Коротка інформація

Просто гроши
5/5 (оценок: 579)
Назва: Просто гроши
1-й кредит: 1.000 - 20.000 грн
Срок: 3 - 70 днів
Ставка: 2.5% в день
Пролонгація: Присутствует
Розгляд: 15 минут
Умови:

— вік 18+
— наявність банківської карти
— паспорт та ІПН
— мобільний телефон і e-mail

Приклад розрахунку :
Термін: днів
Cума: грн
До повернення:
12500 (10000 + 10000) грн
Лого creditop.in.ua
creditop.com.ua

Просто гроши

Мікрофінансова організація Просто гроші входить в число найбільш популярних МФО працюючих на території України. Отримати грошову позику тут можна онлайн в будь-який зручний час.

Відсоткова ставка Просто гроші

Для тих хто бере грошову позику вперше в МФО Просто гроші процентна ставка становить 0%. При подальшому отриманню кредиту тут процентна ставка становить 2%. Максимальна сума грошової позики становить 8000 гривень, максимальний термін видачі до 30 діб.

Умови отримання кредиту в Просто гроші

Щоб отримати грошову позику тут клієнт повинен відповідати певним критеріям, серед яких:

  • Надати свій паспорт (старого чи нового зразка), а також ІПН код;
  • Вік позичальника повинен бути не менше 18 років і не більше 60 років;
  • Позичальник повинен мати банківську картку, видану українським банком;
  • Вказати номер свого мобільного телефону, а також свою електронну адресу, що потрібно при реєстрації на сайті МФО Просто гроші;

Переваги та особливості Просто гроші

Грошові позики від МФО Просто гроші мають цілу низку переваг, серед яких особливо варто відзначити:

  • Вигідна процентна ставка. При отриманні першої позики процентна ставка становить 0%, при отриманні позик в майбутньому вона виростає до 2%, що є одним з найбільш вигідних пропозицій на українському ринку мікрокредитів.
  • Оперативність. Всього від моменту заповнення форми заявки на отримання кредиту до перерахування грошей на зазначену банківську картку проходить не більше 15-20 хвилин. Тому якщо вам потрібно отримати мікропозику якомога швидше, мікрофінансова організація Просто гроші це варіант для вас.
  • Мінімум документів. Щоб отримати кредит тут вам не потрібно надавати довідку про доходи і багато інших документів, все що потрібно це паспорт і ідентифікаційний код.
  • Можна подати заявку онлайн. Щоб отримати мікропозику тут вам не потрібно йти в офіс і стояти в довгих чергах, так як заявку на отримання кредиту завжди можна подати онлайн.
  • Безпека. Мікрофінансова організація Просто гроші використовує передові алгоритми забезпечуючи безпеку персональних даних всіх своїх клієнтів.

Відмова від видачі кредиту в Просто гроші

У тому випадку, якщо позичальник не відповідає критерію необхідним для отримання мікропозик або не здатний надати всі необхідні документи, МФО Просто гроші має повне право відмовити йому у видачі кредиту.

Акції та промокоди Просто гроші

Дана мікрофінансова організація регулярно проводить різноманітні акції, в ході яких поширює спеціальні промокоди серед своїх справжніх і потенційних клієнтів. Такі промокоди дозволяють отримати знижку на отримання наступної позики. Точний розмір знижки залежить від конкретної проведеної акції.

Як погасити кредит в Просто гроші

Погасити взятий в цій мікрофінансовiй організації займ можна різними способами. Наприклад, використовуючи для цього систему Приват24 або банківські перекази. Всю детальну інформацію щодо всіх взятих тут мікропозик можна завжди знайти в особистому кабінеті.

1-й кредит:
1.000 - 20.000 грн
Ставка:
2.5% в день
Термін:
3 - 70 днів

Залишити відповідь