Коротка інформація

Grivni
5/5 (оценок: 1)
Назва: Grivni
1-й кредит: 500 - 20.000 грн
Срок: 1 - 30 днів
Ставка: 0.01% в день
Пролонгація: Присутствует
Розгляд: 10 минут
Умови:

— вік 18+
— наявність банківської карти
— паспорт та ІПН
— мобільний телефон і e-mail

Приклад розрахунку :
Термін: днів
Cума: грн
До повернення:
12500 (10000 + 10000) грн
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями
Лого creditop.in.ua
creditop.com.ua

Grivni

В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

Потрапили в складну фінансову ситуацію? Думаєте, де б перехопити грошей до зарплати? Зараз на території України існує величезний вибір різних мікрофінансових організацій, які можуть дуже швидко допомогти у вирішенні невеликих фінансових проблем. Деякі існують давно, а деякі тільки недавно з’явилися. Як же здійснити правильний вибір і не нарватися на несумлінного кредитора?

Однією з таких організацій є сервіс Grivni, за час свого існування зарекомендувала себе як надійний і професійний партнер в сфері кредитування. Співробітники даного сервісу можуть ясно і дохідливо проконсультувати вас з приводу умов кредиту та вимог для здійснення оформлення кредиту.

Переваги та особливості Grivni

У компанії Grivni ви можете оформити кредит через інтернет сервіс не виходячи з дому. Оформити кредит можна лише за 15 хвилин. На сайті через онлайн-калькулятор вибираєте потрібну вам суму кредиту і відразу ж бачите плату за весь термін користування коштами. Слід пам’ятати, що дані підрахунки є усередненими. отримати остаточні умови кредитування ви можете на сайті обраної компанії. Сервіс є цілодобовим, тому здійснити заявку можна в будь-який зручний для вас час. Рішення по кредиту буде вислано вам на електронну адресу або на мобільний телефон. Все робиться для того, щоб клієнт міг отримати необхідну грошову суму швидко і з мінімальними витратами зусиль. Отримати кошти ви можете або на карту, або готівкою в офісі компанії.

Сервіс Grivni не є фінансовою організацією і не несе відповідальності за умови кредитування, що надаються вам. Будьте уважні при підписанні договору. Її функції полягають у здійсненні посередництва між клієнтами, які хочуть отримати грошові кошти і фінансовими організаціями, що надають дані послуги.

Хто може отримати кредит в Grivni

Отримати кредит може будь-яка людина при наявності паспорта України, за умови досягнення 18 років. Також обов’язкова наявність банківської карти будь-якого банку, електронної адреси та мобільного телефону. Отримати кредит можуть навіть клієнти з поганою кредитною історією, що дає можливість її поліпшити. Найголовніше – це вказівка ​​точних і коректних даних про себе, з метою підбору найбільш вигідних умов кредитування особисто для вас.

Як погасити кредит в Grivni

Оплата кредитного боргу може здійснюватися кількома способами:

– через відділення будь-якого банку;

– в офісі компанії;

– в будь-якому терміналі;

– за допомогою списання коштів з вашої банківської карти.

Відсоткова ставка Grivni

Організація надає моментальні позики на суму від 100 до 15 000 гривень на термін від 0 до 28 днів під ставку 0% при первинному зверненні. Надалі ви можете вибрати найбільш зручну для вас фінансову пропозицію серед списку фінансових компаній, що пропонують свої послуги на сайті на термін від 61 до 91 дня з процентною ставкою від 0,01% до 2% в день. Отримати ці кошти можна на різні покупки і цілі.

1-й кредит:
500 - 20.000 грн
Ставка:
0.01% в день
Термін:
1 - 30 днів
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

Залишити відповідь