Коротка інформація

SosCredit
5/5 (оценок: 570)
Назва: SosCredit
1-й кредит: 500 - 10.000 грн
Срок: 7 - 30 днів
Ставка: 0.01% в день
Пролонгація: Присутствует
Розгляд: 10 минут
Умови:

— вік 18+
— наявність банківської карти
— паспорт та ІПН
— мобільний телефон і e-mail

Приклад розрахунку :
Термін: днів
Cума: грн
До повернення:
12500 (10000 + 10000) грн
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями
Лого creditop.in.ua
creditop.com.ua

SosCredit

В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

Пропозиції мікрофінансових компаній зручні і доступні. Такі позики дають можливість кожному отримати потрібну суму коштів на будь-які особисті цілі. Наприклад, використати отриманий займ можна купити подарунок або зробити іншу важливу покупку. Необхідно відзначити, що такі компанії пропонують швидкі кредити. Для їх оформлення не потрібно проходити тривалі бюрократичні процедури, доводити свою платоспроможність. Однією з найбільш великих компаній, яка працює на українському ринку, є SosCredit.

Інформація про компанію SosCredit

Компанія представляє мікрокредити на вигідних умовах. Основну інформацію про продукти, умовах і інших особливостях кредитування в компанії, необхідно розглянути більш детально:

  • Клейове значення має процентна ставка, по якій надаються позики. Отже, її показник становить близько 1% в день. Це дуже вигідно, якщо врахувати, що багато позичальників отримують гроші за все на один день або кілька діб. При цьому передбачена можливість отримати позику під 0%. Така можливість надається всім новим позичальникам. Якщо вони виконують кредитні зобов’язання в строк і в повному обсязі, то їм не доведеться переплачувати;
  • Умови отримання кредиту в SosCredit вказують на доступність продуктів компанії. Так, позичальникам не потрібно відвідувати офіс компанії, не потрібно запрошувати документи в місця роботи. Для компанії не має значення, чи працює клієнт офіційно або заробляє іншим чином. Єдиними загальними умовами, є досягнення повноліття клієнтом і наявність у нього українського громадянства з реєстрацією. Таким чином, потрібні тільки дані паспорта і доступ в інтернет;
  • Хто може отримати кредит в SosCredit також має важливе значення. Як зазначено вище, особисті вимоги до позичальника полягають тільки в його повноліття. Інших вимог не передбачено. Тому, продукти зазначеної мікрофінансової компанії однаково доступні для пенсіонерів, студентів, а також для непрацюючих громадян. Такі правила стали результатом розуміння, що мільйони українців працюють неофіційно і ніяк не можуть підтвердити свій дохід документально. Однак це не привід для відмови у видачі кредиту. Тому, звертатися за отриманням позики можуть всі жителі України;
  • Переваги та особливості позик в SosCredit полягають у швидкості і зручності оформлення позики. Так, весь процес відбувається онлайн і для подачі заявки потрібно тільки доступ в Інтернет. Користувач повинен заповнити форму заявки, яка розміщена на офіційному сайті компанії. Після чого, така заявка обробляється автоматично. Важливо вказати, що процес обробки становить не більше 5 хвилин. Відповідно, клієнт отримує схвалення і протягом ще декількох хвилин йому на рахунок банківської карти зараховуються кошти. Крім того, необхідно відзначити, що всі операції захищені і витік особистих даних клієнта абсолютно виключено.

Таким чином, вся процедура оформлення позики і зарахування грошей на рахунок клієнта займає 10 хвилин. При цьому конкретний банк, який випустив карту, не має значення. Компанія не стягує будь-яких відсотків або винагород за розгляд заявки, не пропонує застрахувати кредит. Тому, позичальник отримує точно ту суму коштів, на яку була схвалена його заявка.

Як оформити кредит в SosCredit

Позики надаються тим позичальникам, які пройдуть процедуру реєстрації та створять свій аккаунт на сайті компанії. Для цього потрібно витратити не більше кількох хвилин. Так, буде потрібна реєстрація в SosCredit. Щоб користувач отримав доступ в особистий кабінет, йому необхідно заповнити на сайті поля з особистими даними, вказати номер банківської карти, електронну пошту і номер використовуваного мобільного телефону.

