Коротка інформація

KreditRadar
5/5 (оценок: 1)
Назва: KreditRadar
1-й кредит: 500 - 50.000 грн
Срок: 91 - 730 днів
Ставка: 0.01% в день
Пролонгація: Присутствует
Розгляд: 10 минут
Умови:

— вік 18+
— наявність банківської карти
— паспорт та ІПН
— мобільний телефон і e-mail

Приклад розрахунку :
Термін: днів
Cума: грн
До повернення:
12500 (10000 + 10000) грн
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями
Лого creditop.in.ua
creditop.com.ua

KreditRadar

В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

МФО KreditRadar надає мікрокредити кожному клієнту, який потребує оперативної фінансової допомоги. Організація працює в Україні і інших країнах СНД з 2016 року. За цей час компанія зуміла завоювати довіру клієнтів, про що говорять численні позитивні відгуки на сайті.

Переваги та особливості KreditRadar

Мікрофінансова організація KreditRadar – це дуже простий і зручний сервіс для отримання в позику невеликої суми грошей на термінові потреби. Кредит доступний кожному в будь-який час доби, для заповнення заявки потрібно не більше 10 хвилин часу. Серед інших переваг МФО виділяють такі:

 1. Прозорі умови кредитування;
 2. Оформлення заявки в режимі онлайн;
 3. Оперативне схвалення позики;
 4. Нарахування грошей на карту протягом 15 хвилин;
 5. Зручні способи погашення заборгованості;
 6. Наявність онлайн-калькулятора на сайті;
 7. Допускається погана кредитна історія;
 8. Оперативна робота технічної підтримки.

Умови отримання кредиту в KreditRadar

До кредитування допускаються люди віком від 18 до 80 років, офіційне працевлаштування не обов’язково. Кредит Радар дає гроші клієнтам в сумі від 500 до 50 000 гривень. Оформити позику можна безпосередньо на офіційному сайті компанії, без особистого відвідування МФО. Гроші переводяться на банківську картку клієнта відразу після перевірки даних і підтвердження запиту. Найчастіше процедура займає до 20 хвилин часу.

Як оформити кредит в KreditRadar

Для оформлення кредиту на сайті Кредит Радар буде потрібно створити заявку. В анкеті варто вказати ПІБ, дату народження, номер телефону, електронну пошту, регіон і місто проживання. Після входу в особистий кабінет треба прикріпити картку. Зробити це можна самостійно. Також буде потрібно надати на перевірку менеджерам мінімальний пакет документів (скан-копії):

 • паспорт громадянина України;
 • ідентифікаційний номер платника податків;
 • активовану банківську карту будь-якого банку України.

Фахівці зв’яжуться з кожним, хто заповнив заявку, по телефону. Менеджери запропонують оптимальні варіанти, уточнять всі деталі. Кредитний договір в МФО KreditRadar полягає на максимальний термін 365 днів, що дуже зручно для тих, хто бере максимальну суму. Погасити заборгованість якомога раніше встановленого терміну, штрафних санкцій в цьому випадку немає. Якщо ж у клієнта немає можливості повернути гроші до зазначеної в договорі кінцевої дати, будуть нараховані штрафи за прострочення. Щоб уникнути додаткових витрат, рекомендується скористатися послугою пролонгації.

Хто може отримати кредит в KreditRadar

Мікрокредит у МФО KreditRadar отримати може кожен повнолітній житель України, який має при собі необхідний перелік документів. Людина повинна бути платоспроможньою, на момент складання заявки знаходиться в здоровому глузді і взяти на себе відповідальність за погашення заборгованості. Поручителі або довідки про доходи не потрібні. Прописка не має значення. Всі подробиці варто дізнаватися на офіційному сайті МФО або за телефонами гарячої лінії.

1-й кредит:
500 - 50.000 грн
Ставка:
0.01% в день
Термін:
91 - 730 днів
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

Залишити відповідь