Коротка інформація

Ваша готівочка
4.4/5 (оценок: 639)
Назва: Ваша готівочка
1-й кредит: 200 - 9.000 грн
Срок: 1 - 16 днів
Ставка: 0.01% в день
Пролонгація: Присутствует
Розгляд: 15 минут
Умови:

— вік 18+
— наявність банківської карти
— паспорт та ІПН
— мобільний телефон і e-mail

Приклад розрахунку :
Термін: днів
Cума: грн
До повернення:
12500 (10000 + 10000) грн
Лого creditop.in.ua
creditop.com.ua

Ваша готівочка

«Ваша Готівочка» – одна з найбільших мікрофінансових організацій України, що надає онлайн і офлайн позики. Представництва МФО розташовуються в Запоріжжі, Дніпропетровську, Миколаєві та інших регіонах країни. Оформити і отримати швидкий мікрокредит можна цілком в віддаленому режимі (без відвідування офісів).

Відсоткова ставка «Ваша Готівочка»

Нові клієнти «Ваша Готівочка» можуть оформити перший мікропозик під 0% (додаткові документи не потрібні, ставка застосовується автоматично для всіх новачків).

Величина процентної ставки для повторних позичальників – фіксована 2% на добу (APR – 730%) без прихованих платежів і комісій.

Умови отримання кредиту в «Ваша Готівочка»

Мікрокредитування здійснюється на наступних умовах:

 • Мінімальна сума – 200 гривень;
 • Максимальна сума – 7 000 гривень;
 • Процентна ставка – 2% в день;
 • Терміни кредитування – від 1 дня до 16 днів з можливістю пролонгації позики.

Якщо у вас виникнуть питання щодо умов кредитування, звертайтеся за консультацією на безкоштовну Гарячу лінію МФО за номером: 0 800 500 660. Також можливе замовлення безкоштовного «Зворотного Дзвінка».

Хто може отримати кредит в «Ваша Готівочка»?

Оформити мікропозик можна, відповідаючи декільком простим вимогам:

 • Вік більше 18 років (позики неповнолітнім громадянам не надаються навіть при згоді батьків і опікунів);
 • Громадянство України (регіон прописки не важлива);
 • Можливість надати дані паспорта та ІПН (пенсіонерам – пенсійне посвідчення).

Мікрокредити від «Ваша Готівочка» надаються будь-якої категорії населення: офіційно безробітним громадянам, мамам в декреті, студентам, пенсіонерам.

Переваги та особливості «Ваша Готівочка»

Серед конкретних переваг МФО «Ваша Готівочка» можна виділити:

 • Швидкий розгляд заявок на мікрокредит. Рішення по мікропозику компанія приймає протягом однієї години максимум (середній термін відповіді – 10-15 хвилин);
 • Мінімальна кількість відмов. Отримати фінансову допомогу можуть навіть ті громадяни, яким банки країни в кредиті вже відмовили;
 • Для оформлення позики потрібно всього 2 документа. Ні довідок з роботи, ні застав, ні поручителів не потрібно;
 • Є можливість дострокової виплати кредиту з перерахунком відсотків в сторону зменшення. Платити потрібно тільки за ті дні, які ви використовуєте позикові кошти;
 • Погасити борг можна різними способами – онлайн і офлайн;
 • Відсутність прихованих комісій та платежів. Умови співпраці – відкриті і прозорі. Повну суму до погашення позичальник бачить в процесі оформлення мікрокредиту;
 • Компанія працює на підставі діючої ліцензії, оформленої «Нацкомфінпослуг». Відсутність «підводних каменів» і чесні умови кредитування гарантовані;
 • Передбачається можливість пролонгації позики. Якщо ви не зможете виплатити борг своєчасно, внести потрібно буде тільки відсотки.

На відміну від багатьох інших МФО, «Ваша Готівочка» працює не тільки онлайн, але і офлайн. Це дозволяє отримувати гроші на карту віддалено або готівкою – в одному з найближчих офісів фірми.

Як оформити кредит в «Ваша Готівочка»?

Перше, що вам необхідно зробити – визначитися зі зручним способом кредитування. Якщо ви хочете отримати позику готівкою, подати заявку на мікрокредит ви також можете на офіційному сайті МФО. Після її розгляду, вам буде досить прийти до підрозділу організації і надати оригінали паспорта та ІПН.

Реєстрація в МФО «Ваша Готівочка»

Зареєструватися на сайті можна цілодобово. Процедура проста і інтуїтивно зрозуміла. Покрокова інструкція на сайті не дозволить допустити помилки. Коротко, реєстрація виглядає так:

 1. Заповніть стандартну анкету, вказавши вірну персональну і контактну інформацію.

Важливо! Одна з найбільш поширених причин для відмови в мікрокредитування – надання невірних даних. Будьте уважні при заповненні анкети.

 1. Прийміть умови угоди про співпрацю, поставивши галочку у відповідному рядку.
 2. Введіть секретний код, який прийде на вказаний при реєстрації номер телефону.

