Коротка інформація

Pozichka
4.5/5 (оценок: 544)
Назва: Pozichka
1-й кредит: 250 - 4.000 грн
Срок: 5 - 30 днів
Ставка: 1.75% в день
Пролонгація: Отсутствует
Розгляд: 15 минут
Умови:

— вік 18+
— паспорт та ІПН
— мобільний телефон і e-mail

Приклад розрахунку :
Термін: днів
Cума: грн
До повернення:
12500 (10000 + 10000) грн
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями
Лого creditop.in.ua
creditop.com.ua

Pozichka

В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

Українське МФО, яке надає он-лайн кредитування під ТМ “Pozichka”, працює на ринку мікропозики в країні вже більше шести років. Компанія «Інфінанс», якій належить товарний знак, позиціонує себе як найшвидший сервіс експрес кредитування на перенасиченому українському ринку. Позику до 15000 гривень тут обіцяють перерахувати на банківську картку протягом максимум 15-20 хвилин в цілодобовому режимі і без вихідних.

Відсоткова ставка онлайн позики від “Pozichka”

Але доступність швидкого кредиту від ТМ “Pozichka” нівелює досить висока процентна ставка, яка складає 1.75% в день. Але, в той же час, сервіс непоганий для невеликої швидкої позики терміном до двох тижнів, коли відсотки становитимуть прийнятну суму. Фінансова політика компанії побудована на однаковому ставленні до нових і перевірених позичальникiв. Тут відсутні привітальні безпроцентні позики для тих, хто звернувся в сервіс вперше. Але існує бонусна програма лояльності, побудована на принципі мережевого маркетингу.

Хто може отримати кредит “Pozichka”

Початковий кредит, обмежений сумою в 4000 гривень, взяти досить легко. Основні вимоги до того, хто може взяти кредит в “Pozichka”, вельми прості:

 • мати громадянство України;
 • бути повнолітнім;
 • наявність постійної реєстрації;
 • коректне оформлення онлайн заявки;
 • наявність банківської карти.

Якщо людина не має простроченої заборгованості перед “Pozichka” і нічого не наплутає в оформленні, то ймовірність отримання швидкого кредиту на суму 4000 гривень наближається до 100%.

Як оформити кредит “Pozichka

Для того, щоб оформити кредит в “Pozichka”, досить слідувати перевіреного алгоритму. Сам процес видачі позики оптимізований під середньостатистичного клієнта МФО. Основні кроки для отримання кредиту:

 • порахувати відсотки по мікропозицi кредитним калькулятором на головній сторінці “Pozichka”;
 • пройти реєстрацію і заповнити онлайн заявку;
 • погодитися з умовами кредитного договору;
 • отримати смс з кодом для перевірки телефону і банківської карти;
 • дочекатися позитивного рішення за заявкою;
 • перевірити через 10 хвилин свою банківську карту.

У разі оформлення анкети надзвичайно важливо коректне заповнення всіх необхідних відомостей. При виникненні питання про умови позики слід замовити дзвінок консультанта, який передзвонить протягом хвилини. При відмові у видачі кредиту потрібно просто перевірити ще раз всі дані, по всій видимості, десь закралася помилка, виправивши її можна заново подати онлайн заявку.

Як погасити кредит “Pozichka”

Погасити мікропозику від “Pozichka” можна декількома способами: через особистий кабінет, який з’являється при реєстрації в сервісі; через платіжний термінал; будь-яке відділення або філію українського банку. При допущеному простроченні, потрібно реально оцінити свої можливості повернення грошових коштів і проконсультуватися з менеджером кредитної організації про пролонгацію або реструктуризацію боргу.

Сервіс онлайн кредитування зручний тим, що здатний вирішити виниклі фінансові труднощі моментально в будь-який час доби, включаючи святкові дні. Але займати великі суми на максимальний термін досить ризиковано через досить високу процентну ставку. Безсумнівний плюс “Pozichka” – інформативний сайт із зрозумілим алгоритмом оформлення кредиту.

1-й кредит:
250 - 4.000 грн
Ставка:
1.75% в день
Термін:
5 - 30 днів
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

Залишити відповідь