Коротка інформація

Visame
4.5/5 (оценок: 548)
Назва: Visame
1-й кредит: 500 - 15.000 грн
Срок: 5 - 31 днів
Ставка: 1% в день
Пролонгація: Присутствует
Розгляд: 15 минут
Умови:

— вік 18+
— наявність банківської карти
— паспорт та ІПН
— мобільний телефон і e-mail

Приклад розрахунку :
Термін: днів
Cума: грн
До повернення:
12500 (10000 + 10000) грн
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями
Лого creditop.in.ua
creditop.com.ua

Visame

В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

Компанія Visame працює в сфері пошуку та підбору найбільш вигідних умов швидкої позики для своїх клієнтів. Завдяки Visame фінансову допомогу отримати легко! Внутрішній алгоритми скорингу протягом декількох хвилин видають максимально підходящі варіанти кредиторів для конкретної особи. За допомогою такої системи знаходити вигідні пропозиції в два рази простіше.

Умови отримання кредиту в Visame

Перш ніж отримати позику потрібно зареєструватися в проекті. Все що Вам знадобитися: доступ в інтернет, будь-який зручний гаджет, паспорт, адреса електронної пошти та дебетова картка банку. Варто відзначити, що отримати кредит можуть тільки повнолітні громадяни України. Сам процес заповнення анкети займає не більше 10 хвилин і вимагає СМС підтвердження через телефон. Послуги сервісу – платні, тому після реєстрації Вам буде запропоновано прикріпити банківську картку до аккаунту і оплатити 175 гривень. Онлайн-проект збере всю потрібну йому інформацію про Вас, яка знаходитися у відкритому доступі і запропонує на вибір кілька доступних варіантів кредитування. Погана кредитна історія не є визначальним фактором при видачі пропозицій про кредитування, але звужує коло потенційних кредиторів.

Переваги та особливості Visame

Основні переваги онлайн-проекту для пошуку вигідних умов швидкої позики:

• Комфортний спосіб отримання кредиту онлайн;
• Доступний по всій Україні;
• Повна конфіденційність і надійний захист персональних даних;
• Можливість отримати гроші з кількох різних джерел.

Важливо відзначити безпеку послуг, що надаються, так як всі компанії-партнери, ліцензовані МФО, які офіційно зареєстровані в НБУ. Таким чином Visame забезпечують додатковий захист громадян від шахраїв. Отримання будь-якої інформації про клієнта від родичів і колег – заборонено, що забезпечує анонімність.

Як оформити кредит в Visame?

Кредит оформляється через інтернет, тому процедура проходить максимально швидко і якісно. Для оформлення Вам достатньо зареєструватися на сайті Visame, внести свої паспортні дані і визначити умови кредиту. Вся інформація буде оброблена в реальному часі для підбору найбільш релевантних кредитних пропозицій, після чого потрібно буде ввести банківські реквізити і отримати гроші. Система пропонує варіанти позик як в МФО, так і в банках.

Як погасити кредит в Visame?

Оплатити кредит досить просто, скориставшись декількома зручними для Вас способами: через касу обраного банку або термінал самообслуговування. Так само здійснити платіж можна в особистому кабінеті на сайті Visame. Зазвичай позики, отримані на короткий проміжок часу, виплачують разово в кінці терміну, а довгострокове кредитування розбивають на щомісячні платежі в залежності від обраної суми. Якщо у Вас виникли фінансові труднощі, то варто скористатися опцією пролонгації, за допомогою якої можна продовжити термін виплати відсоткової ставки за позикою. Несвоєчасне повернення грошових коштів завжди тягне за собою наслідки у вигляді штрафів і нарахування додаткових відсотків, тому важливо стежити за термінами погашення заборгованостей по кредиту.

1-й кредит:
500 - 15.000 грн
Ставка:
1% в день
Термін:
5 - 31 днів
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

Залишити відповідь