Подавати заявку на кредит можна відразу після реєстрації на сайті.

Важливо! Для подачі заявки в подальшому, реєструватися на сайті вам не доведеться. Досить буде авторизуватися в Особистому кабінеті, вказавши пару «логін-пароль». В якості логіна буде виступати ваш номер телефону. Пароль ви призначите при реєстрації.

Особистий кабінет “Ваша Готівочка»

В Особистому кабінеті МФО вам будуть доступні такі операції, як:

 • Подача швидкої заявки на мікрокредит;
 • Погашення позики в режимі онлайн;
 • Оформити страховку;
 • Оформити пролонгацію боргу.

Якщо ви забули пароль від Особистого кабінету, скористайтеся посиланням на його відновлення. Знайти рядок «Забули пароль?» можна, клікнувши по «Вхід» у верхній правій частині екрана.

Як подати заявку «Ваша Готівочка»?

Процес подачі заявки на мікрокредит також простий і не вимагає багато часу:

 • Виберіть термін і суму позики;
 • Вкажіть бажаний спосіб отримання грошей (онлайн на карту або готівкою у відділенні);
 • Внесіть інформацію банківської карти (категорія Віза, МастерКард);
 • Пройдіть верифікацію карти (на рахунку буде тимчасово заморожена сума до 1 гривні). Це необхідний захід безпеки, який дозволить засвідчити приналежність платіжного засобу, яка подала заяву на позику;
 • Вкажіть запитувану системою інформацію (адреса проживання, місце роботи і т.д.).

Важливо! У числі іншого вам потрібно буде вказати дані контактної особи. Хвилюватися про те, що МФО буде дзвонити їй з перевіркою, не слід. До заповнивши контактну форму компанія «Ваша Готівочка» може звернутися тільки в тому випадку, якщо не буде мати можливості зв’язатися з вами особисто.

 • Чекайте відповіді від МФО. Рішення надійде в СМС на телефон, буде продубльовано листом на е-мейл. Крім того, в особистому кабінеті зміниться статус заявки на позику «Схвалено» або «Відхилено».

Якщо ви оформили онлайн кредит, гроші після схвалення на вашій карті виявляться без зволікання. У випадку з офлайн позикою, ви можете підійти до найближчого відділення МФО в зручний час (дивіться години роботи підрозділу на сайті).

Відмова від видачі кредиту в «Ваша Готівочка». Що робити?

МФО відмовить вам в позицi в тому випадку, якщо:

 • У вас вже є непогашений кредит в «Ваша Готівочка» (перед подачею нової заявки, загасіть колишній борг);
 • Ви входите в список «злісних неплатників» БКІ України (навмисне берете і не повертаєте позики);
 • Ви надали про себе невірну інформацію або заповнили не всі поля;
 • Ваша картка не пройшла верифікацію (термін її дії не закінчився, оформлена не на ваше ім’я);
 • Вам ще немає 18 років, або вам більше 70 років.

Подумайте, з яких причин вам надійшла відмова? Якщо справа в невірно оформленiй анкеті, подавайте заявку повторно (мінімум через тиждень).

Акції та промокоди «Ваша Готівочка»

Дізнатися про актуальні акції і спецпропозиції завжди можна на сайті, відвідавши розділ «Акції».

Чинна спеціальна пропозиція «Ваша Готівочка»: перший позик під 0%. Надається всім новачкам за умови своєчасного погашення боргу.

Крім того, МФО регулярно влаштовує розіграші цінних призів, у тому числі грошових, серед своїх клієнтів. Як правило, розіграші організовуються напередодні календарних свят.

Як погасити кредит в «Ваша Готівочка»?

Розрахуватися з позикою можна різними способами:

 • В особистому кабінеті, використовуючи засоби банківської карти;
 • Через найближче відділення МФО «Ваша Готівочка»;
 • Через касу будь-якого банку України (потрібні реквізити компанії). Інформацію про реквізити можна отримати за телефоном гарячої лінії 8 800 500 660.

Зверніть увагу: банківський переказ може здійснюватися із затримкою до 3-х робочих днів. Не допустіть випадкового прострочення.

Прострочення «Ваша Готівочка»

Санкція за прострочення мікрокредиту – нарахування пені в розмірі 2,5% в день. У тому випадку, якщо позичальник відмовляється від виплати боргу, його справа передається колекторам, а потім до суду.

Врахуйте, що МФО мають ті ж права щодо стягнення заборгованостей, що і звичайні банки країни. Якщо ви не можете погасити позику у визначений термін, оформiть пролонгацію. Вам потрібно буде заплатити тільки вже нараховані відсотки: інформація про невиплату вступить в УБКІ, кредитна історія не погіршиться, пені нараховуватися не стануть.

1-й кредит:
200 - 9.000 грн
Ставка:
0.01% в день
Термін:
1 - 16 днів

Залишити відповідь