Коротка інформація

Pozika
Поставьте оценку
Назва: Pozika
1-й кредит: 500 - 5.000 грн
Срок: 3 - 21 днів
Ставка: 2% в день
Пролонгація: Присутствует
Розгляд: 15 минут
Умови:

— вік 18+
— наявність банківської карти
— паспорт та ІПН
— мобільний телефон і e-mail

Приклад розрахунку :
Термін: днів
Cума: грн
До повернення:
12500 (10000 + 10000) грн
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями
Лого creditop.in.ua
creditop.com.ua

Pozika

В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

Надійна мікрофінансова організація є запорукою вирішення всіх ваших проблем. Це компанія, яка здатна видати гроші за кілька хвилин і відправити вам їх на банківську карту. Щоб вирішити свої невеликі фінансові проблеми, сьогодні не потрібно навіть виходити з свого будинку. Компанія Pozika отримує масу позитивних відгуків з боку своїх користувачів. Це можна зрозуміти, вона пропонує їм безліч переваг і можливість отримати гроші за кілька хвилин. Ця фінансова організація на практиці довела свою чесність і відповідальний підхід.

Переваги та особливості Pozika

Основною перевагою є те, що отримати кредит в цій організації може кожен бажаючий, а сама процедура проходить дуже швидко. Необхідно зайти на сайт, пройти просту процедуру реєстрації, скласти заявку на отримання кредиту та вказати номер банківської карти, на яку ці гроші повинні бути переведені. У перший раз схвалення заявки триває близько 20 хвилин, але в подальшому ця процедура буде автоматичною. Отримуючи гроші на банківську карту, ви не відчуваєте проблем з тим, щоб витрачати їх на свій розсуд. Можна зняти готівку, можна оплачувати покупки або послуги безпосередньо з карти. Все залежить від того, які фінансові проблеми ви намагаєтеся вирішити даним кредитом.

Сам кредит можуть отримати громадяни України, віком від 18 до 70 років, при цьому умови даного кредитування будуть дуже вигідними. Брати кредит можна на термін від 2 до 21 днів, процентна ставка складе всього 2% від денної суми тіла кредиту. Максимальна сума, яку можна отримати в Pozika – 5000 грн.

Як оформити кредит в Pozika

Спочатку необхідно вибрати суму кредиту і термін, за який ці гроші ви плануєте повернути. Нові користувачі можуть вказати суму до 5000 грн, а термін вибрати до 21 дня. Після цього потрібно приступити до оформлення заявки на видачу даного кредиту. Необхідно пройти просту процедуру реєстрації, заповнити заявку в особистому кабінеті, після чого вона потрапить на розгляд. У тому ж особистому кабінеті можна переглядати стан заявки.

Розгляд триває не більше 20-ти хвилин, після чого необхідно пройти верифікацію своєї банківської картки, на яку ці гроші повинні надійти. Ви повинні бути власником цієї банківської карти, тільки в цьому випадку можна буде отримати гроші. Як верифікації використовуються переклад невеликої суми, наприклад, однієї гривні, яка в подальшому повернеться на ваш рахунок. Після цієї процедури можна буде отримувати гроші.

Як погасити кредит в Pozika

Ви перевіряєте поточну заборгованість в своєму кабінеті на сайті Pozika, після чого можете погасити її. Погасити заборгованість можна через особистий кабінет методом переказу коштів на зазначені реквізити, скористатися послугами свого інтернет-банкінгу, звернутися в касу будь-якого банку України, скористатися наявними можливостями терміналів оплати LiqPay. Якщо відбувається прострочення по платежу, то ви повинні будете сплатити додаткову пеню, в розмірі 2% від суми кредиту, за кожен день прострочення. Мінімальна сума повернення в разі дострокового погашення, збільшується на суму відсотків за 7 днів.

1-й кредит:
500 - 5.000 грн
Ставка:
2% в день
Термін:
3 - 21 днів
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

Залишити відповідь