Коротка інформація

Кредит Кафе
5/5 (оценок: 1)
Назва: Кредит Кафе
1-й кредит: 1.000 - 7.000 грн
Срок: 1 - 30 днів
Ставка: 1.14% в день
Пролонгація: Присутствует
Розгляд: 15 минут
Умови:

— вік 18+
— наявність банківської карти
— паспорт та ІПН
— мобільний телефон і e-mail

Приклад розрахунку :
Термін: днів
Cума: грн
До повернення:
12500 (10000 + 10000) грн
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями
Лого creditop.in.ua
creditop.com.ua

Кредит Кафе

В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

У кожного в житті настає непростий момент, коли терміново потрібні фінанси, займ у близьких людей може обернутися в неприємний інцидент, як правило доводиться пояснювати на що потрібні гроші. Щоб уникнути непростого опитування про вашi фінанси з боку родичів, знайомих або друзів, на допомогу приходить Кредит Кафе.

Умови отримання кредиту в Кредит Кафе

Процес отримання позики дуже простий, з метою економії вашого часу, ми не вимагаємо збирати великий пакет документів – досить прийти в офіс, взяти з собою паспорт і код. Терміновий займ в МФО Кредит Кафе можна отримати за мінімальний термін – 15 хвилин, всі наступні звернення розглядаються протягом 3 хвилин. Для оформлення позики не потрібні поручителі і не потрібні довідки про дохід. Максимальна сума позики 7000 грн. Основними вимогами на видачу кредиту є:

  • – вік від 18 до 70 років;
  • – паспорт та ідентифікаційний код;
  • – реєстрація в Україні;
  • – позичальник має роботу і отримує постійний дохід.

Мікропозика в Кредит Кафе видається на 7 або 14 днів і погашається одноразовим платежем. У разі неплатоспроможності в зазначений термін, можна продовжити повернення позики на наступний період. Повернення позики здійснюється в будь-якому відділенні Кредит Кафе. Вартість позики визначається з розрахунку фіксованої ставки, яка залежить від початкової суми і терміну використання кредиту.

Хто може отримати мікрокредит в Кредит Кафе?

Найчастіше банки з великим небажанням видають кредити людям старше 70 років або тим кому тільки-но виповнилося 18 років. Все ж Кредит Кафе видає позики не тільки працюючим громадянам, але також і студентам, і пенсіонерам. Необхідно надати повну інформацію про роботодавця, звичайно якщо він є. Якщо немає постійного доходу, то це не є приводом для відмови в позиці, основним критерієм для нас є чесність і відкритість.

Акції та промокоди Кредит Кафе

Час від час фінансова мережа Кредит кафе проводить акції з розіграшем цінних призів. Серед призів розігруються смартфони, телевізори. А постійні клієнти з чистою кредитною історією можуть розраховувати на винагороду у вигляді промокоду на позики зі знижкою. Вигідні промокоди приходять клієнту на електронну пошту. Також задіяні індивідуальні знижки і купони з лояльними умовами для позичальників.

Переваги та особливості Кредит Кафе

Фінансова мережа Кредит кафе зарекомендувала себе на ринку як надійний партнер, а діяльність організації сприяє розвитку економіки України. Порядок оформлення кредиту здійснюється максимально швидко, що влаштовує багатьох позичальників. А переваги наступні:

– Високий відсоток схвалення, позитивний результат до 98%
– Лояльність. Обмеження за віком і погана кредитна історія не може бути перешкодою в отримання позики. А своєчасне погашення кредиту покращує кредитну історію позичальника.
– Перелік документів мінімальний. Ніяких довідок про доходи. Досить мати при собі паспорт і код.
– Звернення в будь-який час. Адресу найближчого відділення Кредит Кафе можна дізнатися по телефону.

1-й кредит:
1.000 - 7.000 грн
Ставка:
1.14% в день
Термін:
1 - 30 днів
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

Залишити відповідь