Коротка інформація

На Довго
Поставьте оценку
Назва: На Довго
1-й кредит: 2.000 - 30.000 грн
Срок: 3 - 98 днів
Ставка: 2% в день
Пролонгація: Присутствует
Розгляд: 10 минут
Умови:

— вік 18+
— наявність банківської карти
— паспорт та ІПН
— мобільний телефон і e-mail

Приклад розрахунку :
Термін: днів
Cума: грн
До повернення:
12500 (10000 + 10000) грн
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями
Лого creditop.in.ua
creditop.com.ua

На Довго

В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

На Довго – це мікрофінансова організація, яка працює з усіма громадянами України. Компанія пропонує можливість отримати невеликий кредит під вкрай вигідні відсотки. Відома високою швидкістю схвалення заявок, адже МФО не ставить перед своїми клієнтами непереборні вимоги.
Прямо на сайті представлений зручний онлайн-калькулятор, за допомогою якого можна легко розрахувати вартість майбутньої позики. Для цього достатньо ввести його розмір і планований термін погашення, після чого точна інформація по заявці буде розрахована в автоматичному режимі. У разі успішного схвалення кредиту, фізична особа отримує грошовий переказ прямо на власну карту. Процес співпраці з організацією не вимагає особистого відвідування її фізичних офісів.

Хто може отримати кредит в На Довго

Як було зазначено раніше, позики доступні всім жителям країни, які досягли повнолітнього віку. Необхідно пам’ятати, що кредитна історія людини завжди буде впливати на ймовірність позитивного вердикту по кредиту, але компанія намагається працювати з якомога ширшою аудиторією позичальників.
Так як подача заяви на оформлення кредиту проходить в віртуальному режимі, то цей процес займає вкрай мало вільного часу, тому людина може сміливо спробувати свої сили в надії на успіх. Вся інформація про кредитування знаходиться у відкритому доступі і розміщена на тематичних сторінках сайту.

Переваги та особливості На Довго

Мікрофінансова організація має цілий перелік позитивних сторін:

  • Вигідні умови кредитування: кожен клієнт має право розраховувати на демократичну процентну ставку в розмірі 2%.
  • Мінімальний пакет документів: при подачі заяви потрібно надати лише посвідчення особи і код.
  • Відсутність поручителів: всі позики видаються під особисту відповідальність одержувача.

При першому зверненні в компанію позичальникові доступний кредит в розмірі від двох, до тридцяти тисяч гривень. Термін погашення позики уміщається в коридор від трьох, до дев’яносто восьми днів. Процентна ставка є фіксованою, за кожен день нараховує по два відсотки від загальної суми взятої позики. Сервіс працює з клієнтами в цілодобовому режимі, тому це відмінний шанс отримати гроші терміново в будь-який час доби.

Як погасити кредит в На Довго

Всі виплати по позиці повинні здійснюватися виходячи з встановлених в договорі умов. Головне правило для дотримання – встигнути погасити кредит в повному розмірі до закінчення відведеного терміну. Спосіб погашення може використовуватися будь-який: виплати по частинах, або дострокове погашення.
Грошові перекази здійснюються в онлайн-режимі, для цього підійде стандартна банківська карта. Такий підхід дозволяє заощадити значну кількість часу на походи в місцеві відділення фінансової організації. Компанія докладає велику кількість зусиль, щоб будувати зі своїми клієнтами довгострокову і плідну співпрацю. Для цього досить справно слідувати обумовленим умовам, не порушуючи взятих на себе зобов’язань по кредиту.

1-й кредит:
2.000 - 30.000 грн
Ставка:
2% в день
Термін:
3 - 98 днів
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

Залишити відповідь