Коротка інформація

Vistacredit
5/5 (оценок: 1)
Назва: Vistacredit
1-й кредит: 100 - 100.000 грн
Срок: 91 - 730 днів
Ставка: 0.01% в день
Пролонгація: Присутствует
Розгляд: 15 минут
Умови:

— вік 18+
— наявність банківської карти
— паспорт та ІПН
— мобільний телефон і e-mail

Приклад розрахунку :
Термін: днів
Cума: грн
До повернення:
12500 (10000 + 10000) грн
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями
Лого creditop.in.ua
creditop.com.ua

Vistacredit

В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

Vistacredit є сервісом, який дає можливість підібрати клієнтам кращі кредитні пропозиції на ринку. Його можна використовувати для того, щоб вибрати кредит з найпростішими умовами для виконання, або ж таку пропозицію, яка буде відповідати за сумою.
Сервіс існує на вітчизняному ринку недавно, але вже отримав хороші відгуки від багатьох користувачів. Головною метою сервісу є спрощення використання кредитних пропозицій для клієнтів, яким складно вибрати в різноманітті пропозицій, доступних на ринку мікрокредитування.

Умови отримання кредиту в Vistacredit

Щоб отримати кредит за допомогою сервісу необхідно спочатку заповнити заявку. Далі система автоматично підбере пропозиції, які найкраще відображають потреби клієнта. Природно, що вибір залишається за клієнтом, адже найчастіше існує відразу кілька варіантів, які задовольняють його потребам. Серед них клієнт буде вибирати оптимальний за своїми власними критеріями.

Хто може отримати кредит в Vistacredit

Щоб отримати кредит за допомогою сервісу досить бути повнолітнім громадянином України. Також варто пам’ятати, що сервіс платний. Вартість його використання становить 199 грн за 5 днів. При цьому важливо відзначити, що сервіс використовує сучасні якісні алгоритми для того, щоб зробити пошук для клієнтів простішим, швидшим і точнішим. Це допомагає за мінімальний час знайти відповідну пропозицію.

Переваги та особливості Vistacredit

Існує кілька важливих особливостей і переваг даного сервісу:

  • відносно невисока вартість використання, яка є важливою перевагою для клієнтів компанії;
  • можливість отримати якісні послуги не виходячи з дому;
  • висока швидкість обробки даних;
  • повна конфіденційність інформації, яку клієнти залишають на сайті;
  • підбір пропозицій тільки від перевірених МФО з хорошими відгуками від клієнтів, так що можна не хвилюватися про якість отриманих послуг і репутації компанії в мережі;
  • простота використання сервісу, з яким зможуть розібратися навіть ті, хто раніше не мав справи з аналогічними пропозиціями для користувачів.

Великою перевагою для клієнтів є можливість використання бази МФО, з якої будуть обрані кращі варіанти відповідно до заповненої заявки. Саме такий варіант взаємодії з компанією дає можливість швидше отримати потрібний результат. При цьому важливо заповнювати всі запропоновані поля. Це збільшить точність підбору і допоможе швидше отримати потрібний результат.

Як оформити кредит в Vistacredit

Щоб оформити кредит за допомогою сервісу досить буде заповнити заявку і погодитися з умовами, які він пропонує. Далі потрібно вибрати вподобану компанію зі списку і заповнити для неї решту даних. Це займає відносно небагато часу, так що буде цікаво тим, хто хоче отримати можливість повноцінного використання кредиту і при цьому заощадити час на ручний пошук варіантів серед пропозицій, доступних на ринку.

1-й кредит:
100 - 100.000 грн
Ставка:
0.01% в день
Термін:
91 - 730 днів
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

Залишити відповідь