Коротка інформація

Monobank
4.5/5 (оценок: 643)
Назва: Monobank
1-й кредит: 100 - 100.000 грн
Срок: 1 - 62 днів
Ставка: 0.01% в день
Пролонгація: Присутствует
Розгляд: 20 минут
Умови:

— смартфон (для отримання карти потрібно встановити додаток)
— вік 18+
— паспорт та ІПН

Приклад розрахунку :
Термін: днів
Cума: грн
До повернення:
12500 (10000 + 10000) грн
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями
Лого creditop.in.ua
creditop.com.ua

Monobank

В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

Monobank є першовідкривачем у сфері надання банками онлайн послуг. Дана організація веде свою діяльність по всій території України. За допомогою офіційного сайту або програми можна в лічені дні стати володарем кредиту потрібної суми. Для цього досить виконати кілька умов банку і залишити заявку на отримання карти.

Як оформити кредит в Monobank

Для оформлення кредиту в Monobank потрібно скористатися офіційним порталом компанії або використовувати додаток. Другий варіант більш зручний. Додаток завантажується безкоштовно і доступно для будь-якої операційної системи пристрою. Тут використання ресурсів відбувається в онлайн режимі. Досить оформити заявку і чекати рішення. Або для цих цілей можна використовувати офіційний сайт компанії.

Етапи оформлення кредиту:

  • Необхідно зайти на офіційний сайт компанії;
  • Робиться онлайн заявка на потрібну суму кредиту;
  • Передаються копії або фотографії оригіналів особистих документів клієнта;
  • Очікується відповідь банку.

За відповідності всіх даних, банк в короткі терміни дає відповідь. Найчастіше він є позитивним. Потім видається карта банку з потрібною сумою коштів. Її можна забрати самостійно або оформити доставку. Після отримання картки необхідно її відсканувати в додатку, якщо запит був здійснений через нього. Далі придумуєте логін і пароль, які будуть використовуватися в подальшому.

Відмова від видачі кредиту в Monobank

Існує кілька явних причин, які можуть перешкодити оформлення кредиту в цьому банку. В першу чергу всі документи повинні бути коректно сфотографовані. Якість знімків має бути чіткою. На фотографії повинні проглядатися всі дані заявника. З цим завданням впоратися досить легко. Цілком підійдуть знімки з телефону, якщо якість камери дозволяє це. Крім цієї причини існує ще два основних критерії.
Запитувана сума занадто велика. Банк не уточнює за якими формулами розраховується можливий розмір кредиту, що надається. Це конфіденційна інформація, яка не передбачена до розголошення. Банк у разі зазначення великої суми відправляє відмову без пояснення. Ще однією причиною може бути зіпсована кредитна історія. Це буває в тих випадках, якщо клієнт в минулому недобросовісно поставився до виплати інших позик.
Причиною можуть бути прострочені платежі. Після цього банк, що надає позику, вносить клієнта в чорний список, який в подальшому видно для інших аналогічних організацій. Цей критерій є явною причиною відмови в наданні кредиту. Це основні фактори, які можуть вплинути на отримання позики. Щоб отримати кредит в Monobank, варто подбати про виконання умов, встановлених банком. При оформленні позики краще вказати більш реальну суму.

Відсоткова ставка Monobank

У Monobank найвигідніша відсоткова ставка серед аналогічних компаній. Це пов’язано з великими можливостями банку і відсутністю зайвих витрат. Monobank працює в режимі онлайн, не витрачаючи великих сум на оренду офісів. Завдяки цьому банк пропонує максимально вигідні умови позики для споживачів.

1-й кредит:
100 - 100.000 грн
Ставка:
0.01% в день
Термін:
1 - 62 днів
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

Залишити відповідь