Коротка інформація

Пумб
Поставьте оценку
Назва: Пумб
1-й кредит: 1.000 - 20.000 грн
Срок: 182 - 1095 днів
Ставка: 0% в день
Пролонгація: Присутствует
Розгляд: 15 минут
Умови:

— вік 18+
— паспорт та ІПН
— мобільний телефон і e-mail

Приклад розрахунку :
Термін: днів
Cума: грн
До повернення:
12500 (10000 + 10000) грн
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями
Лого creditop.in.ua
creditop.com.ua

Пумб

В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

Для отримання грошових коштів клієнт шукає надійний банк, в якому можна швидко взяти кредит з мінімальним відсотком. При виборі кредитора враховується безліч факторів, у тому числі і простота погашення позики. У банку ПУМБ вигідні умови кредитування і кілька способів внесення грошей для погашення заборгованості.

Позитивні особливості кредитування в ПУМБ

Основною перевагою отримання кредитних коштів в Першому міжнародному банку є прозорість угоди. При укладанні договору можна не боятися того, що спливуть приховані платежі та інші неприємні моменти.
Для зарплатних клієнтів банку умови максимально вигідні. Це не тільки більш висока сума позики, а й знижена відсоткова ставка. Для затвердження договору необхідно почекати близько доби. У більшості випадків заявка на кредит схвалюється. Якщо ж рішення було негативним, через кілька тижнів можна знову спробувати взяти кредит. Відкриття рахунку в Першому міжнародному українському банку коштує 50 грн.

Додаткові бонуси кредиту

Будь-якому, чий робочий статус – пенсіонер або офіційний працівник – з високою ймовірністю видадуть кредит на потрібну суму. Для зручності клієнтів можна оформити заявку на кредит, не відвідуючи відділення банку, онлайн.
Для оформлення кредиту не потрібна довідка про доходи. Це дає можливість отримати кошти людям, які певний час не працювали.

Як погасити кредит в ПУМБ

Сьогодні існує кілька способів того, як погасити кредит в банку. Кожен з них по-своєму зручний для того чи іншого клієнта. Швидко і безпечно можна оплатити заборгованість наступним чином:

  1. Без комісії на сайті банку. Для цього можна використовувати засоби з карти будь-якого банку. Перевага цього способу не тільки у відсутності комісійних платежів, але і в швидкості перекладу – при оплаті на сайті гроші надходять на банківський рахунок менш, ніж за хвилину.
  2. Внесення готівкових та безготівкових грошей в термінал ПУМБ. Цей спосіб також передбачає відсутність комісії. Досить знайти термінал або банкомат банку ПУМБ, перейти в розділ «Поповнення рахунку», заповнити необхідні поля і сплатити борг.
  3. Онлайн заявка. Використовуючи ПУМБ інтернет-банкінг, можна створити онлайн заявку на оплату кредиту.
  4. Візит до відділення банку. Поповнити готівкою кредитну карту можна в будь-якому відділенні банку ПУМБ. Ця послуга не тільки зручна, але і безкоштовна. Для ідентифікації клієнта потрібно паспорт і карта банку. Якщо ж кредит оплачує довірена особа, йому слід передати таку інформацію: ідентифікаційний код кредитується і номер кредитного договору.
  5. Сервіс «Приват24». Якщо клієнт звик користуватися сервісом іншого популярного банку, у нього також є можливість швидко і легко оплачувати заборгованість по кредиту. При створенні нового платежу система знайде за назвою або кодом банк ПУМБ і оплата зараховується протягом доби.

Завдяки наявності додаткових сервісів (мобільному додатку ПУМБ і інтернет-банкінгу) стежити за станом свого рахунку і сумою кредиту можна через комп’ютер і телефон. Що стосується процентних ставок, сьогодні вони прийнятні для українського ринку. Ще одним плюсом укладення кредитного договору в ПУМБ є відсутність необхідності вказувати мету отримання кредиту.

1-й кредит:
1.000 - 20.000 грн
Ставка:
0% в день
Термін:
182 - 1095 днів
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

Залишити відповідь