Коротка інформація

ШвидкоГроші
5/5 (оценок: 599)
Назва: ШвидкоГроші
1-й кредит: 1.000 - 30.000 грн
Срок: 3 - 140 днів
Ставка: 0.01% в день
Пролонгація: Присутствует
Розгляд: 20 минут
Умови:

— вік 18+
— наявність банківської карти
— паспорт та ІПН
— мобільний телефон і e-mail

Приклад розрахунку :
Термін: днів
Cума: грн
До повернення:
12500 (10000 + 10000) грн
Лого creditop.in.ua
creditop.com.ua

ШвидкоГроші

ШвідкоГрошi – одне з провідних українських фінансових установ, яке спеціалізується на миттєвому кредитуванні. За 7 років активної роботи компанія виробила оптимальні умови для оформлення, видачі та виплати позики відповідно до міжнародних стандартів ринку фінансів. Клієнтові пропонують прозорі умови позики без прихованих комісій і страхових внесків – всі умови повернення коштів і нарахованих відсотків прописуються в двосторонньому договорі між клієнтом і компанією.

Скористатися послугами моментального кредиту – є оптимальним рішенням, коли терміново знадобилися гроші. Оформлення договору, роз’яснення умов кредитування і видача готівки займає не більше 20 хвилин (а при повторному зверненні – всього 5 хвилин). Мінімальні вимоги документів (тільки паспорт та ІПН), відсутність застави і поручителів також сприяють спрощеною процедурою позики і економлять час клієнта.

Служба підтримки на гарячій лінії максимально швидко і точно відповість на ваші запитання щодо функціоналу онлайн сервісів, розташування найближчих відділень ШвидкоГроші і платіжних терміналів, допоможе в питаннях щодо умов кредиту. Онлайн сервіс компанії налаштований на максимальну зручність і простоту використання для клієнтів.

Процентна ставка

Кредит оформляється на термін від 1 дня до 3 років. Відсотки нараховуються з урахуванням 2% від суми позики в день. Для прикладу, при взятті кредитних коштів 1000 грн, відсотки складуть 20 грн на добу. Додаткових платежів компанія не стягує.

ШвидкоГроші підтримують клієнта в дострокових виплатах позики – Не платите відсотки, що залишилися при погашенні кредиту раніше терміну, сума перераховується співробітниками в ручному режимі.

Умови отримання кредиту в ШвидкоГроші

Для взяття кредитних коштів вам потрібно:

 • Оригінал паспорта, ІПН;
 • Постійний трудовий дохід (довідка з місця роботи не потрібна);
 • Вік понад 18 років і менше 60 років.

Хто може отримати кредит в ШвидкоГроші

Отримати кредит можуть особи віком від 18 до 60 років. ШвидкоГроші види позик студентам, громадянам, які працевлаштовані неофіційно або у яких офіційний дохід невеликий, жінкам в декретній відпустці і тим потенційним клієнтам, які не хочуть або не можуть звернутися в держбанки.

Переваги та особливості ШвидкоГроші

ШвидкоГроші – одна з перших компаній швидкоi позики в Україні. Принципи роботи фірми засновані на міжнародних стандартах миттєвого кредитування. Вибираючи ШвидкоГроші, ви отримуєте гарантію якісного обслуговування, зрозумілі і адекватні умови кредитування. Представництва фірми функціонують у всіх великих містах України. ШвидкоГроші допомагають громадянам у вирішенні термінових грошових проблемах, вся робота компанії націлена на комфорт клієнта – мінімальні вимоги для отримання позики, моментальні рішення кредитних заявок.

Як оформити кредит в ШвидкоГроші

Оформлення позики проходить двома шляхами:

 • в відділенні компанії;
 • в онлайн режимі на офіційному сайті компанії.

У першому випадку, вам потрібно відвідати відділення компанії з необхідними документами. У другому – заявку можна оформити, не виходячи з дому, маючи тільки доступ в інтернет.

Отримання грошей в кожному окремому випадку можливо на карту або готівкою в відділеннях компанії.

Реєстрація та подача заявки ШвидкоГроші

Для отримання заповітних коштів, потрібно пройти реєстрацію на сайті – на головній сторінці компанії, за допомогою функціоналу «Оформити кредит». Тут же ви вибираєте і потрібну суму для кредитування (від 600 до 10 000 грн).

