Коротка інформація

ПриватБанк Gold+Универсальная
4.5/5 (оценок: 647)
Назва: ПриватБанк Gold+Универсальная
1-й кредит: 100 - 75.000 грн
Срок: 1 - 55 днів
Ставка: 0.08% в день
Пролонгація: Присутствует
Розгляд: 15 минут
Умови:

— Вік: від 21 до 70 років
— Громадянство: Україна
— Документи: Паспорт та ІПН

Приклад розрахунку :
Термін: днів
Cума: грн
До повернення:
12500 (10000 + 10000) грн
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями
Лого creditop.in.ua
creditop.com.ua

ПриватБанк Gold+Универсальная

В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

В даний час багато українців хочуть отримати ПриватБанк кредит. Лідер українського банківського ринку ПриватБанк є найбільшим фінансовим закладом з національним капіталом. Він був заснований в 1992 році і з того моменту послугами банку користується близько 50% українського населення старше 16 років. У банку обслуговуються фізичні і юридичні особи, а також суб’єкти підприємницької діяльності.

Постійно вдосконалюючи якість обслуговування, ПриватБанк один з перших почав застосовувати введення одноразових SMS-паролів, входити в Інтернет-банкінг, зчитуючи QR-код, проводити платежі через міні-термінали і т.д. А ПриватБанк кредит по праву є самим чесним і прозорим в Україні. За даними аналітичних досліджень міжнародних рейтингових агентств ПриватБанк визнаний самим стабільним і надійним національним банком.

Завдяки величезній банківській мережі, яка включає понад три тисячі відділень і філій по всій території України, будь-який клієнт ПриватБанку в будь-якій точці країни буде обслужений на найвищому рівні. Пріоритетним напрямком в діяльності банку вважається індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Співробітниками ПриватБанку є висококваліфіковані фахівці, які оперативно приймають рішення з найскладнішим завданням і здатні задовольнити будь-які потреби клієнта, який звернувся за допомогою в банк.

Платіжні картки ПриватБанку

Щоб отримати ПриватБанк кредит потрібно оформити кредитну карту, давайте розберемося які бувають кредитні карти від Приват Банку

Кредитна і платіжна карта «Універсальна» являє собою пластикову карту, з якої відкривається можливість користуватися особистими коштами з карти (заробітна плата, переклади родичів, перерахування партнерів і ін.). Також є можливість користуватися кредитними коштами ПриватБанку (до 50 тис. Грн.), Причому протягом 55 днів діє безвідсотковий кредит.

Кредитна і платіжна карта «Універсальна Gold» дає можливість користуватися особистими або кредитними коштами в будь-якій точці світу, завдяки обслуговуванню через персонального банкіра. Кредитний ліміт по такій картці можливий до 75 тис. Грн. в будь-якій країні і в будь-який час доби.

  • Оформлення та обслуговування безкоштовно
  • Кредит до 50 000 грн.
  • До 55 днів Пільговий період – Вам не потрібно платити відсотки
  • Нараховуємо 10% річних на Залишок особистих коштів
  • Краща в Україні система інтернет-банкінгу – Privat24
1-й кредит:
100 - 75.000 грн
Ставка:
0.08% в день
Термін:
1 - 55 днів
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

Залишити відповідь