Після введення особистих даних, на вказаний номер телефону прийде код підтвердженням. Його необхідно ввести в спеціальне поле. Ця дія дозволяє підтвердити особу позичальника. Відповідно, йому стане доступний вхід в особистий кабінет і здійснення всіх операцій.

Безпосереднє оформлення заявки і отримання позикових коштів слід описати більш докладно:

  • Спочатку необхідно визначитися з сумою позики з періодом використання грошових коштів. Позичальнику достатньо на сайті компанії вказати такі дані. При цьому в разі першого звернення в компанію, процентна ставка складе всього 0,01%. Доступна сума позики для першого кредиту дорівнює 3000 гривень. Отримати зазначені грошові кошти можна на 30 діб. Дані умови надаються всім, хто звернувся за позикою вперше. Однак якщо кредит був належним чином погашений, то клієнт може розраховувати на збільшення максимальної суми позики до 15 000 гривень;
  • Другим етапом є подача заявки на позику. Вона полягає в заповненні анкети. Буде потрібно вказати серію і номер паспорта, а також номер ІПН. Це підтвердить, що кредит отримує реальна людина і він діє від свого імені. Вкрай важливо заповнювати таку заявку уважно, не допускаючи помилок. Так, при вказівці невірних даних про паспорт, програма може розцінити це як спробу шахрайства та у видачі позики буде відмовлено. Тому, рекомендується уважно перевірити всі відомості, щоб помилки були виключені;
  • Після заповнення заявки, клієнт отримує повідомлення про схвалення позики. Відповідно, на рахунок прикріпленою до аккаунту банківської карти буде зарахована запитана сума.

Важливо розуміти, що програма обробляє заявки автоматично. Тому, в ряді випадків розмір схвалення позики може бути менше. Чим запитана сума.

Відмова від видачі кредиту SosCredit. Що робити?

Як зазначено вище, відмова часто пов’язана з відображенням невірних даних при заповненні заявки. В такому випадку, необхідно повторно направить заявку. Однак слід почекати добу, що дозволить підвищити шанси на схвалення. При цьому потрібно обов’язково ще раз перевірити правильність всіх внесених відомостей.

Крім того, відмова може бути обумовлена попередніми проблемами з погашенням кредиту. Наприклад, позичальник допускав прострочення або ж взагалі відмовлявся вiд виконання своїх зобов’язань.

Акції та промокоди в SosCredit

Компанія досить часто проводить різноманітні акції, надсилає клієнтам промокоди. Участь в таких акціях дозволяє клієнту отримати кредит на більш вигідних умовах. Наприклад, може бути знижена відсоткова ставка або запропонована більш висока сума позики.

Промокоди надсилаються позичальникам у вигляді повідомлень з комбінацією цифр. Щоб скористатися спеціальною пропозицією, достатньо промокод ввести в спеціальне поле в особистому кабінеті. Рекомендується стежити за подібними пропозиціями, оскільки промокоди часто відправляються індивідуально і містять дуже вигідні умови отримання позики.

Як погасити кредит в SosCredit

Даною компанією передбачено кілька варіантів погашення кредитів. Це зручно, так як клієнт завжди може скористатися найбільш доступним з них і не допустити виходу на прострочення.

Наприклад, передбачена можливість погашення отриманого кредиту через особистий кабінет. В даному випадку, грошові кошти в необхідній сумі будуть списані з рахунку прив’язаного до аккаунту банківської карти.

Є можливість погасити позику через термінал Приват банка. Потрібно тільки вибрати назву компанії в меню і ввести відповідну суму.

Можна перевести гроші на позичковий рахунок в будь-якому українському банку або через пошту.

Прострочення в SosCredit

Прострочення автоматично виникає, якщо не погасити отриманий займ у встановлений час. У подібному випадку, позичальник може бути віднесений до числа неблагонадійних. Відповідно, в подальшому, йому буде відмовлено у схваленні позики, навіть якщо таке прострочення буде з часом погашено.

Щоб не допускати таких ситуацій, слід користуватися можливістю пролонгації кредиту. Вона являє собою продовження терміну кредиту. Протягом зазначеного терміну потрібно буде заплатити тільки відсотки. А основний борг погашається після завершення такого періоду.

1-й кредит:
500 - 10.000 грн
Ставка:
0.01% в день
Термін:
7 - 30 днів
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

Залишити відповідь