Коротка інформація

Gutcard
5/5 (оценок: 1)
Назва: Gutcard
1-й кредит: 1.000 - 15.000 грн
Срок: 91 - 720 днів
Ставка: 0.01% в день
Пролонгація: Присутствует
Розгляд: 15 минут
Умови:

— вік 18+
— наявність банківської карти
— паспорт та ІПН
— мобільний телефон і e-mail

Приклад розрахунку :
Термін: днів
Cума: грн
До повернення:
12500 (10000 + 10000) грн
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями
Лого creditop.in.ua
creditop.com.ua

Gutcard

В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

Gutcard пропонує зручні умови для оформлення кредиту. Щоб отримати позику на потрібну суму не потрібно відвідувати офіс даної компанії, так як всі операції здійснюються віддалено на сайті. Позичальники отримують позики на споживчі потрібні. Це означає, що вони мають право витрачати гроші на власний розсуд.

Як оформити кредит в Gutcard

Як вище зазначено, оформлення позики відбувається безпосередньо на сайті. Однак цей процес слід описати більш докладно:

  • Необхідна реєстрація. Отримати реєстрацію можна буквально за 10 хвилин. Для цього користувач повинен заповнити анкету, в якій слід вказати свої паспортні дані, номер стільникового телефону і відомості про електронну пошту;
  • Після реєстрації користувачі отримують доступ в особистий кабінет на сайті. Відразу після цього вони можуть отримувати позики. Для цього необхідно відправити заявку в компанію. У цій заявці відображається сума кредиту і термін, на який потрібні гроші;
  • Відправлені заявки обробляються в автоматичному режимі без участі фахівців компанії. При цьому програмою перевіряється достовірність і коректність інформації, зазначеної в заявці. При допущенні помилок або неточностей, в схваленні відправленої заявки може бути вiдмовлено. Тому, при заповненні анкети слід обов’язково перевіряти всі відомості для виключення таких помилок;
  • Схвалення заявки відбувається в 90% випадків. Відразу після прийняття такого рішення, на рахунок користувача, вказаний при реєстрації, зараховується схвалена сума грошей.

При цьому розмір запитаного кредиту може бути знижений. Тому, рекомендується спочатку вказувати трохи більшу суму, щоб при її зниженні отримати саме стільки, скільки потрібно.

Умови отримання кредиту в Gutcard

Єдине, що вимагає компанія, це підтвердження особи позичальника. Таке підтвердження особи відбувається шляхом подання копій паспорта та ІПН. Більше жодних документів не буде потрібно.
При цьому зазначені документи містять відомості про досягнення позичальників повнолітнього віку і наявність у нього постійної реєстрації.
При цьому компанія пропонує дуже вигідні умови отримання позики. Так, процентна ставка не перевищує 15 в день. При отриманні великої позики можна знайти пропозиції під 30% на рік. Важливою перевагою є надання позик на відносно тривалий термін. Наприклад, договори кредитування полягають на період від 91 дня до 2 років. Це дозволяє знижувати загальне кредитне навантаження, розраховувати свої можливості при виконанні платежів і не допускати прострочень.

Відмова від видачі кредиту в Gutcard

У більшості випадків відмова у схваленні поданої заявки пов’язана із зазначеними вище помилками при заповненні анкети. Такі помилки програма розпізнає як спроби вчинити шахрайські дії. Якщо подібне сталося, то слід зателефонувати в службу підтримки компанії і проконсультуватися з фахівцем.
Крім того, можна вирішити питання самому. Для цього потрібно через кілька годин подати заявку знову і ретельно ще раз перевірити всі зазначені дані.

1-й кредит:
1.000 - 15.000 грн
Ставка:
0.01% в день
Термін:
91 - 720 днів
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

Залишити відповідь