Коротка інформація

Finhub
Поставьте оценку
Назва: Finhub
1-й кредит: 1.000 - 5.000 грн
Срок: 1 - 30 днів
Ставка: 2.6% в день
Пролонгація: Присутствует
Розгляд: 15 минут
Умови:

— вік 18+
— наявність банківської карти
— паспорт та ІПН

Приклад розрахунку :
Термін: днів
Cума: грн
До повернення:
12500 (10000 + 10000) грн
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями
Лого creditop.in.ua
creditop.com.ua

Finhub

В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

Мікрофінансова компанія Finhub відома на українському ринку, а її послуги користуються популярністю і довірою. Зручність полягає в тому, що компанія дозволяє отримати позику на будь-які потреби без відвідування офісу. Всі операції виконуються віддалено. Тому, для отримання позики потрібно тільки доступ в інтернет.

Хто може отримати кредит в Finhub

Представлена ​​мікрофінансова компанія відрізняється гнучкими умовами до позичальників. Отримати позику можуть пенсіонери і студени, а також особи, які працюють без офіційного оформлення. Однак особливості кредитування та вимоги до позичальників слід прописати більш докладно:

  • Позики видаються особам, починаючи з 21 року. При цьому передбачена верхня вікова межа. Це вік в 65 років. Відповідно, отримати кредит можуть всі особи працездатного віку;
  • Обов’язково потрібно паспорт. Даний документ необхідний для підтвердження віку позичальника, а також наявності у нього реєстрації на території України;
  • Пропозиції компанії доступні тільки для громадян України. Тому, паспорт крім іншого підтверджує наявність громадянства.

Таким чином, з документiв знадобиться тільки паспорт. При цьому не встановлено вимог щодо подання до компанії документів про заробітну плату, про працевлаштування і так далі.

Як оформити кредит в Finhub

Оформлення позики відбувається безпосередньо на сайті компанії. Для зручності, є кредитний калькулятор. Так, користувачі можуть задати будь-яку суму позики, переміщаючи повзунок на головній сторінці сайту, а програма автоматично прорахує щомісячний платіж по кредиту. Це дозволяє розраховувати свої можливості і уникати прострочень і зайвої закредитованості.

Для оформлення кредиту потрібно заповнити заявку. Це виконується також на сайті без відвідування офісу. У заявці зазначаються особисті анкетні дані заявника, з ведення про його доході і так далі. При цьому інформація про заробіток не перевіряється.

Крім того, в заявці слід відобразити суму кредиту і термін кредитування. Після чого, заявка відправляється позичальником на розгляд.

Обробка зазначених заявок проводиться автоматично. Вже через 5 – 15 хвилин позичальник отримує повідомлення про результати розгляду і на вказаний ним номер банківської карти зараховуються гроші.

Переваги та особливості Finhub

Дана компанія надає позики на суму до 30000 гривень, що дозволяє зробити досить великі покупки. При цьому максимальний термін кредитування обмежений 12 місяцями. Для кращого розуміння, особливості та переваги пропозицій компанії слід розглянути детальніше:

  • Можливе дострокове погашення в будь-який час. При цьому немає жодних штрафів або обмежень;
  • Для зарахування грошей можна вказувати номер карти будь-якого українського банка;
  • За розгляд поданої заявки не стягується комісія;
  • При наступних зверненнях клієнта, процентна ставка буде знижена. Єдиною умовою для отримання подібного бонусу є оплата позичальникові у розмірі без пропусків платежів.

Крім того, потрібно відзначити лояльність компанії до позичальників. Схвалюється порядку 90% поданих заявок.

1-й кредит:
1.000 - 5.000 грн
Ставка:
2.6% в день
Термін:
1 - 30 днів
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

Залишити відповідь