Коротка інформація

Idea Bank
4.9/5 (оценок: 531)
Назва: Idea Bank
1-й кредит: 1.000 - 200.000 грн
Срок: 365 - 2190 днів
Ставка: 2.8% в день
Пролонгація: Присутствует
Розгляд: 15 минут
Умови:
Приклад розрахунку :
Термін: днів
Cума: грн
До повернення:
12500 (10000 + 10000) грн
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями
Лого creditop.in.ua
creditop.com.ua

Idea Bank

В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

Idea Bank пропонує широкий спектр банківських послуг на вигідних для клієнтів умовах. Банк має 4 фундаментальні цінності:

  • інноваційність
  • довіра і надійність
  • ефективний розвиток
  • якість

Місія банку: бути найближчою до клієнтів фінансовим партнером, щоб допомагати їм втілювати ідеї за допомогою простих рішень. Говорячи про цифри, Idea Bank має 385 тисяч клієнтів, більше 200 філій і 30 років досвіду на ринку. Найголовніше, рішення по кредитах здійснюється протягом всього лише 1 хвилини.

Умови отримання кредиту в Idea Bank

Idea Bank прагне надати фінансову підтримку клієнтам в умовах пандемії і збільшує спектр видаваних кредитів готівкою. В даний час в банку доступний кредит “Простий”, кредит “Домашній”, готівковий кредит, кредит “Єдиний”, кредит “Зустрічна пропозиція”, кредит під заставу нерухомості, кредит на покупку нерухомості, кредит онлайн.
В умовах карантину готівковий кредит і кредит “Домашній” є найактуальнішим. Кредит “Домашній” видається в розмірі до 150000 грн на термін до 60 місяців з опцією дострокового погашення. Щоб отримати цей кредит, необхідно лише паспорт громадянина України та ІПН. Всі дані повинні бути вказані в онлайн-заявці, яка буде розглянута протягом однієї хвилини. Відповідь про можливість отримання кредиту відправляється по SMS. Після цього, кредитні кошти будуть доставлені до Вашої оселі кур’єром. Умови отримання кредиту онлайн такі ж. Однак, цей кредит видається до 500000 грн та має опції відстрочки платежу на місяць і зміни дати платежу.

Як погасити кредит в Idea Bank

У зв’язку з карантинними заходами, банк надає можливість оплатити кредит віддалено чотирма різними способами. Клієнти можуть погасити кредит оформивши платіж на офіційному сайті банку або ж в новому Інтернет-банкінгу онлайн. Крім цього, оплату по кредиту можна внести за допомогою програми O.Bank, яка доступна для App Store і Google Play. Останнім способом є оплата в мережах терміналів IBOX і EasyPay з дотриманням гігієни.

Акції та промокоди

Idea Bank спільно з “Mastercard” і “Нова Пошта” запустив акцію, яка діє з 13 травня до 30 червня 2020 року. Учасники акції мають шанс заощадити на доставці покупці при онлайн-платежі. Це відбувається при оплаті за посилки “Нова Пошта” через гаманець MasterPass на сайті або в мобільному додатку. Таким чином, учасники акції лише оплачують тариф в 20 грн. У свою чергу, 2% від загальної суми переказу платити не потрібно. Акція діє лише на онлайн-платежі.

Переваги та особливості Idea Bank

Для забезпечення відкритої і чесної діяльності, Idea Bank затвердив Кодекс для співробітників і керівників по відношенню до партнерів, конкурентам, клієнтам і акціонерам. Idea Bank кілька разів отримував визнання експертів і клієнтів. Незважаючи на всі скептичні очікування, банк займає провідні місця в роздрібному кредитуванні готівкою. Крім того, банк пропонує вигідні кредити для погашення кредитів інших банків. Таким чином, Idea Bank постійно доводить, що клієнти для них завжди на першому місці.

1-й кредит:
1.000 - 200.000 грн
Ставка:
2.8% в день
Термін:
365 - 2190 днів
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

Залишити відповідь