Коротка інформація

Miloan
4.9/5 (оценок: 531)
Назва: Miloan
1-й кредит: 500 - 20.000 грн
Срок: 1 - 30 днів
Ставка: 0.01% в день
Пролонгація: Присутствует
Розгляд: 15 минут
Умови:

— вік 18+
— наявність банківської карти
— паспорт та ІПН
— мобільний телефон і e-mail

Приклад розрахунку :
Термін: днів
Cума: грн
До повернення:
12500 (10000 + 10000) грн
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями
Лого creditop.in.ua
creditop.com.ua

Miloan

В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

Компанія Miloan – це спеціальний сервіс мікрокредитування, де ви можете взяти кошти в кредит на банківську карту.

Відсоткова ставка Miloan

Перший кредит для позичальників, які до сих пір не користувалися цим сервісом, може досягати суми в 5000 гривень. Ці гроші ви отримаєте під 0% на місяць. Подібна пропозиція підходить людям, які потребують невелику суму грошей до зарплати. При вторинному зверненні в компанію, процентна ставка складе вже 1,5%.

Хто може отримати кредит Miloan

Ви можете стати клієнтом даної компанії, якщо досягли 18 і не вийшли за вікову межу, що дорівнює 65 рокам. Претендент на отримання позики повинен бути власником картки будь-якого з українських банків. Важлива умова: у вас не повинно бути прострочення по виплатах за взяті раніше кредити.

Переваги та особливості Miloan

Кредит виплачується на строк від 1 до 30 днів, при цьому ви можете розраховувати на оперативну консультацію, здатну допомогти при оформленні заявки. Кредитний калькулятор дозволить легко коригувати суму позики і термін виплат ще до того моменту, як буде завершено оформлення заявки на кредит.

Якщо у клієнта виникне форс-мажорна ситуація, то допускається можливість продовження зазначеного проміжку часу на 3, 7 або навіть на 15 днів (за це доведеться доплатити). При достроковому погашенні позики позичальнику вдається заощадити, бо відсоток вираховується щодня від суми, що залишилася.

Головні переваги роботи з даною МФО – простота і швидкість процесу оформлення позики. Ви зможете погасити заборгованість без штрафних санкцій і продовжити період дії кредиту, якщо опинилися в непередбаченiй фінансовій ситуації. Довідку про доходи у вас не попросять, кредитною історією цікавитися не будуть. Вам більше не доведеться стояти в виснажливих чергах на території банку, отримуючи відмови і збираючи купу різних довідок. За допомогою МФО ви маєте шанс отримати швидкий кредит на карту просто з дому.

Як оформити кредит в Miloan

Для отримання кредиту необхідно показати такі документи:

 • паспорт;
 • ідентифікаційний код (ІПН);
 • банківську карту.

Потрібно дати адресу електронної пошти, а також номер мобільного телефона. Буде потрібно заповнити анкету на сайті Miloan (інформація повинна бути достовірною) і зробити своє фото з паспортом в руках. Відзначимо, що неточні (некоректні) дані в анкеті здатні спричинити за собою відмову у видачі кредиту. Потрібно буде відповісти на запит оператора для того, щоб підтвердити договір. Електронна система обробить інформацію за 2-3 хвилини, і позичальник отримує SMS про те, що його заявка на кредит схвалена. Гроші будуть виведені на карту, але вам буде потрібно її верифікувати (на балансі повинна бути доступною сума, рівно 1 грн).

Акції та промокоди Miloan

Компанія Мілоан надає своїм клієнтам різні можливості для отримання бонусу:

 • через популярні соціальні мережі;
 • за допомогою електронних розсилок (e-mail);
 • за допомогою друкованих видань (ЗМІ).

Бонуси бувають індивідуальні або багаторазові. Перші з них представляють собою унікальний набір чисел, який відправляється клієнту в електронному вигляді. Другі розміщуються в віртуальних соцмережах або засобах масової інформації (вони підходять для регулярного застосування різними позичальниками). Обидва варіанти призначаються як для постійних клієнтів, так і для новачків.

Вводити акційний шифр потрібно при подачі заявки, і тоді сервіс розрахує відповідну вартість згідно з пропозицією зі знижкою. Онлайн калькулятор забезпечує прозорість угод, і клієнт отримує шанс самостійного вибору величини позики і терміну його погашення. Система розраховує суму для кожної ситуації.

Як погасити кредит Miloan

Клієнту надаються такі способи погашення кредиту:

 • безпосередньо на сайті компанії Miloan;
 • з використанням терміналу ПриватБанку;
 • через особистий кабінет ПриватБанку.

Прострочення Miloan

Компанія не буде автоматично знімати борг клієнта з кредитної картки. Тільки сам позичальник вирішує, в який час і яку суму він може платити за своїм кредитним договором. Будь-які перекази з банківської карти повинні здійснюватися вами за допомогою тих способів, що були вказані вище.

МФО, як правило, йде назустріч своїм клієнтам, а для виходу зі складної ситуації пропонує їм скористатися послугою пролонгації. Якщо ж боржник не повертає гроші і не бажає виходити на контакт протягом тривалого терміну, то проблемний кредит передається спеціальному агентству, яке працює з подібними заборгованостями.

Термін пролонгації – 3,7 і 15 днів (це тягне за собою необхідність внесення фіксованої суми за той період, на який ваші зобов’язання продовжені). Закрити весь кредит вам буде дозволено вже після завершення цього періоду.

Завдяки сервісам онлайн-кредитування, позики видаються на карту в Україні абсолютно без проблем. Для бажаючих швидко отримати кредит сервіс Miloan є вельми зручним вирішенням питання. У вас не буде необхідності проводити час в довгих чергах банку, збирати масу документів і побоюватися, що у видачі коштів можуть відмовити.

Етапи отримання мікрокредитів на Miloan

 • пройдіть реєстрацію на сайті, вказавши свої персональні дані;
 • виберіть потрібну суму і термін кредитування, а потім дізнайтеся, яким буде розмір виплат за кредит;
 • підтвердіть, що ви згодні на обробку персональних даних (система гарантує в роботі з вами повну конфіденційність);
 • вам буде відправлений присвоєний код (в СМС);
 • слід заповнити анкету (відомості повинні бути достовірними);
 • потрібно вказати карту, на яку має бути зараховано гроші (зробити верифікацію);
 • не більше, ніж через 10 хвилин, буде прийнято рішення по вашому запиту (заявці);
 • в разі схвалення, на вашу пошту надсилають електронну версію договору, а на карту буде зарахована потрібна сума.
1-й кредит:
500 - 20.000 грн
Ставка:
0.01% в день
Термін:
1 - 30 днів
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

Залишити відповідь