Коротка інформація

Sportbank (кредитная карта)
5/5 (оценок: 1)
Назва: Sportbank (кредитная карта)
1-й кредит: 1.000 - 100.000 грн
Срок: 30 - 365 днів
Ставка: 0.01% в день
Пролонгація: Присутствует
Розгляд: 10 минут
Умови:

— вік 18+
— паспорт та ІПН
— мобільний телефон і e-mail

— 0 грн за випуск карти

— 120 дня пільговий період

— Інтернет банкінг

— Можливість поповнення картки без її наявності

Приклад розрахунку :
Термін: днів
Cума: грн
До повернення:
12500 (10000 + 10000) грн
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями
Лого creditop.in.ua
creditop.com.ua

Sportbank (кредитная карта)

В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

Sportbank – сучасний мобільний сервіс, призначений для видачі позик громадянам України. Клієнтам не потрібно відвідувати відділення цієї фінансової організації і збирати значний пакет документів для того, щоб отримати гроші на свої карти. Цей банк орієнтований на людей, що займаються спортом, ведуть активний спосіб життя і не бажають витрачати особистий час на вирішення бюрократичних проблем. Зараз Sportbank пропонує клієнтам кредитну карту з 100-денним Грейс і інші вигідні продукти.

Хто може отримати кредит в Sportbank

У Sportbank високий відсоток схвалення заявок, але отримати гроші можуть тільки ті клієнти, якi відповідають мінімальному набору вимог:
– наявність смартфона або планшетного комп’ютера з можливістю виходу в інтернет;
– наявність особистого номера мобільного телефону та електронної пошти;
– наявність чинного паспорта громадянина країни та ІПН (ці дані потрібні для ідентифікації клієнта перед відкриттям йому кредитної лінії).
Отримати консультацію по продуктах діючі та потенційні клієнти можуть за телефонами цілодобової служби підтримки або в онлайн-чаті.

Як оформити кредит в Sportbank

Оформити заявку на кредит в банку можна через його фірмовий мобільний додаток, доступний в магазинах Google Play і App Store. Програма працює у всіх пристроях, що підтримують операційні системи Android і IOS. Весь процес отримання позики умовно ділиться на кілька послідовних етапів:

  • Завантаження в пам’ять мобільного пристрою офіційного додатку від Sportbank.
  • Зробити фотографію сторінок паспорта та ІПН.
  • Заповнення електронної анкети.
  • Вибір найближчої точки видачі карти. Якщо клієнт живе в Києві, він може замовити кур’єрську доставку за вказаною адресою.

Далі додаток можна використовувати, як класичний інтернет-банк – робити перекази, оплачувати послуги, поповнювати рахунок, переглядати історію транзакцій.

Переваги та особливості Sportbank

Дистанційний сервіс фінансових послуг Sportbank має кілька важливих переваг у порівнянні з конкурентами:
1. Проблеми клієнтів вирішуються цілодобово. У будь-який час користувачі отримують миттєві рішення по телефону або в своїх улюблених месенджерах.
2. Вигідний Кешбек. Активні користувачі отримують до 10 відсотків від загальної суми витрачених коштів з карт Sportbank.
3. Доставка та самовивіз. В межах Києва кур’єр доставить карту в будь-який населений пункт. Також клієнт може забрати карту самостійно в найближчій точці самовивозу, минаючи черги і довгу процедуру оформлення.
4. Багатозадачність. У додатку Sportbank клієнт оплачує послуги і робить переклади без комісії, використовуючи для цих цілей пластикову карту.

Акції та промокоди в Sportbank

Кожен клієнт Sportbank має можливість економити на покупках, скоєних банківською картою. Якщо власник картки витратив кошти з рахунку на придбання товарів, відвідування клубів або секцій спортивної спрямованості, на його рахунок повернеться до 10 відсотків Кешбеку. Кешбек нараховується щомісячно в сумі від 100 до 555 гривень.

1-й кредит:
1.000 - 100.000 грн
Ставка:
0.01% в день
Термін:
30 - 365 днів
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

Залишити відповідь