Коротка інформація

Swizo
5/5 (оценок: 1)
Назва: Swizo
1-й кредит: 500 - 15.000 грн
Срок: 7 - 30 днів
Ставка: 0.01% в день
Пролонгація: Присутствует
Розгляд: 15 минут
Умови:

— вік 18+
— наявність банківської карти
— паспорт та ІПН
— мобільний телефон і e-mail

Приклад розрахунку :
Термін: днів
Cума: грн
До повернення:
12500 (10000 + 10000) грн
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями
Лого creditop.in.ua
creditop.com.ua

Swizo

В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

Мікрофінансова організація Swizo є однією з найбільш популярних в Україні. Компанія пропонує зрозумілі і прозорі умови кредитування. Крім того, акції та промокоди Swizo дозволять отримати позику на ще більш вигідних умовах.

Хто може отримати кредит в Swizo

Представлені мікрофінансові продукти є загальнодоступними. Оформити позику може будь-який громадянин України віком від 18 років. При цьому компанія вимагає мінімум документів. Так, необхідний паспорт для підтвердження віку позичальника і його громадянства.

Крім того, потрібен ІПН. З документів нічого надавати не знадобиться. Наприклад, компанія не здійснює перевірку наявності працевлаштування позичальника, не вимагає надавати документи про рівень заробітку.

Умови отримання кредиту в Swizo

За умови подання зазначених вище документів та відповідності за віком, від позичальника буде потрібно тільки заповнення анкети. Це можна зробити безпосередньо на сайті компанії.

Дана анкета містить інформацію про суму позики, яку запитує клієнт, а також період кредитування. Крім того, в анкеті слід відображати особисті дані і відомості про рівень заробітку, місце роботи. При цьому такі відомості не перевіряються.

Як оформити кредит в Swizo

Всі дії, необхідні для оформлення позики в даній мікрофінансовiй компанії, виконуються на її сайті. Немає необхідності особисто відвідувати офіс. Особливості процедури оформлення позики слід описати більш докладно:

Першим етапом є заповнення і відправка згаданої вище анкети. При цьому слід ретельно перевіряти що вказується в ній інформацію. При допущенні технічних помилок або неточностей, система може відмовити у схваленні заявки, оскільки відомості будуть розцінені як недостовірні;

Після відправки заявки, відбувається її автоматична обробка. Даний етап займає від 5 до 15 хвилин. Коли перевірка завершена, позичальник отримує відповідне повідомлення;

На його рахунок надходить запитана сума грошей. При цьому потрібно вказати номер банківської карти для такого зарахування.

Таким чином, всі операції відбуваються протягом декількох хвилин, що дозволяє оформити позику безпосередньо перед покупкою прямо в магазині з мобільного телефону.

Переваги та особливості Swizo

Дана компанія працює на основі офіційної ліцензії, виданої Національним комітетом фінансових послуг. При цьому процентна ставка Swizo вигідно відрізняється від аналогічних пропозицій інших компаній. Так, при першому оформленні позики, гроші видаються на все під 0,01%. При наступних зверненнях, процентна ставка складе 0,99%. Тривалість кредиту вибирається самим позичальником і може скласти від одного тижня до 31 дня.

Важливою перевагою є можливість отримати новий кредит протягом користування попереднім.

Відмова від видачі кредиту в Swizo

Відмова від видачі кредиту може бути пов’язана з допущеними помилками при оформленні заявки. Тому, при отриманні негативного висновку за заявкою, слід уважно перевірити всі відображені в ній дані і подати запит на позику ще раз.

Як погасити кредит в Swizo

Кожен позичальник має свій особистий кабінет на сайті. До його рахунку прив’язується карта, на яку були зараховані гроші. Тому, здійснювати платіжні операції можна безпосередньо на сайті з рахунку такої банківської карти. Крім того, є погашення шляхом переказів.

1-й кредит:
500 - 15.000 грн
Ставка:
0.01% в день
Термін:
7 - 30 днів
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

Залишити відповідь