Коротка інформація

Еврогроші
4.8/5 (оценок: 640)
Назва: Еврогроші
1-й кредит: 2.500 - 10.000 грн
Срок: 3 - 30 днів
Ставка: 0.01% в день
Пролонгація: Присутствует
Розгляд: 15 минут
Умови:

— вік 21+
— паспорт і ІПН

Приклад розрахунку :
Термін: днів
Cума: грн
До повернення:
12500 (10000 + 10000) грн
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями
Лого creditop.in.ua
creditop.com.ua

Еврогроші

В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

Пропозиції мікрофінансових компаній більш популярні, ніж банківські кредити. Це пов’язано з їх доступністю і простотою. При цьому привабливість тієї чи іншої мікрофінансової компанії залежить від цілого ряду чинників. Наприклад, значення має процентна ставка по позиці, умови погашення, період кредитування і так далі.

Дуже вигідні умови для позичальників пропонує компанія Еврогроші. Наприклад, процентна ставка Еврогроші становить всього 1,9%, що дає суттєву економію навіть при кредитуванні на кілька тижнів.

Хто може отримати кредит в Еврогроші

Компанія орієнтована на всіх громадян України. Тому, умови отримання кредиту в Еврогроші найбільш прості і зрозумілі. Так, продукти компанії доступні студентам, пенсіонерам, а також мільйонам громадян, які працюють без офіційного оформлення. Це стало можливим, завдяки відсутності жорстких вимог до підтвердження доходу.

Не потрібно надавати довідки про заробіток або тривалiсть роботи на займаній посаді. Для того, щоб отримати позику, необхідний тільки паспорт та ІПН, оскільки потрібно підтвердити вік і наявність громадянства України.

Як оформити кредит в Еврогроші

Оформлення позики відбувається безпосередньо на сайті компанії, процес займе не більше 15 хвилин. Однак його особливості має бути поданий докладніше:

  • Слід заповнити заявку на сайті. Вона включає загальні дані про позичальника. Наприклад, потрібно вказати вік, відомості про дохід і так далі. При цьому інформація про місце роботи, наявності утриманців, не перевіряється;
  • У заявці необхідно відобразити суму позики і тривалість використання коштів;
  • Після заповнення, заявка відправляється на обробку. Така обробка відбувається автоматично. Відповідно, результат по заявці буде готовий протягом 5 – 10 хвилин;
  • Коли отримано схвалення, позичальникові на рахунок зараховуються кошти. При цьому зарахування відбувається на рахунок карти будь-якого банку, яка вказана позичальником при заповненні заявки.

Завдяки простоті і швидкості виконання всіх операцій, отримати кредит можна в будь-який час, коли знадобилися гроші.

Переваги та особливості Еврогроші

Як зазначено вище, основною перевагою продуктів від компанії, є їх простота і доступність отримання. При цьому позичальники можуть оформити позику на суму від 500 до 7000 гривень, що дозволяє вирішувати поточні фінансові питання і здійснювати вельми великі покупки.

Передбачені широкі рамки по терміну використання кредиту. Так, тривалість кредитування становить від 5 до 30 днів. Однак позичальники можуть в будь-який момент зробити повне або часткове дострокове погашення позики. При цьому компанія не передбачає будь-яких обмежень або штрафів. Сума для дострокового погашення списується в день подання такої заявки.

Якщо клієнт не може з якихось причин виплачувати кредит за графіком, можна його пролонгувати. Так пролонгація полягає в продовженні терміну кредитного договору. При цьому позичальникові надається можливість платити відсотки без внесення сум в погашення основного боргу. Це дозволяє уникнути прострочень і санкцій за несплату кредиту.

Крім того, передбачені акції і промокоди Еврогроші. Вони дозволяють отримати позику за зниженою процентною ставкою або збільшити суму кредиту.

Як погасити кредит в Еврогроші

Погашення здійснюється декількома способами. Так, зробити платіж можна на сайті компанії. Крім того, є погашення за допомогою перекладу з відділення банку або зарахування коштів на розрахунковий рахунок.

Відмова від видачі кредиту в Еврогроші

Випадки відмови у видачі кредиту рідкісні і складають не більше 10%. Як правило, відмова пов’язана з помилками при оформленні заявки на позику. Наприклад, це технічні помилки при вказівці особистих або паспортних даних. Тому, заявку слід перевіряти при заповненні дуже уважно.

При отриманні відмови, можна подати нову заявку з ретельно перевіреними відомостями.

1-й кредит:
2.500 - 10.000 грн
Ставка:
0.01% в день
Термін:
3 - 30 днів
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

Залишити відповідь