Коротка інформація

Monetka
5/5 (оценок: 539)
Назва: Monetka
1-й кредит: 500 - 4.000 грн
Срок: 3 - 30 днів
Ставка: 1.5% в день
Пролонгація: Присутствует
Розгляд: 15 минут
Умови:

— вік 18+
— наявність банківської карти
— паспорт та ІПН
— мобільний телефон і e-mail

Приклад розрахунку :
Термін: днів
Cума: грн
До повернення:
12500 (10000 + 10000) грн
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями
Лого creditop.in.ua
creditop.com.ua

Monetka

В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

Гроші – це незамінна складова сучасного життя. Сьогодні не знайти не одну людину, яка б змогла б  прожити без них. Але навіть стабільна і добре оплачувана робота не завжди приносить бажаний результат, виникають ситуації, коли не вистачає невеликої суми грошей до авансу, діє велика знижка на товар, який довго планували купити, виникла форс мажорна ситуація. Гроші потрібні терміново, а взяти їх ніде. Є унікальна можливість швидко вирішити свої проблеми це онлайн кредит від MONETKA.

MONETKA – це мікрофінансова організація, здатна швидко вирішувати фінансові питання жителям України. У 2014-2015 роках було відкрито безліч подібних компаній, так як саме в цей непростий для країни період банки перестали активно кредитувати. Для невеликого кредиту, потрібно було надати купу документів, пройти перевірку, тривале узгодження. А людям, які допустили прострочення в минулому, не з не бездоганною кредитною історією, відповідь одна – відмова.

Мікрокредити від МФО мають ряд відмінних рис: відсутністю жорстких обмежень за віком, не потрібно підтвердження про постійне місце роботи, не потрібно надавати довідки про з/п відповідного зразка і певною сумою, документiв, що підтверджують наявність майна, сімейний стан. Простіше, швидко і результативно співпрацювати з МФО Монетка.

Умови кредитування

Аналіз наявних на ринку пропозицій показав, що умови Монетки мають ряд переваг серед своїх конкурентів. Відповідь через 10 хвилин після звернення, як правило – позитивна. При першому зверненні ви отримуєте позику під 7,83%, отримавши суму в розмірі 1000 гривень на один тиждень, повернути необхідно 1119 (сума основна + 119 – відсотки). Суму і термін клієнт вибирає самостійно, але він не повинен перевищувати 30 днів.

Відсоткова ставка, при повторному зверненні може бути переглянута. Цю суму можна легко знизити і не переплачувати – це використання промокоду. Постійні клієнти з історією отримують позики на інших умовах. При необхідності договір може бути пролонгований, тобто кінцева дата повернення продовжується в часі.

На сайті надана повна інформація про умови, терміни,%, способи повернення коштів, дозволяючи будь-кому з ними ознайомитися і прийняти рішення самостійно, не будуть потрібні консультації фахівців і потреба у відвідуванні офісу, все ясно, зрозуміло і прозоро. Ще одна унікальна можливість сервісу – онлайн калькулятор, за допомогою якого легко порахувати суму до повернення, знаючи розмір кредиту і оптимальний термін.

Заявки розглядаються цілодобово, досить звернення і заповнення простої форми. Просто і зручно робити це зі свого телефону, не потрібна прив’язка до комп’ютера.

Особливості оформлення кредиту в MONETKA. Хто має можливість отримати?

Повнолітній громадянин має право скористатися даною послугою, оформивши позику від 300 до 3000 грн., На строк не більше одного місяця. Для отримання грошей необхідно зайти на сайт, пройти реєстрацію, подати заявку. Скористатися послугою можуть усі охочі хто має паспорт і мобільний телефон, який досяг 16 років. Є обмеження, клієнт не повинен бути старше 65 і мати банківську карту. Який це банк різниці немає, головне щоб вона була дійсна.

Всього три кроки необхідно зробити: заповнити заявку на отримання позики (кілька кліків, швидко, достатньо кількох хвилин) – дочекатися відповіді (інформування відбувається двома способами на електронну скриньку або у вигляді смс повідомлення) – отримати кошти (гроші миттєво потрапляють на платіжну карту, зазначену при реєстрації). Ось і все кредит отриманий, користуйтеся і звертайтеся повторно. Оформлення наступного кредиту пройде ще швидше, так як повторна реєстрації не потрібна, все зберігається в особистому кабінеті.

