Коротка інформація

Rocketmoney
4.7/5 (оценок: 556)
Назва: Rocketmoney
1-й кредит: 500 - 100.000 грн
Срок: 91 - 730 днів
Ставка: 0.01% в день
Пролонгація: Присутствует
Розгляд: 20 минут
Умови:

— вік 18+
— наявність банківської карти
— паспорт та ІПН
— мобільний телефон і e-mail

Приклад розрахунку :
Термін: днів
Cума: грн
До повернення:
12500 (10000 + 10000) грн
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями
Лого creditop.in.ua
creditop.com.ua

Rocketmoney

В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

Кредити в Rocketmoney доступні кожному бажаючому і часто стають основою рішення невеликих фінансових труднощів. Це компанія, яка пропонує свої послуги в декількох країнах, в їх число входить і Україна. Це говорить про те, що капіталізація тут досить велика, що дозволяє просувати на ринку свої конкурентні пропозиції, які кінцевому клієнту принесуть вигоду. Компанія є однією з небагатьох яка видає кредити на суму до 15000 грн, навіть новим своїм користувачам, тому отримує максимальну лояльність з боку клієнта.

Хто може отримати кредит в Rocketmoney

Для того щоб отримати кредит в Rocketmoney, необхідно мати громадянство України, і досягти 18-річного віку, кредити видають клієнтам віком до 80 років. Необхідно мати діючий паспорт і код платника податків, також потрібно мати на руках банківську карту, яка була видана на ваше ім’я. Щоб отримати кредит, не потрібно надавати довідку про доходи, не потрібно говорити про своє місце роботи, від вас також не потрібно заставне майно або поручителі. Це надзвичайно простий і швидкий спосіб отримати гроші на банківську карту, не виходячи зі свого будинку.

Переваги та особливості Rocketmoney

З основних переваг можна виділити можливість отримання грошової суми без збору великого пакета документів, а на заповнення заявки і реєстрацію доведеться витратити кілька хвилин. Гроші можна отримати зручним вам способом, на карту або готівкою. Оплачувати відсотки доведеться, але вони тут одні з найнижчих на ринку, тому в кінці кожен клієнт може порахувати свою вигоду. Також до переваг можна віднести і те, що сервіс приймає заявки на кредит цілодобово, без вихідних і перерв. У будь-який момент, коли б вам не потрібні були гроші, ви зможете отримати їх, максимально швидко і просто.

Як оформити кредит в Rocketmoney

Перш, за все, вам необхідно зареєструватися в сервісі і стати його повноцінним користувачем. В особистому кабінеті після реєстрації потрібно уважно заповнити всю інформацію, вказати банківську карту і верифікувати її. Після того як реєстрація закінчена, можна приступити до оформлення заявки, вказати свої особисті дані, вибрати суму кредиту і час його погашення. Коли всі поля будуть заповнені, слід підтвердити заявку і відправити її на розгляд, яка відніме до 15 хвилин. Коли заявка буде схвалена, гроші або надійдуть на карту, або ж ви зможете забрати їх в готівковому вигляді.

Як погасити кредит в Rocketmoney

Для того щоб погасити свою заборгованість, вам необхідно увійти в свій особистий кабінет на сайті Rocketmoney, після чого перейти в розділ кредитів. Там ви бачите свою історію кредитів і активну заборгованість, а також можете подивитися точну суму, яку потрібно повернути. За допомогою особистого кабінету, ви можете перевести гроші зі своєї картки або через касу банку, стандартними способами. Необхідно витратити всього кілька хвилин на те, щоб повністю погасити заборгованість або виконати частковий переказ засобiв за своїм кредитом.

1-й кредит:
500 - 100.000 грн
Ставка:
0.01% в день
Термін:
91 - 730 днів
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

Залишити відповідь