Коротка інформація

KredoBank
4.9/5 (оценок: 639)
Назва: KredoBank
1-й кредит: 1.000 - 300.000 грн
Срок: 182 - 1095 днів
Ставка: 0.02% в день
Пролонгація: Присутствует
Розгляд: 15 минут
Умови:

— вік 18+
— паспорт та ІПН
— мобільний телефон і e-mail

Приклад розрахунку :
Термін: днів
Cума: грн
До повернення:
12500 (10000 + 10000) грн
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями
Лого creditop.in.ua
creditop.com.ua

KredoBank

В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

KredoBank був заснований в 1990 році і є найстарішим банком України. Його штаб-квартира розташована у Львові, сам він належить державному банку Польщі – президентом компанії є етнічний поляк. Банк має відділення в усіх областях країни, доступ до послуг здійснюється через майже 2000 банкоматів.

Переваги та особливості KredoBank

KredoBank є найбільшою в Україні інвестицією польського уряду. Відповідно, компанія прагне відповідати стандартам якості європейської банківської справи. Це робить KredoBank одним з найстабільніших банків України з хорошими умовами для отримання кредитів.
Польська участь в справах компанії призвела до того, що картка KredoBankа спокійно приймається у всіх банкоматах Євросоюзу без величезних комісій для користувача. Також картка спокійно працює з усіма банкоматами на території України.
Спеціалізацією даного банку є допомога дрібному бізнесу, зокрема сільськогосподарським підприємствам. При цьому KredoBank практично не видає отримання послуг через інтернет. Вся технічна приймає тільки телефонні дзвінки. Це створює певні проблеми для людей які звикли вести всі справи через інтернет.

Умови отримання кредиту в KredoBank

Головною умовою для отримання кредиту в банку є наявність громадянства України. Кредит надається клієнтові без застави та поручителів, позичальник повинен бути повнолітнім.
Для отримання кредиту необхідно надати наступний перелік документів:

  • паспорт;
  • ідентифікаційний код;
  • документи надають дохід позичальника за останні 6 місяців роботи;
  • трудова книжка;
  • для отримання автокредиту необхідна наявність документів на транспортний засіб;
  • ІПН.

Варто відзначити, що кредит видається тільки в гривнях. Для отримання коштів в іноземній валюті доведеться самостійно проводити конвертацію зі списанням певної комісії.
Кредит видається на термін від року і вище. Процентна ставка тут плаваюча – вона може досягати 11%. KredoBank видає кредит на карту, також є можливість отримання готівки в офісах банку.

Як погасити кредит в KredoBank

Кредити погашаються шляхом ануїтетної системи. Це призводить до того, що клієнт переплачує більшу суму за відсотками. При цьому існує можливість дострокового погашення кредиту. В такому випадку відсоток не нараховується і сума виплати відповідно зменшується.
Кредит можна погасити через банкомати компанії внесенням грошових коштів на реквізити. Є можливість оплати готівкою в офісах KredoBankа. За всіма питаннями можна звернутися в техпідтримку, яка працює в цілодобовому режимі.

Акції та промокоди KredoBank

Для забезпечення припливу нових клієнтів KredoBank постійно проводить різноманітні акції з партнерами. Для лояльних клієнтів є системи бонусів і знижок на кредити.
Також можливе отримання позики на термін до 60 місяців, або оформлення кредиту на спеціальних умовах зі стовідсотковою гарантією видачі. При отриманні кредиту готівкою банк надає знижку в розмірі 10%. Більш детально з умовами акцій можна ознайомитися на офіційному сайті KredoBank.

1-й кредит:
1.000 - 300.000 грн
Ставка:
0.02% в день
Термін:
182 - 1095 днів
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

Залишити відповідь