Коротка інформація

Качай Гроші
4.5/5 (оценок: 539)
Назва: Качай Гроші
1-й кредит: 500 - 10.000 грн
Срок: 5 - 15 днів
Ставка: 0.01% в день
Пролонгація: Присутствует
Розгляд: 15 минут
Умови:

— вік 18+
— наявність банківської карти
— паспорт та ІПН
— мобільний телефон і e-mail

Приклад розрахунку :
Термін: днів
Cума: грн
До повернення:
12500 (10000 + 10000) грн
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями
Лого creditop.in.ua
creditop.com.ua

Качай Гроші

В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

На сьогоднішній день на ринках України існують мікрофінансові організації, що надаються в кредитуваннях. Багато хто з них працює доволі давно, деякі почали свою кар’єру спільно недавно. Таким чином є мікрофінансова організація «Качай гроши». Незрячість до того, що «Качай Гроші» існує в цілому, за короткий проміжок часу вона успішно завоює славу над найрізноманітнішим і швидким заходом, надаючи послуги усім, що безумовно працює і дієздатним громадянам України. За цей час організація допомагає людям з різними сферами діяльності, віку і статі. Комусь кредит знадобився під виплату навчальних закладів в університетів, комусь до  заробітної плати, хтось захотiв купити собі що-небудь, про те, що мріяв довгі роки, але не міг собі цього сказати. Як і в любому бізнесі компанія отримує свій відсоток вигоди, але умови кредитування завжди адекватні, фактично існують індивідуальні пропозиції та заохочення, в залежності від строку співробітництва з кожним клієнтом.

Процентна ставка

Для новачків фактично існують окремі умови, що дозволяють отримати кредити:

 • 0,01% за сутки для нових клієнтів;
 • 2% при взятті в кредит сумму до 4 тис. гривень;
 • 1,7% за залучення кредитних сум до 5 тисяч гривень;
 • 1,5% за залучення в кредит 6 тис. гривень;
 • 1,3% за залучення в кредит 7 тис. гривень.

Однак якщо клієнт допустив пропуск виплат або ж затримав виплату в останні три місяці, а також клієнтам, які використовували кредити менш семи діб, видаються суми під 15%. В інших випадках надбавка становить 10%.

Умови отримання кредиту в «Качай Гроші»

 • Бути старше 18 років;
 • Бути дієздатним юридично;
 • Наявність електронної версії індивідуального податкового номера та паспорта;
 • Гражданство України;
 • Наявність пластикової картки будь-якого з банків, що функціонують на території України;
 • Онлайн реєстрація на ресурсі компанії «Качай Гроші».

Хто може отримати кредит в МФО «Качай гроши»?

Будь-який дієздатний громадянин України, віком від вісімнадцяти років. Зокрема, такі непопулярні у інших мікрофінансових організацій особи, як:

 • студенти;
 • пенсіонери;
 • особи з плохою кредитною історією.

Переваги та особливості «Качай Гроші»

Компанія «Качай Гроші» має цілу низку переваг, до яких відносяться:

 • Впровадження останніх інноваційних технологій, для забезпечення зручності клієнтів;
 • Мінімальна кількість документів;
 • Необхідність мати при собі паспорт громадянина України, індивідуальний податковий номер (ІПН), доступ до мережі Інтернет, а також карту будь-якого з банків, що працює на території країни;
 • Завдяки достатній наявності персоналу та видачі кредитів через інтернет, вдається уникнути формування виснажливих черг;
 • Функціонування сайту в будь-який час доби і днів тижня, що дозволяє взяти кредит в будь-який час, незалежно від вихідних і святкових днів;
 • Для зручності користувачів, сайт функціонує на двох мовах – українською та російською;
 • Зручний і зрозумілий інтерфейс;
 • Висока швидкість перерахування грошей на рахунок: при першому зверненні – через п’ятнадцять хвилин, при наступних – практично моментально;
 • Можливість отримання першого кредиту на майже безоплатній основі (зі ставкою 0,01% за добу);
 • Наявність програми лояльності, яка полягає в тому, що при постійному користуванні послуг компанії «Качай Гроші» можливе отримання клієнтом знижки від організації.

Недоліки?

Всього лише один: Ліміт в 7 000 гривен.

Як оформити кредит в «Качай Гроші»

Реєстрація в «Качай Гроші»

Реєстрація починається з відвідин офіційного електронного ресурсу організації https://kachay.com.ua/autorization. У верхній частині можна вибрати одну з двох мов: російську або українську. При реєстрації необхідно вказати свій телефонний номер і пароль. Телефонний номер повинен бути обов’язково зареєстрованим в Україні.

