Коротка інформація

Verocash
4.7/5 (оценок: 592)
Назва: Verocash
1-й кредит: 500 - 5.000 грн
Срок: 7 - 30 днів
Ставка: 0.65% в день
Пролонгація: Присутствует
Розгляд: 10 минут
Умови:

— вік 18+
— наявність банківської карти
— паспорт та ІПН
— мобільний телефон і e-mail

Приклад розрахунку :
Термін: днів
Cума: грн
До повернення:
12500 (10000 + 10000) грн
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями
Лого creditop.in.ua
creditop.com.ua

Verocash

В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

Швидкими темпами в Україні зростає кількість споживчих кредитів. Це, перш за все позики, взяті на покупку побутової техніки, лікування, ремонт або навчання. За результатами соціологічного дослідження, проведеного в квітні 2020 року, 6 з 10 опитаних українців мали кредити або грошові борги. Швидкі позики від МФО залишаються найбільш популярним видом кредитування. Мікрокредит онлайн – зручний інструмент, що дає можливість купити необхідну річ прямо зараз, а платити потім і поступово. Мікропозики потрібні і затребувані серед всіх категорій громадян України.

Вам більше не потрібно витрачати час на пошук грошей

Онлайн-сервіс VeroCash пропонує скористатися мікропозикою. Ми просто і швидко допоможемо вам отримати потрібну суму грошей. Це гарантує відсутність у вас фінансових проблем. Брати мікропозики набагато простіше, ніж банківські кредити. У трьох випадках з чотирьох банки відмовляють в отриманні кредитів.
Наш сервіс йде назустріч тим, кому, в силу певних життєвих обставин, в силу об’єктивних причин терміново необхідні кошти. Брати гроші в борг – це звичайна справа, головне робити це з мінімальними ризиками.

Перш ніж прийняти рішення про позику, подивіться, що відрізняє VeroCash від інших подібних мікрофінансових організацій:

– надаємо швидкі позики без прихованих відсотків, з мінімальною процентною ставкою – всього 1,65%;

– ваші шанси отримати потрібну суму в сервісі VeroCash максимальні – ми схвалюємо 96% заявок. Це дуже хороший результат! Ми допоможемо в тому випадку, в якому інші тільки розведуть руками;

– це легкий і надійний спосіб отримати швидкий кредит готівкою, без довідок, очікування і тяганини. Досить на сайті пройти просту реєстрацію і через п’ять хвилин отримати потрібну суму грошей на банківську картку. Прийдемо на допомогу 24 години на добу без вихідних, якщо терміново потрібні гроші;

– клієнт сам по своєму бажанню вибирає термін надання позики (від 8 до 30 днів) і суму (від 500 до 5000 гривень), в залежності від своїх потреб. Розрахунок позики можна зробити на кредитному калькуляторі на сервісі.

– надійність сервісу та вигідні умови надання позики, дозволили нам придбати відмінну репутацію і довіру численних клієнтів. 65% наших клієнтів звертаються в наш сервіс в другій і третій раз.

Як погасити кредит в VeroCash

Ми завжди дотримуємося баланс своїх інтересів і інтересів наших позичальників. Надані кредити не складно виплачувати, завдяки низькій процентній ставці. Головне не забути про свої зобов’язання перед МФО і вчасно повернути грошову позику. Погасити кредит можна онлайн, через особистий кабінет або в касі будь-якого українського банку.

VeroCash – сервіс, за який люди кажуть «Спасибі!»

Працюємо більше 10 років на ринку кредитування. За ці роки ми стали експертами в своїй області і точно знаємо, що запропонувати позичальникам.
VeroCash – перевірений і надійний партнер в отриманні правильних кредитів на вигідних умовах. Чи не терзають сумніви – зверніться в цілодобовий сервіс VeroCash і ми вирішимо все дуже оперативно. Оцініть правдивість наших слів, низькі відсотки і потужні можливості сервісу вже зараз.

1-й кредит:
500 - 5.000 грн
Ставка:
0.65% в день
Термін:
7 - 30 днів
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

Залишити відповідь