Коротка інформація

RwSbank
4.8/5 (оценок: 612)
Назва: RwSbank
1-й кредит: 2.000 - 10.000 грн
Срок: 5 - 35 днів
Ставка: 0.3% в день
Пролонгація: Присутствует
Розгляд: 15 минут
Умови:

— вік 23-65
— паспорт та ІПН
— мобільний телефон і e-mail

Приклад розрахунку :
Термін: днів
Cума: грн
До повернення:
12500 (10000 + 10000) грн
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями
Лого creditop.in.ua
creditop.com.ua

RwSbank

В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

Кредитні продукти, пропоновані RwSbank є загальнодоступними. Вони розраховані на представників усіх груп населення. Наприклад, отримати позику в цьому банку можуть ті, хто працює без офіційного працевлаштування. При цьому банк пропонує зрозумілі і зручні умови оформлення, а також погашення позики.

Умови отримання кредиту в RwSbank

Як зазначено вище, кредитні пропозиції даного банку є загальнодоступними. Однак для окремих позичальників є особливі умови. Тому, такі умови кредитування в банку слід розглянути докладніше:

  • Банком встановлено мінімальний і граничний розмір одержуваної позики. Так, розмір кредиту становить від 5 до 50 тисяч гривень;
  • Позичальники можуть отримати позику на період від 3 до 12 місяців. Тому, рекомендується запитувати кредит на максимально тривалий термін, оскільки його завжди можна заплатити достроково;
  • Якщо особа офіційно не працює, то максимальна сума позики не може перевищувати 15 тисяч гривень. При цьому термін кредитування досягає 12 місяців. Це набагато вигідніше, ніж умови, запропоновані мікрофінансовими компаніями;
  • Для отримання позики потрібно мінімальний набір документів. Так, необхідний паспорт. Даний документ засвідчує особу позичальника, а також його громадянство і вік. Крім того, буде потрібна довідка про отримання ІПН, а для ФОП потрібно податкова декларація.

Таким чином, звертатися в банк можуть всі, незалежно від наявності офіційно підтвердженого місця роботи.

Переваги та особливості RwSbank

Лояльне ставлення до позичальників проявляється в декількох моментах. Як зазначено вище, банк вимагає від клієнтів мінімальний пакет документів. При цьому навіть при наявності працевлаштування немає необхідності отримувати і надавати банку відповідні довідки про розмір заробітку.

Однак якщо планована сума позики більше 25 тисяч гривень, довідка з місця роботи є обов’язковою. У такому документі вказується повне найменування організації, посада позичальника, його середній заробіток, а також стаж роботи на даній посаді.
Важливою перевагою є те, що зазначений банк не вимагає поруки. Тому, позичальникам не доводиться шукати таких осіб і вмовляти їх підписати кредитний договір.

Схвалений займ зараховується на карту банку. При цьому забезпечується випуск такої карти для кожного позичальника. Більш того, карта видається абсолютно безкоштовно .Саме її можна використовувати для погашення позики, переводячи відповідні суми грошей.

Якщо позичальник має можливість погасити позику достроково і прийняв таке рішення, він може виплатити позику повністю або в будь-якій частині. Таке дострокове погашення дозволяється в будь-який момент на розсуд клієнта банку. При цьому не передбачено увагу будь-яких пені, штрафів чи інших санкцій.

Як оформити кредит в RwSbank

Основним документом є заява – договір. Зазначений документ оформляється на сайті банку. Він являє анкету, в якій відображаються відомості про особу позичальника. до зазначеного документа додаються копії паспорта та довідки про видачу ІІН і інші копії.

Заява розглядається в автоматичному режимі протягом 10 хвилин і після схвалення запитана сума надходить на карту.

1-й кредит:
2.000 - 10.000 грн
Ставка:
0.3% в день
Термін:
5 - 35 днів
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

Залишити відповідь