Коротка інформація

Kumo
5/5 (оценок: 1)
Назва: Kumo
1-й кредит: 1.000 - 10.000 грн
Срок: 7 - 30 днів
Ставка: 3% в день
Пролонгація: Присутствует
Розгляд: 10 минут
Умови:

— вік 18+
— наявність банківської карти
— паспорт та ІПН
— мобільний телефон і e-mail

Приклад розрахунку :
Термін: днів
Cума: грн
До повернення:
12500 (10000 + 10000) грн
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями
Лого creditop.in.ua
creditop.com.ua

Kumo

В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

Мікрофінансова компанія Kumo надає позики на вигідних і зрозумілих умовах. Всі особливості оформлення позики і умови кредитування представлені на сайті. При цьому продукти даної компанії не включають прихованих відсотків або платежів. Умови позик прозорі і вигідні для позичальників.

Відсоткова ставка Kumo

Зазначена компанія працює на підставі офіційної ліцензії, виданої комітетом фінансових послуг. Тому, її діяльність відповідає положенням українського законодавства.
При цьому компанія пропонує укладення угод про позики за низькими відсотками. Так, базова ставка передбачена на рівні 1,99%. Однак акції і промокоди Kumo можуть дозволити ще більше знизити рівень ставки.

Умови отримання кредиту в Kumo

Компанія видає позики на простих умовах. Так, від позичальників буде потрібно тільки паспорт та ІПН. Зазначені документи не потрібно нікуди особисто надавати. При заповненні заявки на кредит, слід довантажити копії даних документів.
Важливо відзначити, що немає необхідності отримувати і надавати документи про рівень заробітку, про наявність офіційного місця роботи.
Більш того, представлені вище документи потрібно тільки для підтвердження віку позичальника і наявності у нього громадянства України. Будь-яких інших умов для отримання позики від компанії, не передбачено.

Хто може отримати кредит в Kumo

Як зазначено вище, продукти компанії є загальнодоступними. Єдиними умовами їх отримання, є досягнення повноліття і наявності паспорта громадянина України, а також ІПН. Завдяки цьому, послуги даної компанії доступні тим, хто працює без офіційного оформлення, а також студентам і пенсіонерам.
Однак взяти позику можуть і офіційно працюючі особи. При цьому відомості про їхнє працевлаштування і розмірі заробітку, зазначені в заявці на кредит, не перевіряються компанією.

Переваги та особливості Kumo

Компанія пропонує позики до 10 000 гривень. Це дає можливість здійснювати досить великі покупки. При цьому термін кредитування може скласти від 5 до 30 днів. Однак клієнти можуть в будь-який час зробити дострокове погашення позики. Доступно як часткове, так і повне погашення без будь-яких штрафів.
Передбачена можливість продовження терміну кредитування, якщо клієнт не може оплачувати позику. В даному випадку, йому доведеться платити тільки відсотки, що дозволить знизити навантаження.

Як оформити кредит в Kumo

Отримання кредиту забере у позичальника не більше 15 хвилин. Для кращого розуміння, основні особливості та переваги продуктів компанії слід описати більш докладно:

  • Позичальнику потрібно тільки заповнити заявку на кредит із зазначенням його суми і термін користування. Також, необхідно відобразити особисті дані;
  • Подані заявки обробляються в автоматичному режимі. Весь процес займає 10 хвилин, після чого, позичальник отримує схвалення;
  • Гроші зараховуються на рахунок карти, зазначеної клієнтом у заявці.

Подібні прості умови оформлення дозволяють отримувати гроші безпосередньо в той момент, коли вони необхідні.

Як погасити кредит в Kumo

Позичальники можуть використовувати різні варіанти погашення позики. Наприклад, здійснити платіж можна на сайті. Також, доступний банківський переказ або переказ на розрахунковий рахунок компанії.
При виникненні труднощів, завжди можна звернутися в службу підтримки.

Відмова від видачі кредиту в Kumo

Відмова, як правило, пов’язана з помилками при заповненні заявки. Наприклад, з технічними помилками при вказівці особистих даних. Тому, для уникнення відмов, слід перевіряти що вказується інформацію.
Щоб отримати позику при відмові, потрібно подати заявку повторно.

1-й кредит:
1.000 - 10.000 грн
Ставка:
3% в день
Термін:
7 - 30 днів
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

Залишити відповідь