Коротка інформація

FinMe
Поставьте оценку
Назва: FinMe
1-й кредит: 200 - 3.000 грн
Срок: 3 - 15 днів
Ставка: 2.4% в день
Пролонгація: Отсутствует
Розгляд: 15 минут
Умови:

— вік 18+
— паспорт та ІПН
— мобільний телефон і e-mail

Приклад розрахунку :
Термін: днів
Cума: грн
До повернення:
12500 (10000 + 10000) грн
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями
Лого creditop.in.ua
creditop.com.ua

FinMe

В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

На ринку України працює понад 200 мікрофінансових компаній. Особливість полягає в тому, що позичальники можуть отримати кредит як в ліцензованих компаніях, так і в компаніях, які не мають офіційної ліцензії. Незважаючи на вжиті державою заходи щодо врегулювання даного ринку, діяльність нелегальних компаній триває. Тому, рекомендується користуватися послугами сайту агрегатора для вибору найкращого МФО. На таких сайтах представлені тільки офіційні МФО, що працюють на прямих і чесних умовах. Наприклад, відомий сайт FinMe зібрав всі кращі пропозиції МФО України.

Як вибрати компанію

Представлений агрегатор дозволяє переходити за прямим посиланням на сайт обраної мікрофінансової компанії. Відповідно, користувачу потрібно вибрати найбільш підходящу пропозицію.

На головній сторінці вказаного сайту є список з МФО з короткими умовами кредитування. Тому, вибір слід здійснювати, виходячи з даних про процентну ставку за позикою, граничної суми кредиту і іншим параметрам.

Користувачі можуть задати потрібні їм параметри в пошуку і програма автоматично сортує пропозиції, відібравши ті, які підходять під запит користувача. В результаті залишиться тільки перейти на сайт обраної МФО і отримати кредит.

При цьому перехід відбувається по захищеному протоколу, що виключає передачу особистих даних користувача третім особам.

Хто може отримати кредит FinMe

За допомогою представленого агрегатора отримати позику на потрібну суму може кожен. Так, розміщені на сайті компанії не вимагають від позичальників документального підтвердження працевлаштування або розміру заробітку. Тому, пропозиції таких МФО доступні для тих, хто офіційно не працевлаштований.

Крім того, отримати позику можуть ті, хто перебуває в пошуках роботи, а також студенти і пенсіонери.

Умови отримання кредиту в FinMe

Як зазначено вище, даний агрегатор зібрав найбільш вигідні для користувачів пропозиції від МФО. Тому, незалежно від вибору компанії, позичальник отримує прості і зрозумілі умови кредитування.

Так, йому необхідно надати копію паспорта. Це потрібно для підтвердження віку і громадянства України. Отримання позик можливо при досягненні 21 року. при цьому деякі компанії обмежують вік позичальника 65 роками. Однак за допомогою сортування можна знайти такі МФО, які не встановлюють вікових обмежень.

Як оформити кредит в FinMe

Після вибору тієї чи іншої МФО, оформлення позики відбувається на її сайті. Особливості та етапи даної процедури слід розглянути більш детально:

  • Для отримання позики необхідно заповнити заявку. У такій заявці вказується розмір кредиту і термін кредитування. Як правило, МФО надають позики на суму до 30 тисяч гривень, а максимальний термін обмежений 1 місяцем;
  • Заявка вирушає на автоматичну перевірку. Її перевіряє програма, тому, важливо не допускати помилок при відображенні особистих даних. Слід заповнювати всі поля в анкеті. При цьому результат розгляду заявки буде відомий вже через 5 – 10 хвилин;
  • Безпосередньо після отримання повідомлення про прийняття компанією позитивного рішення за поданою заявкою, на вказаний позичальником рахунок зараховуються гроші.

Відсоток схвалень заявок компаніями, представленими на сайті, досягає 90%.

1-й кредит:
200 - 3.000 грн
Ставка:
2.4% в день
Термін:
3 - 15 днів
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

Залишити відповідь