Коротка інформація

ОКСІ Банк
5/5 (оценок: 634)
Назва: ОКСІ Банк
1-й кредит: 50 - 50.000 грн
Срок: 7 - 1098 днів
Ставка: 0.12% в день
Пролонгація: Присутствует
Розгляд: 10 минут
Умови:

— вік 23-65
— наявність банківської карти
— паспорт та ІПН
— можливість відвідати банк і підписати договір

Приклад розрахунку :
Термін: днів
Cума: грн
До повернення:
12500 (10000 + 10000) грн
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями
Лого creditop.in.ua
creditop.com.ua

ОКСІ Банк

В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

ОКСІ Банк є універсальним банком, який здійснює обслуговування як фізосіб, так і суб’єктів господарської діяльності. Банк пропонує велику кількість кредитних програм, серед яких також є і споживчі кредити.

Відсоткова ставка ОКСІ Банк

Даний банк пропонує своїм клієнтам кілька варіантів процентних ставок:

  • фіксована

Розмір процентної ставки в цьому випадку знаходиться в межах від 1% до 24,99% річних. В даному випадку плата за користування кредитними коштами, обчислюється як відсоток від суми заборгованості по кредиту. Виплата здійснюється щомісяця, валюта виплати гривня, ануїтетний вид платежу.

  • не фіксована

Розмір ставки знаходиться в межах від 1,99% до 4,65% (на місяць). В даному випадку комісія є відсоток від суми кредиту, оплата її здійснюється щомісяця, виду платежу аннуїтетний.

Умови отримання кредиту в ОКСІ Банк

Розмір кредиту який можна отримати в ОКСІ Банк знаходиться в межах від 1 тисячі гривень до 50 тисяч гривень. Що стосується термінів кредитування, то мінімальний становить 6 місяців, в той час як максимальний 30 місяців. Валюта видачі кредиту – гривня.

Хто може отримати кредит в ОКСІ Банк

Щоб отримати грошову позику тут людина повинна відповідати наступним вимогам:

  • Наявність паспорта громадянина України;
  • Наявність ідентифікаційного коду;
  • У тому випадку, якщо сума кредиту вище 15 000 гривень, тоді клієнт також повинен надати довідку про доходи з поточного або останнього місця роботи;
  • Бути у віці від 26 до 65 років;

Переваги та особливості ОКСІ Банк

Послугами ОКСІ Банк користується досить велика кількість людей, так як отримання кредиту тут має цілу низку переваг, серед яких особливо варто відзначити:

  • Вигідна процентна ставка. На даний момент ОКСІ Банк здатний запропонувати одні з найбільш конкурентоспроможних процентних ставок на українському кредитному ринку. Це змушує багатьох позичальників віддавати перевагу саме йому.
  • Оперативність видачі кредитних коштів. У банку все максимально автоматизовано, тому вам не доведеться довго чекати своїх грошей, в тому випадку якщо ви правильно заповнили заявку, а також будете відповідати всім вимогам цього банку.
  • Високий рівень безпеки. ОКСІ Банк використовує найбільш сучаснi алгоритми збереження безпеки особистих даних, тому ви можете не боятися того що вони потраплять в треті руки або будуть використані будь-яким протиправним способом.

Відмова від видачі кредиту в ОКСІ Банк

ОКСІ Банк надає певну кількість вимог для тих, хто бажає взяти тут грошову позику. У тому випадку, якщо позичальник не відповідає цим вимогам, банк має всі підстави для того, щоб відмовити йому у видачі грошової позики.

Як погасити кредит в ОКСІ Банк

Погасити взятий тут кредит можна через особистий кабінет на сайті цього банку. В особистому кабінеті також можна знайти детальну інформацію з цього питання. У разі чого завжди є можливість зв’язатися з менеджерами банку, які дадуть відповідь на будь-яке ваше питання.

1-й кредит:
50 - 50.000 грн
Ставка:
0.12% в день
Термін:
7 - 1098 днів
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

Залишити відповідь