Коротка інформація

Givemoney
Поставьте оценку
Назва: Givemoney
1-й кредит: 5.000 - 10.000 грн
Срок: 91 - 365 днів
Ставка: 0.01% в день
Пролонгація: Присутствует
Розгляд: 10 минут
Умови:

— вік 18+
— наявність банківської карти
— паспорт та ІПН
— мобільний телефон і e-mail

Приклад розрахунку :
Термін: днів
Cума: грн
До повернення:
12500 (10000 + 10000) грн
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями
Лого creditop.in.ua
creditop.com.ua

Givemoney

В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

Мікрофінансова організація – надзвичайно зручний спосіб для отримання коштів, якщо потрібно поправити своє фінансове становище або розвинути свою справу. Нерідко займ в МФО є найбільш оптимальним виходом для підприємців-початківців отримувати необхідну підтримку своєї діяльності. МФО Givemoney готове надати цю підтримку.

Відсоткова ставка Givemoney

Організація Givemoney здійснює видачу кредитів під 0% річних! Клієнт сплачує рівно стільки ж, скільки і отримує спочатку. Givemoney обіцяє повну відсутність будь-яких інших фінансових вимог, додаткові відсотки можуть бути нараховані клієнту тільки в тому випадку, якщо він затягує з обов’язковою виплатою. Рішення може бути оскаржене в тому випадку, якщо причиною в затримці коштів послужила тривалість банківської операції.

Умови отримання кредиту Givemoney

Майбутньому клієнту необхідно мати паспорт і робочий номер телефону для зв’язку з ним представника МФО. Більш детальна інформація з’ясовується під час обговорення умов позики з працівником компанії. Важливо знати, що послуга обробки анкети клієнта є платною і не гарантує отримання позики. Кошти за анкету поверненню не підлягають, але так як відсоток схвалення на позику в цілому має високе процентне співвідношення, то переживати про це не слід. При заповненні заявки цікавитися необхідно ознайомитися з інформацією про те, що є публічна оферта і які її умови.

Хто може отримати кредит Givemoney

Для отримання позики організація вимагає лише досягнення одержувачем повноліття і готовність співпрацювати з МФО. Необхідно уточнити, що кредит не надається особам, які перебувають у місцях позбавлення волі. Кредит схвалюється в 98% звернень. Непорядна кредитна історія не впливає на видачу позики і обговорюється з представником Givemoney, але потрібно розуміти, що ґречна кредитна репутація допоможе отримати кошти на більш вигідних умовах. Відмова у видачі позики може спровокувати лише некоректні введення даних, тому клієнту необхідно бути уважним і не хитрувати під час заповнення форми заявки, адже все таки компанія здійснює аналіз ваших даних, а явний обман може ускладнити роботу організації і подальшу співпрацю.

Переваги та особливості Givemoney

Головна і незаперечна перевага Givemoney, як уже було зазначено вище, нульова процентна ставка, помітно полегшує повернення коштів організації, і, очевидно, це дозволяє уникнути прострочень і неприємних моментів взагалі. Особливістю співпраці з даною МФО є самостійна установка терміну повернення коштів і розширення засобів їх отримання.

Клієнт може отримати позику від Givemoney:

  • на банківську карту;
  • на банківський рахунок;
  • готівковими коштами.

В даному питанні все залежить від бажань і переваг клієнта, в цьому йому допоможе онлайн-калькулятор Givemoney, дані в ньому носять орієнтовний характер і уточнюються у представника МФО.

Додатково, в МФО Givemoney діє програма лояльності, особливо що стосується постійних клієнтів, але також і надає допомогу людям, які звернулися в МФО вперше.

1-й кредит:
5.000 - 10.000 грн
Ставка:
0.01% в день
Термін:
91 - 365 днів
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

Залишити відповідь