Переваги співпраці з MONETKA

 • Не потрібно надавати оригінали документів або приватне фото;
 • Не потрібно надавати телефони та контактну інформацію поручителів, рідних або роботодавців. Дзвінків рідним, на роботу не буде;
 • Можлива пролонгація;
 • Чесний і прозорий договір;
 • Ні обману і додаткових «цукерок» у вигляді акцій і призів. Саме цим славляться інші фінансові організації, заманюючи клієнтів, але на практиці нічого не пропонують;
 • Не потрібно підтвердження цільового використання;
 • Простота отримання і погашення.

Покрокова інструкція оформлення кредиту MONETKA

 1. Необхідно підрахувати необхідну суму позики, і термін, через який буде повернений. Для цього на допомогу приходить онлайн калькулятор, також можна скористатися консультацією менеджера (телефон, чат).
 2. Наступний крок – натискання кнопки «отримати гроші».
 3. Заповнюється особиста інформації, всі дані є під рукою, ніяких довідок, витягів замовляти не потрібно. Для початку потрібно ввести № телефону. СМС приходить на телефон, отримана інформація вводиться у вікно – підтвердження про співпрацю. Номер телефону – це логін особистого кабінету. Тут відбивається вся історія про чинне, новому або закритому кредиті. А також контролювати всі етапи оформлення.
 4. Знесення інформації в особистий кабінет. Необхідно заповнити: електронний ящик, пароль (придумати самостійно) і промокод (якщо такий є) і закінчити, натиснувши кнопку «зареєструватися».
 5. Заповнення анкети. Особиста інформація: паспортні дані, ПІБ, ІПН. Не варто вносити неправдиву інформацію, або неповну (вона перевіряється) – і можливість отримати відмову. Шанс на швидке схвалення і оперативну видачу запитуваної суми – повна і достовірна інформація про себе. Заповнена заявка потрапляє в обробку і на узгодження.
 6. Наступний етап – прив’язка карти. Вводити банківські реквізити (інформацію карти) потрібно уважно всi цифри, так само потрібно надати карту саме ту людину яка зробила заявку. На чужу картку гроші не видаються.
 7. Підтвердження і видача. Отримавши згоду надати вам в борг потрібну суму, ви повинні ще раз дати свою згоду, підписати договір і отримати гроші на куртку.

Мені відмовили в MONETKA. Чому?

Існує кілька причин відмови:

 • Клієнт не є громадянином країни;
 • Молодше 16 років;
 • Старше 65;
 • Прострочені або не закриті тривалий період позики перед МФО;
 • Числиться в реєстрі боржників;
 • При реєстрації вказана помилкова / неправдива інформація або особисті дані;
 • Чи не карти позичальника.

Якщо не було наміру обманювати, а просто закралася помилка при реєстрації, стався збій, немає прострочення, не турбуйтеся. Варто перевірити свої дані в особистому кабінеті, виправити їх, відзначити це в коментарі і повторно подати заявку.

Погашення кредиту MONETKA

Існує кілька способів повернути позикові кошти:

 • Через Інтернет. На сайті МФО необхідно зайти в особистий кабінет, через який відбувається подача і оформлення кредиту. Тут досить ввести № банківської картки та суму, яку необхідно внести в рахунок оплати і підтвердити свої дії.
 • У касі банку. Обмежень немає, головне надати необхідні реквізити для оплати, не забувши вказати своє ПІБ та номер кредитного договору.
 • У терміналах самообслуговування (Привату). У першому варіанті вам досить зайти в кабінет і натиснути кнопку погашення. Заповнити необхідні віконця і підтвердити дії. Надавши касиру інформацію, внести оплату готівкою. За такою ж схемою відбувається оплата через термінали, тільки інформація вводиться позичальником самостійно.

Оплачувати потрібно всю суму не залишаючи копійок, так як іноді 1 копійка може зіграти злий жарт в майбутньому. Суму до сплати можна дізнатися в кабінеті, в чаті або по телефону (цілодобово, безкоштовно).

Прострочення в MONETKA

Невчасно повернуті кошти, починає стрімко «зростати» відсотками – + 2,5% в день. В результаті повернути доведеться на порядок більше. Якщо позичальник не йде на контакт і не бажає повертати кредит, справа передається до суду, зі зростанням витратної частини і втратою часу, сил і нервів. Ніхто не застрахований від форс-мажорів, ніхто не знає, що з ним може статися завтра, не варто псувати собі кредитну історію. Гроші потрібні завжди, але не кожен може їх отримати.

1-й кредит:
500 - 4.000 грн
Ставка:
1.5% в день
Термін:
3 - 30 днів
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

Залишити відповідь