Коротка інформація

Safezaim
4.6/5 (оценок: 520)
Назва: Safezaim
1-й кредит: 500 - 15.000 грн
Срок: 1 - 365 днів
Ставка: 1% в день
Пролонгація: Присутствует
Розгляд: 5 минут
Умови:

— Вік від 18 років
— громадянство України і наявність паспорта
— мобільний номер телефону
— наявність банківської карти будь-якого банку

Приклад розрахунку :
Термін: днів
Cума: грн
До повернення:
12500 (10000 + 10000) грн
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями
Лого creditop.in.ua
creditop.com.ua

Safezaim

В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

Мікрофінансова організація Safezaim є новим гравцем на ринку мікрокредитування в Україні. МФО забезпечує громадян споживчими кредитами від 500 і до 15,000 гривень. Функціональні переваги веб-ресурсу МФО реалізовані в наявності вбудованого калькулятора, який розраховує потенційну комісію і ймовірність схвалення заявки.

Як оформити кредит в Safezaim

Отримання споживчого кредиту можливо на офіційному веб-сайті МФО. Для гарантованого схвалення кредитної заявки рекомендується вносити коректні особисті дані, що дозволять уникнути процесуальних недоліків. Послідовність дій для отримання позики наступна:

  1. Вибір необхідної суми. За допомогою доступного кредитного калькулятора (на головній сторінці) клієнт вказує потрібну суму кредиту, вибирає термін дії договору. Переходить до наступного меню, вибравши функцію «Оформити заявку»;
  2. Контактні дані. Вноситься П.І.Б. позичальника, дата народження, чинний номер мобільного телефону і електронна пошта;
  3. Верифікація банківської карти. Після заповнення анкети необхідно вказати реквізити діючої карти українського банку. МФО заблокує на карті до 5 гривень для верифікації клієнта (заходи безпеки, що дозволяють уникнути переведення кредитних коштів по некоректним платіжним реквізитам);
  4. Введення особистих даних. Вказуються паспортні дані, ідентифікаційний код. Позичальник також зобов’язується надати відомості про чинне місце роботи, контактні дані роботодавця або поручителя.

У МФО реалізована система автоматичного розгляду заявки, що дозволяє прискорити процес аналізу заявки і гарантувати швидке схвалення. Окремі випадки припускають потребу в консультації зі співробітником мікрофінансової організації для уточнення певних відомостей.

Переваги та особливості Safezaim

Мікрофінансова організація Safezaim забезпечує потенційних клієнтів наступними перевагами:

  • Оперативність розгляду. Необхідна сума позики надійде на карту клієнта через кілька хвилин після подачі заявки;
  • Процентна ставка. Компанія впроваджує програму лояльності, що дозволяє уникнути сплати значної комісії за користування кредитом;
  • Практичність і зручність. Оформлення споживчого кредиту віддаленим способом дозволяє уникнути тривалої документальної тяганини, очікувати в чергах або підписувати величезну кількість відповідних документів.

Інтерфейс офіційного веб-ресурсу дозволить оперативно заповнити форми і негайно отримати гроші на банківську карту.

Умови отримання кредиту в Safezaim

Для схвалення заявки клієнти дотримуються певних умов МФО. Споживчий кредит схвалюється виключно для повнолітніх громадян. Необхідна також наявність української банківської карти з мінімальною кількістю засобів на балансі. Зв’язок з клієнтом і підтвердження заявки проводиться за допомогою мобільного телефону – така умова отримання кредиту. Споживчий кредит в Safezaim видається виключно громадянам України, які надають коректні паспортні дані.

1-й кредит:
500 - 15.000 грн
Ставка:
1% в день
Термін:
1 - 365 днів
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

Залишити відповідь