Коротка інформація

Таскомбанк
Поставьте оценку
Назва: Таскомбанк
1-й кредит: 1.000 - 100.000 грн
Срок: 3 - 365 днів
Ставка: 0.14% в день
Пролонгація: Присутствует
Розгляд: 20 минут
Умови:

— Вік: від 22 до 70 років
— Громадянство: Україна
— Документи: Паспорт та ІПН

Приклад розрахунку :
Термін: днів
Cума: грн
До повернення:
12500 (10000 + 10000) грн
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями
Лого creditop.in.ua
creditop.com.ua

Таскомбанк

В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

ТАСкомбанк – одна з лідируючих організацій на фінансовому ринку України. Банк веде безперервну діяльність протягом кількох десятиліть, показуючи стабільний результат. Основні напрямки співробітництва: робота з юридичними та фізичними особами, страхування і кредитування.
Чесність, надійність і ефективність є основними принципами компанії. Організація входить в категорію важливих об’єктів банківської системи України. Займає стабільно високі позиції як у вітчизняних, так і в міжнародних рейтингах фінансових організацій. Великий штат кваліфікованих співробітників веде безперервну діяльність, працюючи в інтересах своїх клієнтів.

Хто може отримати кредит в ТАСкомбанк?

Головна перевага банку – співпраця з максимально широким колом осіб. Будь-який громадянин України має право розраховувати на отримання кредиту, організація залишає за собою право відмовляти клієнтам в індивідуальних випадках. На ймовірність схвалення впливають такі чинники:

  • Платоспроможність позичальника – необхідно надати інформацію про фінансовий стан для оцінки.
  • Наявність офіційного доходу – працевлаштування та декларований заробіток допомагають отримати позику.
  • Кредитна історія – якщо потенційний клієнт злісно порушував угоди про виплати в минулому, то шанси на позитивну відповідь істотно знижуються.
  • Розмір суми – щомісячні виплати повинні бути посильні для позичальника.

Переважна більшість законослухняних громадян країни можуть не переживати, тому що для них ймовірність схвалення кредиту висока.

Переваги та особливості ТАСкомбанк

Співпраця з великою фінансовою організацією несе в собі велику кількість плюсів. Наприклад: захист інтересів клієнта, вигідні умови, наявність пільгових програм і індивідуальний підхід. Стабільно високі місця в аналітичних рейтингах свідчить про високу надійність сервісу.
Організація намагається мінімізувати бюрократичні процеси, тому для подачі заявки від людини потрібно мінімальний пакет документів. Більш детальну інформацію про умови кредитування можна отримати у віртуальному режимі, на офіційному сайті компанії.
Фахівці в юридичній галузі консультують потенційних позичальників з усіх питань на постійній основі. Такий підхід захищає людину від підводних каменів, дозволяючи об’єктивно оцінити ситуацію. Крім кредитування, банк надає повний спектр фінансових послуг.

Умови отримання кредиту в ТАСкомбанк

Найбільш затребувані напрями серед фізичних осіб – споживчі та автомобільні кредити. Для кожного з них існує велика кількість унікальних програм. Загальні умови складаються зі значень процентної ставки, комісії та переплати.
Також, сервіс надає можливість рефінансування кредиту на більш вигідних умовах. При особистому спілкуванні з банківським працівником, клієнту буде підібраний максимально відповідний варіант кредитування з наявних. Необхідний список документів буде надано клієнту офіційним представником банку.

1-й кредит:
1.000 - 100.000 грн
Ставка:
0.14% в день
Термін:
3 - 365 днів
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

Залишити відповідь