Коротка інформація

Глобал Кредит
4.9/5 (оценок: 550)
Назва: Глобал Кредит
1-й кредит: 200 - 5.000 грн
Срок: 1 - 30 днів
Ставка: 0.01% в день
Пролонгація: Отсутствует
Розгляд: 15 минут
Умови:

— вік 18+
— паспорт та ІПН
— постійний дохід

Приклад розрахунку :
Термін: днів
Cума: грн
До повернення:
12500 (10000 + 10000) грн
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями
Лого creditop.in.ua
creditop.com.ua

Глобал Кредит

В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

Мікропозика – це одна з найшвидших і простих способів вирішити проблему нестачі грошей. Зараз існує чимала кількість пропозицій по мікропозицi. Однією з найпопулярніших фінансових організацій, що працюють на цьому ринку, – є фінансова компанія Глобал Кредит.

Необхідні умови, необхідні для отримання мікрокредиту в МФО

Мікрофінансова організація висуває певні вимоги для людей, охочих отримати кредит. З документів позичальник повинен надати свій паспорт та ІПН, також у нього повинен бути регулярний трудовий дохід.

Хто може розраховувати на отримання мікропозики

Крім вимог по документам, МФО Глобал Кредит також пред’являє і обмеження за віком. Людина бажаюча отримати мікропозику повиннна бути не молодше 18 років і не старше 71 року.

Переваги та особливості Глобал Кредит

До числа найбільш важливих достоїнств МФО Глобал Кредит можна віднести:

  • Вигідна процентна ставка. Зараз відсоток по кредиту в компанії є одним з найдоступніших, тому скориставшись послугами МФО, людина може оформити кредит на вигідних для себе умовах;
  • Мінімум документів. Для отримання мікропозики в цій компанії потрібна мінімальна кількість документів. Необхідно мати лише паспорт та ІПН. Довідка про доходи та інші документи не потрібні.
  • Можна подати заявку не виходячи з дома. Так, для оформлення мікропозики в цій організації не обов’язково йти у відділення або офіс МФО і стояти в черзі, так як заявку завжди можна подати онлайн через сайт організації, що дозволяє значно заощадити час і сили.
  • Оперативність. При подачі заявки через сайт і її схвалення гроші надходять за кілька хвилин. Це дуже зручно для тих кому гроші потрібні якомога швидше.

Як здійснюється оформлення кредиту

Оформити кредитний запит в цій компанії можна двома основними способами:

  • Відвідати одне з відділень МФО, взявши з собою паспорт та ІПН. Працівник компанії оперативно оформить заявку, після чого будуть видані гроші.
  • Подати заявку на отримання кредиту онлайн, заповнивши спеціальну форму на сайті фінансової організації. Потім за допомогою телефонного дзвінка або смс повинно прийти повідомлення про схвалення заявки. Далі потрібно одноразово відвідати Глобал Кредит, після чого гроші будуть зараховані на рахунок позичальника.

В яких випадках Глобал Кредит може відхилити запит

Якщо людина, яка подала заявку, не відповідає зазначеним вище вимогам (певний вік і / або відсутні необхідні документи), то Глобал Кредит відмовляє їй в послузі.

Акції від Глобал Кредит

МФО Глобал Кредит регулярно проводить різні акції. Зараз діють акції, які дозволяють при погашенні кредиту отримати 100% суму Кешбек. Також на даний момент діють акції, що дозволяють отримати першу позику під 0,01%. Всю інформацію про акції цієї МФО можна знайти на сайті у відповідному розділі.

Основні способи погашення мікропозики в Глобал Кредит

Погасити взятий кредит в цій фінансовій організації можна скориставшись своїм особистим кабінетом такими способами:

  • через Приват24;
  • через Easypay.
1-й кредит:
200 - 5.000 грн
Ставка:
0.01% в день
Термін:
1 - 30 днів
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

Залишити відповідь