Коротка інформація

Microcredit.ua
Поставьте оценку
Назва: Microcredit.ua
1-й кредит: 1.500 - 25.000 грн
Срок: 120 - 365 днів
Ставка: 0.3% в день
Пролонгація: Присутствует
Розгляд: 15 минут
Умови:

— вік 18+
— наявність банківської карти
— паспорт та ІПН
— хороша кредитна історія (якщо сума більше 5000)

Приклад розрахунку :
Термін: днів
Cума: грн
До повернення:
12500 (10000 + 10000) грн
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями
Лого creditop.in.ua
creditop.com.ua

Microcredit.ua

В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

Відсоткова ставка в Microcredit.ua сформована на максимально вигідних умовах, так при онлайн кредитуванні на суму в 2000 гривень платіж в місяць складе не більше 800 гривень при оформленні договору на 4 місяці.

Зручні умови онлайн кредитування в Мікрокредит і філії по всій країні

Оформити позику можна на більш тривалий період. Система онлайн кредитування надає можливість укладення договору на період до 4 місяців, при цьому максимальна сума не повинна перевищувати 25000 гривень. Щоб розрахувати щомісячний платіж, досить скористатися онлайн калькулятором, який відразу формує умови певного договору.

Основні переваги та особливості онлайн кредитів в Microcredit.ua

Максимальна сума кредиту може бути збільшена, якщо клієнт повертає кошти згідно із заявленим в договорі періодом. Максимальні тарифи кредитування надаються клієнтам в розмірі до 25 000. Схвалена заявка обробляється моментально і засоби зараховуються автоматично на карту.

Головними перевагами оформлення та отримання кредиту в Microcredit.ua є:

– широка мережа філій і відділень по всій Україні;

– гнучкі варіанти оформлення на тривалий термін;

– можливість отримання необхідної суми і погашення на термін більше місяця;

– прийнятні процентні ставки;

– підтримка клієнтів в цілодобовому режимі.

Окремі привілеї для клієнтів від сервісу онлайн позик засновані на можливості оформлення позики для пенсіонерів. Подати заявку кожен пенсіонер може на сайті. При оформленні заявки вказати в категорії доходів соціальні виплати у вигляді пенсій. Для отримання позики можна використовувати карту будь-якого банку або власну карту від компанії Microcredit.

Як оформити кредит і скористатися зручним сервісом

Щоб оформити мікропозику, буде потрібно ввести номер ІПН, пенсійне посвідчення та відправити заповнені дані на перевірку. Формати кредитів доступні не тільки в щоденному варіанті, але і в щотижневому. Для скорочення відсотків зручно оформляти позику на кілька днів.

Погасити кредит в системі онлайн позик зручно і легко за допомогою сайту, а також за допомогою відділень компанії, які є в більшості міст. Для більш зручного заповнення заявки можна зателефонувати консультанту компанії, який надасть детальну інформацію та допоможе заповнити всі відкриті осередки.

Для вибору варіантів кредитування в форматі онлайн слід керуватися терміном оформлення договору та сумою позики з урахуванням виплачуваних відсотків.

Отримати кошти в форматі онлайн найзручніше, бо не потрібно відвідувати офіс в несприятливий інфекційний період, а також в неробочий час такий варіант стає єдиним. Онлайн заявка обробляється в короткі терміни і клієнтові не потрібно тривале очікування в банку. Якщо оформити спеціальну карту від Мікрокредит, то всi подальші позики будуть найбільш зручними і миттєвими. Також при позики списання відбуватиметься автоматичним і не потрібно відкривати спеціальний рахунок або звертатися до платіжної системи.

1-й кредит:
1.500 - 25.000 грн
Ставка:
0.3% в день
Термін:
120 - 365 днів
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

Залишити відповідь