Коротка інформація

Prime zaim
4.6/5 (оценок: 634)
Назва: Prime zaim
1-й кредит: 1.000 - 30.000 грн
Срок: 2 - 30 днів
Ставка: 0.6% в день
Пролонгація: Присутствует
Розгляд: 15 минут
Умови:

— Від 18 років

— паспорт та ІПН

— наявність банківської карти

— мобільний телефон і e-mail

Приклад розрахунку :
Термін: днів
Cума: грн
До повернення:
12500 (10000 + 10000) грн
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями
Лого creditop.in.ua
creditop.com.ua

Prime zaim

В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

Мікрофінансова організація Prime zaim спеціалізується на видачі швидких кредитів для фізичних осіб. Якщо людина перебуває в скрутній фінансовій ситуації, то організація завжди готова видати позику на демократичних умовах.
Сервіс з розумінням ставиться до всіх своїх клієнтів, намагаючись докласти максимальну кількість зусиль для відстоювання їх інтересів. З цієї причини, людина має можливість отримати кредит надавши мінімальну кількість необхідних документів. Обробка кожної заявки проходить в оперативному режимі. Абсолютно кожен має високі шанси на схвалення, так як термін видачі кредиту фіксований і становить п’ять днів. Компанія працює з 2014 року, отримуючи стабільно високі відгуки від своїх клієнтів.

Умови отримання кредиту в Prime zaim

Мінімальна сума позики дорівнює одній тисячі рублів. Для успішного отримання грошей людині потрібно звернутися в фінансову організацію, надавши свій паспорт. Після схвалення заявки, гроші видаються готівкою, прямо на руки. Середній розмір ставки по кредиту становить два відсотки. Це цілком розумні умови, які дозволяють успішно впоратися з узятими на себе зобов’язаннями.
За швидкістю роботи дане МФО випереджає більшість своїх конкурентів. Сервісу вдалося практично повністю позбутися від бюрократичних турбот, звівши до мінімуму кількість заповнюваних паперів. Перед підписанням документа про співпрацю фахівці пояснять людині всі юридичні тонкощі. Прозора робота є одним з незаперечних переваг даної компанії.

Хто може отримати кредит в Prime zaim

Фінансова організація не ставить будь-яких серйозних обмежень перед позичальниками. Співпрацювати з сервісом на однаково рівних умовах можуть абсолютно всі громадяни країни, за винятком людей пенсійного віку. Весь процес отримання грошей займає дуже мало часу. На вибір людині надано два варіанти подачі заявки:

  • Очний – класичний спосіб, при якому потрібно прийти в найближчий офіс МФО і заповнити необхідні документи.
  • Онлайн – подача заяви про отримання кредиту відбувається за допомогою офіційного сайту.

Обидва перерахованих вище варіанти однаково зручні і користуються великою популярністю. Також, в інтернеті можна дізнатися детальніші відомості про актуальні умови кредитування.

Переваги та особливості Prime zaim

Можливість отримання швидких позик покликана допомогти всім людям, які відчувають гостру потребу в певній сумі грошей на короткий термін. У МФО працюють виключно професійні фахівці, здатні грамотно обслуговувати всіх клієнтів, що позитивно позначається на швидкості роботи.
Всі позики видаються на п’ять календарних днів. Такий підхід дозволяє не обтяжувати клієнтів тривалими зобов’язаннями. Низька процентна ставка – це ще одна причина високої популярності сервісу серед звичайних жителів міста. Її розмір фіксований і не змінюється ні за яких умов. Найголовніше, не забути при собі посвідчення особи при поході в офіс компанії. Це єдина умова для видачі грошей на руки.

1-й кредит:
1.000 - 30.000 грн
Ставка:
0.6% в день
Термін:
2 - 30 днів
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

Залишити відповідь