Якщо виникли будь-які питання, що стосуються реєстрації, система пропонує перейти на сторінку організації в facebook.com, instagram або ж на google.com.

Особистий кабінет «Качай Гроші»

Як тільки громадянин зареєструвався на офіційному електронному ресурсі компанії «Качай гроші» йому надається так званий «Особистий кабінет». У ньому необхідно заповнити параметри, що стосуються особистої інформації, відразу ж після реєстрації в компанії «Качай гроші». Основні питання стосуватимуться паспортних даних, контактів клієнта, сімейний стан, роботи і доходів;

Потім завантажуються скановані копії паспорта та індивідуального податкового номера;

Перевірка приналежності карти – проводиться з метою уникнення незаконного використання чужої пластикової картки сторонніми особами. На рахунку зазначеної пластикової карти буде заблокована незначна сума (наприклад, в одну гривню), після чого власник повинен буде подзвонити в банк, дізнатися яка сума блокування і вказати її на сайті мікрофінансової організації «Качай гроші». Не хвилюйтеся, кошти будуть розблоковані миттєво.

Подати заявку в «Качай Гроші»

Після зазначених вище процедур, далі в електронному вигляді на сайті оформляється сума і термін кредиту, а також заявка на його отримання. При цьому на екрані з’явиться електронний калькулятор, в якому, в залежності від суми кредиту і тривалості його повернення буде показана процентна надбавка. Потім з’явиться електронний документ, який є юридичним договором між організацією і клієнтом. Після його укладення на електронному ресурсі сума переводиться в перебігу декількох хвилин, але іноді бувають і затримки до трьох днів, в залежності від проблем з банком, в якому видана пластикова картка.

Відмова від видачі кредиту в «Качай Гроші». Що робити?

Компанія позиціонує себе як досить терпляча і прихильна, навіть відносно до прострочених кредитiв клієнтів. Якщо в отриманні кредитів відмовили, то слід спробувати подати запит через кілька днів. Швидше за все були допущені такі помилки:

 • в ході заповнення особистих даних клієнт або забув або навмисно не вніс реальну інформацію, а компанія це помітила;
 • клієнт перебільшує деякі показники, такі як показники заробітної плати;
 • не варто також при першому зверненні запитувати найбільшу суму кредиту;
 • на пластиковій картці, на яку повинен бути перерахований кредит, негативний баланс;
 • у інших кредитних організаціях особа числиться як не погасивша кредит, що також позначається на згоді організації «Качай гроші» у видачі кредиту.

Акції та промокод «Качай Гроші»

Промокод – одноразові знижки на взяття кредиту. Надається час від часу, в залежності від рішень керівництва компанії. Залежно від сталості отримання кредитів клієнтом, погашення кредитів та інших факторів, можливе застосування до особи програми лояльності. Обов’язковою умовою її застосування є отримання кредиту на термін понад десять діб. Існує три категорії:

 1. Silver – пільга в 5%, в історії потрібно мати два погашених кредити, надається сума кредиту в п’ять тисяч гривень;
 2. Gold – пільга в 10%, в історії кредитування необхідно мати три в терміни погашених кредиту, доступна сума до шести тисяч гривень;
 3. Vip – при своєчасному поверненні більш шести мікропозик, можлива знижка в двадцять відсотків, а ліміт отримання коштів становить до семи тисяч гривень.

Як погасити кредит в «Качай Гроші»?

При погашенні заборгованості дуже важливо зробити це в терміни, обумовлені компанією, в іншому випадку буде накладена велика грошова пеня. Існує три варіанту погашення кредиту:

 • Через пластикову карту на сайті організації;
 • Через платіжний термінал;
 • Через банківський реквізит компанії.

Прострочення в «Качай Гроші»

На наступну добу після закінчення терміну кредитування, у разі неповернення коштів, до процентної ставки за кожен день нараховується один відсоток від суми. Компанія залишає за собою право звернутися в Бюро кредитних історій, що істотно зіпсує кредитну історію особі, яка не погасить вчасно кредит. Крім того, якщо особа не повертає кредит вчасно, то в наступних раз, при взятті кредиту, процентні надбавки явно зростуть.

1-й кредит:
500 - 10.000 грн
Ставка:
0.01% в день
Термін:
5 - 15 днів
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

Залишити відповідь