швидкої позики:
• Онлайн-формат оформлення заявки. Вам більше не потрібно стояти в чергах і відвідувати офіс;
• Ні прихованих платежів і комісій. Всі ставки і комісії в тарифах можна переглянути в будь-який момент до оформлення кредитного договору;
• Швидкість розгляду заяви – 15 хвилин;
• Зручність заповнення анкети через BankID;
• Мінімальні вимоги до документів;
• Надійний захист персональних даних.

Як погасити кредит в Заплатка?

Спосіб погашення кредиту Ви можете вибрати самі: внести гроші за допомогою інтернет-банкінгу, Приват24 (ПриватБанк) або через термінал. Так само здійснити платіж можна в касі будь-якого банку і в особистому кабінеті. Гроші найкраще вносити через банківську карту, яку Ви використовували при заповненні анкети на сайті Заплатка, це підвищить ефективність роботи з сервісом. Важливо пам’ятати, що несвоєчасне повернення грошових коштів завжди має на увазі складності в спілкуванні з кредитором і фінансове відшкодування своїх боргових зобов’язань через оплату штрафів. Тому рекомендуємо стежити за термінами погашення кредиту, для того щоб уникнути неприємних ситуацій. Якщо у Вас немає можливості вчасно внести гроші на рахунок, тоді просто скористайтеся опцією пролонгації, за допомогою якої можна продовжити термін виплати відсоткової ставки за позикою.

1-й кредит:
500 - 3.000 грн
Ставка:
0% в день
Термін:
1 - 20 днів
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

Залишити відповідь