Коротка інформація

Moneyveo
4.5/5 (оценок: 515)
Назва: Moneyveo
1-й кредит: 100 - 17.000 грн
Срок: 1 - 30 днів
Ставка: 0.01% в день
Пролонгація: Присутствует
Розгляд: 10 минут
Умови:

— вік 18+
— наявність банківської карти
— паспорт та ІПН
— мобільний телефон і e-mail

Приклад розрахунку :
Термін: днів
Cума: грн
До повернення:
12500 (10000 + 10000) грн
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями
Лого creditop.in.ua
creditop.com.ua

Moneyveo

В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

МФО засновано в 2013 році. На українському ринку мікрокредитування компанія першою стала видавати населенню миттєві грошові позики. На сьогоднішній день послугами мікрофінансової установи користуються понад півмільйона українців. За шість років успішної роботи МФО видало понад 6 млрд. Грн. Середній час оформлення мікрокредиту 8 хв. Час обробки, поданої клієнтом заявки, займає близько 1 хвилини.

Відсоткова ставка в «Moneyveo»

Перша позика надається під 0,01%. За цією умовою клієнт може оформити кредит на суму до 5000 грн. Друга і наступні позики видаються під 1,6% на добу. Максимальна ставка може досягати 2,5%.

Виплати за відсотками для клієнтів МФО «Moneyveo» не фіксовані. Знижуються в залежності від рейтингу користувача. Діюча програма лояльності надає кредитуючим можливість взяти позику під більш вигідну процентну ставку.

Умови отримання кредиту в «Moneyveo»

Позику може отримати будь-який громадянин України, який досяг повноліття. МФО видає позики від 50 до 15000 грн. При взятті позики вперше сума доступна клієнту не перевищує 5000 грн. Кредит видається терміном 1-30 днів.

Погашення позики здійснюється в обмежений договором термін. Є можливість дострокового погашення кредиту. Вносити кошти можна по частинах або повністю. Комісія за дострокове погашення не стягується.

Для отримання кредиту потрібно мінімум документів:

 • паспорт;
 • карта українського банку;
 • ІПН;
 • номер мобільного телефону.

На підставі зазначеної претендентом інформації приймається рішення про надання позики. У 95% випадків заявка на оформлення кредиту схвалюється, і клієнт практично миттєво отримує гроші на рахунок карти.

Хто може отримати кредит в «Moneyveo»

Взяти в борг у МФО можуть громадяни України, 18-90 років. Основні категорії населення, які кредитує «Moneyveo»:

 • що працюють неофіційно;
 • тимчасово непрацюючі;
 • що знаходяться в декреті;
 • що працюють офіційно <6 місяців;
 • співробітники фірм, оформлені через СПД / ФОП;
 • пенсіонери;
 • студенти;
 • що працюють офіційно> 6 місяців.

На практиці отримати кредит зможуть практично всі повнолітні громадяни України. Головне при подачі першої заявки грамотно провести реєстрацію, заповнити запропоновані МФО форми. Вносити потрібно дійсну інформацію на момент оформлення договору. Помилки не допускаються. При їх наявності ймовірність відмови практично 100-відсоткова.

Переваги та особливості «Moneyveo»

На відміну від банків в МФО не потрібно великий пакет документів. Немає необхідності відвідувати офіс, досить інтернет-підключення та ПК. Основні переваги:

 • Чи не залучаються поручителі.
 • Перевірка клієнта відбувається в авторежимі.
 • Сервіс працює цілодобово.
 • Перший кредит під мінімальний відсоток, 0,01% на суму до 5000 грн.
 • Знижки для постійних клієнтів за програмою лояльності.
 • Акції, що дозволяють зменшити процентну ставку до 70%.

Порядні клієнти завжди обслуговуються в короткі терміни. Надається можливість до кредитування за чинним договором.

Як оформити кредит в «Moneyveo»

Щоб отримати позику в Мікрофінансовiй установі необхідно зайти на офіційну сторiнку https://moneyveo.ua/. На кредитному калькуляторі встановити потрібну суму, термін погашення. Інструмент автоматично вирахує підсумкову суму.

Реєстрація «Moneyveo»

Зареєструватися на сайті компанії дуже просто. Для цього потрібно клікнути на кнопку «Оформити кредит». У вікні слід заповнити всі поля.

Після реєстрації користувачеві стане доступний особистий кабінет. У ньому слід поетапно заповнити всі запропоновані форми:

 1. Соціальна інформація.
 2. Адреса місця проживання.
 3. Працевлаштування.
 4. Реквізити банківської карти.
 5. Підтвердження введених даних.

Після верифікації банківської картки клієнту стане доступним оформлення кредитного договору. Погодившись з умовами і підписавши договір позичальник отримує на карту потрібну суму. Переказ грошей відбувається на протязі 1-2 хвилин.

Особистий кабінет “Moneyveo»

Вхід в особистий кабінет здійснюється на сторінці авторизації. Користувачеві необхідно ввести номер мобільного (Email) і пароль. Після входу розкривається сторінка з чинним кредитом. На ній відображається сума для погашення позики на поточну дату.

При відсутності кредитних зобов’язань при вході з’являється пропозиція оформити позику. На сторінці «Профіль» клієнт може вносити зміни при зміні особистої інформації.

Необхідно своєчасно вносити зміни, що відбулися в статусі. В іншому випадку можна отримати відмову в наданні кредиту.

Подати заявку «Moneyveo»

Невеликі труднощі становить лише перше оформлення позики, коли клієнту необхідно заповнити всі форми для подачі заявки. Постійні клієнти можуть оформити позику в лічені секунди. Для цього достатньо вибрати суму, термін користування і натиснути оформити кредит. Заявка буде подана автоматично. Після її схвалення клієнт зможе підписати договір і отримати кошти на карту.

Відмова від видачі кредиту в «Moneyveo». Що робити?

Випадки негативного рішення по заявці відбуваються, але не часто. В основному причиною цього служать допущені заявником помилки при заповненні даних. Слід уважно перевірити всі заповнені поля і виправити невідповідності. Через деякий час клієнт зможе знову подати заявку на кредит.

Щоб уникнути відмови клієнтові необхідно ретельно перевіряти всю інформацію і вносити дійсні дані. Вони повинні відповідати інформації в паспорті та ІПН. Всі операції з оформлення заявки підтверджуються кодами відправляються на номер мобільного телефону.

1-й кредит:
100 - 17.000 грн
Ставка:
0.01% в день
Термін:
1 - 30 днів
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

Залишити відповідь