Коротка інформація

Money4you
4.9/5 (оценок: 622)
Назва: Money4you
1-й кредит: 500 - 7.000 грн
Срок: 2 - 30 днів
Ставка: 0.01% в день
Пролонгація: Присутствует
Розгляд: 15 минут
Умови:

— вік 18+
— наявність банківської карти
— паспорт та ІПН
— мобільний телефон і e-mail

Приклад розрахунку :
Термін: днів
Cума: грн
До повернення:
12500 (10000 + 10000) грн
Лого creditop.in.ua
creditop.com.ua

Money4you

За даними результатів досліджень в галузі фінансів 56% українців мають кредит або грошовий борг. Брати гроші в борг – це звичайна справа і в цілому світова тенденція. Поширеним і затребуваним видом споживчого кредитування залишається швидка позика від мікрофінансової організації. Мікропозики є правильний, безпечний і вигідний інструмент кредитування.

Money4you – ваш швидкий і надійний помічник

Одним з популярних сервісів отримання мікропозик онлайн визнаний портал Money4you. Це серйозний ресурс з величезною кількістю клієнтів, яким можна довіряти. Ми вміємо робити так, щоб проблем з фінансами у вас не виникало в принципі. Допоможемо, підкажемо, підберемо потрібний кредит і заощадимо на вашу користь. Ми цінуємо кожного, хто звернувся до нас, і повністю виправдовуємо довіру клієнтів. Довіра тисяч позичальників – наше головне досягнення.

Чому отримати мікропозику набагато простіше, ніж банківський кредит?

Мікропозики онлайн доступні для будь-якого і кожного. Відсутність довідки про доходи на поточний період, погана кредитна історія не розглядаються нами як перешкода, коли клієнтам терміново необхідна допомога з грошима. З сервісом Money4you все стало значно простіше і зручніше! Це дійсно зручний ресурс для отримання кредиту від 500 до 7000 гривень за все в кілька кліків. Вибирайте потрібну суму з урахуванням необхідного календарного терміну.

Особливістю отримання кредитів в сервісі Money4you є максимально спрощені умови:

– не потрібно проходити довгих процедур з наданням різних довідок – достатньо заповнити невелику анкету на нашому сайті;
– не потрібно підтвердження офіційного доходу;
– потрібна сума надається без застави та без поручителів;
– кредитна історія позичальника не розглядається.

Як бачите, отримати гроші в борг досить просто і набагато легше, ніж в банках.

7 причин стати клієнтом Money4you:

Мінімум вимог до клієнта. Для оформлення мікропозик і отримання потрібної суми потрібно тільки паспорт громадянина України.

  1. Моментальний розгляд заявки. Імовірність її схвалення на нашому сервісі 98%. Ви маєте можливість отримати швидкий кредит без тривалого очікування і без проблем. Ми зробили все можливе для оптимізації процесу отримання грошових коштів.
  2. Отримання грошей дистанційно в день звернення, з можливість зарахування на банківську карту. У будь-який день, в будь-який час доби. Працюємо 24 години, без вихідних і свят.
  3. Проведення різних акцій і надання клієнтам промо-кодів на зниження процентної ставки по кредитах. Для постійних клієнтів – це економія, виражена в приємних сумах. Вигідно? Звичайно! Для тих, хто вперше бере мікропозику, ми пропонуємо по-справжньому цікаві умови – гроші в борг під 0,01%
  4. Забезпечуємо цілодобову, безкоштовну, професійну консультацію і підтримку всіх наших клієнтів в разі потреби. Розповімо про кредитування докладно, ввічливо, дохідливо і без поспіху.
  5. При неможливості оплатити кредит відразу, надаємо клієнтам функцію пролонгації (продовження терміну виплати) взятого кредиту. Це полегшує навантаження на позичальника у важкій для нього ситуації.
  6. Наші кредити нескладно виплачувати, завдяки низькій процентній ставці і відсутності прихованих відсотків.

Сервіс Money4you знаходить для кожного клієнта найвигідніше і надійне рішення його фінансових проблем. Ми не допоможемо вам у всьому, але що стосується грошей, цю проблему ми закриємо напевно і з гарантією. Довіряйте надійному помічнику. Звертайтеся в наш сервіс, вам точно сподобається!

1-й кредит:
500 - 7.000 грн
Ставка:
0.01% в день
Термін:
2 - 30 днів

Залишити відповідь