Далі, потрібно поетапно заповнювати заявку на кредит. Уважно стежте за правильністю введення даних, так як заявка формується в автоматичному режимі системою.

Зверніть особливу увагу на ІПН. Перевірте актуальність номера мобільного телефону і доступність мережі оператора – на ваш телефон в подальшому буде висланий код підтвердження оформлення заявки.

Підтвердження даних за допомогою sms-коду є підписом клієнта, його згодою з нижче викладеною анкетою-договором.

Кредит оформляється на умовах цього договору і не має яких-небудь додаткових або прихованих умов. Перед підтвердженням, ви можете детально ознайомиться з кожним із пунктів анкети.

Особистий кабінет ШвидкоГроші

Доступ до особистого профілю можливий відразу після оформлення заявки. Ввійти можна за посиланням https://sgroshi.com.ua/kabinet/, використовуючи номер телефону (в якості логіна) та пароль.

У кабінеті ви можете відстежувати статус і деталі кредиту.

Відмова від видачі кредиту в ШвидкоГроші. Що робити?

Відмова від видачі кредиту може здійснюватися з кількох причин:

 • надання неправдивих даних при реєстрації;
 • відсутність паспорта або ІПН;
 • погана кредитна історія;
 • вік менше 18 років або більше 60 років.

Якщо ви зіткнулися з відмовою, для початку перевірте коректність реєстраційних даних, в разі помилок – виправте їх і подайте нову заявку на позику. Другий крок – консультація з співробітниками фірми через дзвінок на гарячу лінію. Коли відмова сталася через погану кредитну історію – спробуйте зменшити суму позики і термін виплати. Якщо вам менше 18 років або більше 60 років, ШвидкоГроші не зможе видати вам моментальний кредит – порадьтеся з рідними, які підходять під критерії видачі миттєвих засобів і зможуть бути схвалені фірмою.

Акції та промокоди ШвидкоГроші

При повторному зверненні за кредитними коштами, в разі успішного погашення, програма лояльності передбачає миттєвий розгляд заявки кредиту протягом 5 хвилин.

Як погасити кредит в ШвидкоГроші

Погасити кредит можна декількома способами:

 • У касі будь-якого відділення ШвидкоГроші.

По Україні функціонує понад 200 представництв банку. Дізнатися адресу найближчого відділення можна за допомогою дзвінка на гарячу лінію.

 • За допомогою платіжних терміналів.

Обрати найближчий термінал і дізнатися деталі оплати можна за номером гарячої лінії. Функціонал оплати за допомогою терміналу є досить простим – вам потрібно тільки уважно слідувати інструкціям на екрані. Зарахування коштів на кредитний рахунок відбувається протягом кількох днів – пам’ятайте про це, щоб уникнути штрафних санкцій.

 • Оплата через особистий кабінет на сайті ШвидкоГроші.

Погасити кредит в онлайн режимі можна як тією банківською картою, на яку було видано кредитні кошти, так і будь-якою іншою з достатньою для оплати сумою на рахунку.

ШвидкоГроші також надає можливість клієнту достроково погасити кредит. В цьому випадку, сума відсотків буде перераховуватися – вам не потрібно переплачувати за дні, що залишилися після погашення кредиту.

Прострочення ШвидкоГроші

Щоб уникнути зриву термінів платежу по кредиту, ШвидкоГроші пропонує позичальникові скористатися правом відстрочки – ви оплачуєте тільки кредитні відсотки і продовжуєте термін позики на визначений час.

У разі прострочення, на платіж накладаються штрафні виплати в 2% від суми кредиту в перший день зі збільшенням ще на 2% в кожний наступний день. Крім цього, негативним наслідком прострочення є погіршення історії клієнта і падіння кредитного рейтингу, що може сприяти збільшенню відмови на прохання позики в компанії ШвидкоГроші або в банках-партнерах.

Компанія також залишає за собою право передавати борг третім особам або може почати примусове стягнення боргу.

1-й кредит:
1.000 - 30.000 грн
Ставка:
0.01% в день
Термін:
3 - 140 днів

Залишити відповідь