Коротка інформація

Mister Money
4.8/5 (оценок: 554)
Назва: Mister Money
1-й кредит: 100 - 5.000 грн
Срок: 1 - 30 днів
Ставка: 2.1% в день
Пролонгація: Присутствует
Розгляд: 15 минут
Умови:

— вік 18+
— наявність банківської карти
— паспорт та ІПН
— мобільний телефон і e-mail

Приклад розрахунку :
Термін: днів
Cума: грн
До повернення:
12500 (10000 + 10000) грн
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями
Лого creditop.in.ua
creditop.com.ua

Mister Money

В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

Пропозиції мікрофінансових компаній вельми затребувані в Україні. Одним з лідерів даного ринку є компанія Mister Money. Її продукти відрізняються доступністю. Так, кожен громадянин України може отримати позику на будь-які цілі. При цьому компанія видає нецільові кредити. Тому, отримані кошти можна витрачати на погашення поточних платежів, здійснення покупок і так далі.

Як оформити кредит в Mister Money

Процедура оформлення позики відрізняється простотою. Позичальникам потрібно всього кілька хвилин і доступ в інтернет. Щоб розібратися в специфіці отримання кредитів в даній компанії, умови і порядок оформлення має бути поданий більш детально:

  • На головній сторінці сайту користувач сам вибирає суму позики і тривалість користування грошима. Для цього є спеціальний повзунок. Крім того, можна скористатися безкоштовним інструментом – кредитним калькулятором. Він дозволить спочатку розрахувати розмір щомісячного платежу і правильно розподілити кредитне навантаження;
  • Необхідно заповнити анкету. У ній відображаються зазначені вище відомості про суму позики і термін, на який укладається кредитний договір. Крім цього слід вказати дані про зайнятість, рівень заробітної плати або доходу. Дані відомості будь-яким чином не перевіряються, тому, користувач вносить їх на свій розсуд;
  • Після заповнення кредитної заявки її слід відправити на перевірку. Програма автоматично перевіряє достовірність зазначених відомостей. Тому, потрібно дуже уважно підходити до заповнення зазначеної заявки. Нерідкі випадки, коли звичайні помилки або друкарські помилки сприймалися програмою за спробу шахрайства. Як наслідок, у схваленні поданої заявки було відмовлено.
  • Якщо перевірити вказані дані, то через 5 – 10 хвилин заявник отримає повідомлення про схвалення заявки;
  • Безпосередньо після схвалення позичальнику на рахунок банківської карти перераховуються запитані гроші.

Таким чином, з моменту відвідування сайту до моменту отримання грошей на банківську карту проходить не більше 15 хвилин.

Хто може отримати кредит в Mister Money

Кредити в даній компанії є загальнодоступними. Для їх отримання немає необхідності надавати довідки з місця роботи або підтверджувати документально кількість утриманців і так далі.

Основною документальною умовою є наявність українського паспорта. Зазначений документ підтверджує всю важливу для компанії інформацію. Так, він підтверджує, що позичальникові на момент оформлення кредиту вже виповнився 21 рік. Крім того, копія паспорта дозволяє підтвердити наявність українського громадянства і наявність постійної реєстрації в країні.

При цьому регіон, в якому проживає позичальник, не має ніякого значення.

Як погасити кредит в Mister Money

Компанією передбачено кілька способів оплати позики. Наприклад, можна поповнювати рахунок банківської карти, на яку були перераховані гроші. Можна безпосередньо на сайті компанії вказати номер рахунку іншої карти і суму списання. Крім того, доступний банківський переказ і будь-які термінали оплати.

1-й кредит:
100 - 5.000 грн
Ставка:
2.1% в день
Термін:
1 - 30 днів
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

Залишити відповідь