Коротка інформація

ForzaCredit
4.8/5 (оценок: 561)
Назва: ForzaCredit
1-й кредит: 500 - 5.000 грн
Срок: 65 - 365 днів
Ставка: 0.01% в день
Пролонгація: Присутствует
Розгляд: 15 минут
Умови:

— вік 18+
— наявність банківської карти
— паспорт та ІПН
— мобільний телефон і e-mail

Приклад розрахунку :
Термін: днів
Cума: грн
До повернення:
12500 (10000 + 10000) грн
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями
Лого creditop.in.ua
creditop.com.ua

ForzaCredit

В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

ForzaCredit отримала реєстрацію МФО в 2018 році і розташована на території України. Компанія надає позики великій групі населення, при цьому відсоток схвалення заявок досягає 99%. В інтернеті можна знайти масу позитивних відгуків про роботу ForzaCredit, що підтверджує її репутацію як надійного кредитора.

Умови отримання кредиту в ForzaCredit

ForzaCredit надає позики великій групі населення у віці від 18 до 65 років. Кредит переводиться на зазначені клієнтом реквізити протягом години після схвалення.

Для подачі заявки необхідно надати:

  • паспортні дані;
  • свій ІПН;
  • контактний номер мобільного телефону;
  • електронну пошту для зв’язку.

Оформити кредит можна на офіційному сайті компанії або в офісах, розташованих практично у всіх містах України. Час заповнення заявки становить кілька хвилин, клієнтові не знадобиться заповнювати нескінченні поля і надавати масу персональних даних. Поручитель не потрібен.
При схваленні кредиту з клієнтом зв’язуються фахівці компанії, які детально розкажуть про схвалений кредитний ліміт. Можливо оповіщення за допомогою відправки на мобільний телефон текстового повідомлення.
ForzaCredit надає позичальникові кредит на суму від 500 до 8000 гривень на термін від двох днів до одного місяця. Процентна ставка може досягати 1.8% в день, для постійних клієнтів є можливість знижки. Штрафні санкції збільшують ставку прострочення кредиту до значення 2.5% в день.
У компанії ForzaCredit є можливість пролонгації мікропозики на термін до одного місяця. Це зроблено для зручності клієнтів, які можуть потрапити в форс-мажорну ситуацію.

Хто може отримати кредит в ForzaCredit

Як вже зазначалося вище, в МФО ForzaCredit великий відсоток видачі мікропозик для великої категорії населення. Компанія лояльно ставиться до нових клієнтів і видає позики наступним категоріям громадян:

  • пенсіонери;
  • молодим мамам, які перебувають у декретній відпустці;
  • працюючим громадянам (при цьому неважливо чи працевлаштований клієнт офіційно);
  • тимчасово непрацюючим;
  • студентам.

Довідка про доходи відповідно не потрібна, що робить МФО більш привабливою на тлі конкурентів. Надання заставного майна також виключено.

Акції та промокоди ForzaCredit

Як і багато МФО, ForzaCredit надає новому клієнтові можливість взяти кредит за більш зниженою ставкою. Відсоток виплати не перевищує значення 0.1% в день. Є зручна реферальная система – за кожного нового приведеного клієнта користувач отримує знижку на свій займ. Часто проводяться акції з розіграшу різноманітних призів серед позичальників. Їх проводять за участю численних спонсорів.
У ForzaCredit добре опрацьована система лояльності для постійних клієнтів. При повторному зверненні в МФО можна активувати промокод на знижку в розмірі 30%.

Як погасити кредит в ForzaCredit

Для дострокового погашення клієнту даного МФО необхідно зробити оплату мікропозик в своєму особистому кабінеті на офіційному сайті програми. Для цього необхідно виконати переклад на карту.
Також є можливість оплати через термінали оплати. Зокрема, цю функцію підтримує “Приватбанк”. Можна оформити погашення кредиту через касу банку або банківським переказом, вказавши необхідні реквізити.

1-й кредит:
500 - 5.000 грн
Ставка:
0.01% в день
Термін:
65 - 365 днів
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

Залишити відповідь