Коротка інформація

Море Грошей
4.5/5 (оценок: 573)
Назва: Море Грошей
1-й кредит: 500 - 4.000 грн
Срок: 5 - 70 днів
Ставка: 0.8% в день
Пролонгація: Присутствует
Розгляд: 10 минут
Умови:

— Паспорт та код
— Старше 18 років
— Банківська картка
— Телефон і e-mail

Приклад розрахунку :
Термін: днів
Cума: грн
До повернення:
12500 (10000 + 10000) грн
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями
Лого creditop.in.ua
creditop.com.ua

Море Грошей

В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

Якщо потреба застала в несприятливий момент життя, без зволікання знадобилися гроші на відпустку, подарунок близькій людині або на невідкладну покупку, на підтримку прийде онлайн кредит в Море Грошей. Самий практичний кредит в Україні з комфортними умовами.

Переваги та особливості в Море Грошей

Звичайний кредит в банку займає багато часу і стандартний набір документів, що найчастіше затягується на невизначений термін, до 7 днів. Послугами Море Грошей ви можете скористатися прямо зараз, не виходячи з дому, офісу, потрібно просто заповнити заявку на сайті. Оформіть миттєвий переклад без походу в банк, без довідок і поручителів. Ви отримаєте гроші на покупку вашої мрії, ремонт і на будь-який урочистий захід.
В порядку розгляду заявки на кредит, в банку обов’язково вивчається кредитна історія позичальника, і вона далеко ідеальна не у всіх. Однак ставлення до позичальників з поганою кредитною історією у сервісу Море Грошей лояльне.

Умови отримання кредиту в Море Грошей

Отримати позику можуть всі громадяни України від 18 років. Перш за все, відносини з нашими новими клієнтами будуються на довірі. Вам не потрібно надавати довідку про доходи, не потрібні застави і поручителі, досить вказати дані паспорта та ідентифікаційного коду. На сайті ви можете скористатися онлайн калькулятором, щоб оформити позику на прозорих і вигідних умовах. І через кілька хвилин ви отримаєте смс-повідомлення про рішення нашого фахівця, після чого вам моментально перерахують схвалені гроші на вашу карту.

Ви можете прямо зараз онлайн оформити заявку якщо:
– ви громадянин України віком від 18 років;
– у вас є паспорт і код;
– наявність телефону та електронної пошти;
– ви є власником банківської картки

Як погасити кредит в Море Грошей

Термін погашення позики від 65 до 365 днів, за умови використання своїм правом продовження кредитного договору в певному порядку. Клієнт має право також повернути кредит достроково, або пролонгувати договір умови займа. Годовий відсоток становить від 310,25% до 620,5% що відповідає 0,85% і 1,7% в день. Процентні ставки залежать від умов кредитування, Море Грошей надає кілька продуктів, такі як “Швидкі Гроші” і “Зручний кредит”. Також у наших клієнтів з’явилася можливість погасити онлайн кредит через термінал самообслуговування ПриватБанк. Проведення операції по поверненню позики готівкою через термінал даного банку проводиться без комісії, а ось здійснення тієї ж операції за допомогою банківської картки здійснюється відповідно до тарифів ПриватБанку.

Акції і бонусна програма від Море Грошей

Для нових клієнтів Море Грошей діє знижка в 50% на щоденні нарахування. Що значною мірою підвищує наш рейтинг серед інших кредиторів. У сервісу Море Грошей діє бонусна програма. Новим позичальникам при реєстрації, зараховують їх перші бонуси в розмірі 120 МГ (Море Грошей). Число нараховуючих бонусів залежить від суми виплачених відсотків за позиками. Можна вдатися до бонусів для погашення кредиту або пенні.

1-й кредит:
500 - 4.000 грн
Ставка:
0.8% в день
Термін:
5 - 70 днів
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

Залишити відповідь