Коротка інформація

Gutebank
5/5 (оценок: 1)
Назва: Gutebank
1-й кредит: 500 - 15.000 грн
Срок: 30 - 365 днів
Ставка: 0.01% в день
Пролонгація: Присутствует
Розгляд: 15 минут
Умови:

— вік 18+
— наявність банківської карти
— паспорт та ІПН
— мобільний телефон і e-mail

Приклад розрахунку :
Термін: днів
Cума: грн
До повернення:
12500 (10000 + 10000) грн
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями
Лого creditop.in.ua
creditop.com.ua

Gutebank

В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

Український сервіс пошуку кредитних продуктів Gute Bank надає онлайн підбір необхідної пропозиції фінансових послуг з індивідуальними особливостями клієнта. Проект, розроблений спільно фінансовими і юридичними компаніями, надає послуги підбору мікропозики між ліцензованою фінансовою організацією і потенційним позичальником.

Відсоткова ставка при зверненні в GuteBank

Підбір кредитних продуктів виконується з урахуванням аналізу пропозицій надійних фінансових компаній України. Залежно від персональних даних, зазначених в анкеті, сервіс зможе підібрати мікропозики по процентній ставці від 5 до 30% щомісяця. Терміни надання кредиту можуть варіюватися від 61 дня до двох років. Для отримання оптимальної кредитної пропозиції необхідно коректне заповнення анкети.

Хто може отримати кредит через сервіс GuteBank

Скористатися послугами сервісу в отриманні мікропозики може будь-який громадянин країни, який відповідає мінімальним вимогам, що пред’являються сервісом своїм клієнтам:

 • вік не молодше 18 років;
 • громадянство України;
 • зареєстрований мобільний номер;
 • реєстрація на сервісі;
 • банківська карта будь-якого банку України.

При наявності у клієнта всіх перерахованих умов, сервіс візьме в обробку заявку позичальника, і його фахівці почнуть підбір необхідних мікропозик.

Як отримати кредит через сервіс GuteBank

Перш за все, потрібно зареєструватися в сервісі підбору мікропозик. Для цього будуть потрібні:

 • паспорт;
 • мобільний телефон;
 • електронна пошта;
 • дебетова карта українського банку.

Під час реєстрації клієнт ідентифікується шляхом мобільного зв’язку. Після цього для початку обробки заявки необхідно пройти банківську ідентифікацію, перерахувавши на рахунок сервісу суму в розмірі 175 UAH. Ця сума буде і комісією сервісу Gute Bank у зборі необхідного кредитного продукту.

Після оплати послуг з пошуку мікропозики фахівці сервісу проведуть аналіз наданої інформації і збір даних про клієнта розміщених у відкритих джерелах. Це потрібно для попередньої оцінки кредитоспроможності та формуванню персональної кредитної пропозиції. Потенційному позичальникові пропонується декілька відповідних варіантів, географічно прив’язаних до його місця проживання. Позика може бути надана у формі:

 • готівки;
 • перерахуванням на банківську карту;
 • випуском кредитної картки.

Сервіс GuteBank працює без вихідних і в цілодобовому режимі. Для того щоб ним скористатися, потрібно проживати в будь-якому населеному пункті України, мати доступ до мобільного зв’язку і інтернету і 10-15 хвилин вільного часу.

Переваги та особливості GuteBank

Сервіс відрізняється професійним аналізом як кредитного продукту, так і особистості позичальника, що знижує кількість відмов, які звернулися за сприянням у GuteBank. При зверненні в сервіс потрібно тільки паспорт і банківська карта, а заповнення онлайн заявки займе мінімум часу. У той же час послуга підбору кредитного продукту в GuteBank є платною, але 175 UAH не є гарантією 100% схваленої позики. Але доступність сервісу з будь-якого куточка України, цілодобовий графік роботи і мала кількість відмов у отриманні мікрокредиту роблять GuteBank хорошою пропозицією по підбору необхідного кредитного продукту.

1-й кредит:
500 - 15.000 грн
Ставка:
0.01% в день
Термін:
30 - 365 днів
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

Залишити відповідь