Коротка інформація

Давака
4.5/5 (оценок: 2)
Назва: Давака
1-й кредит: 1.000 - 100.000 грн
Срок: 1 - 365 днів
Ставка: 0.01% в день
Пролонгація: Присутствует
Розгляд: 10 минут
Умови:

— вік 18+
— наявність банківської карти
— паспорт та ІПН
— мобільний телефон і e-mail

Приклад розрахунку :
Термін: днів
Cума: грн
До повернення:
12500 (10000 + 10000) грн
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями
Лого creditop.in.ua
creditop.com.ua

Давака

В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

Компанія займається оформленням позики в “оригінальному” ракурсі, а саме: клієнтам пропонують цілий список фінансових і нефінансових установ, які можуть оформити заявку на позику для клієнта. Обробка відповідної заявки для клієнта платна: 1 грн – разова оплата і так звана “комісія сервісу”, яка оплачується періодично, згідно з тарифами сервісу Давака. Таким чином, ця компанія сама кредитів не видає, а лише знаходить для клієнтів сприятливі позики.

Основні принципи роботи Давака

 • Основний девіз “Давака”: “Час – це гроші!” При виникненні важких фінансових ситуацій компанія прийде на допомогу і забезпечить Вас за мінімально короткий час необхідною грошовою сумою. П’яти хвилин буде достатньо для оформлення онлайн – кредиту;
 • Тут все просто і зрозуміло! Ніяких прихованих відсотків і комісій! Онлайн Ви завжди зможете порахувати свої відсотки, використовуючи кредитний калькулятор. Ви повинні вказати суму, яка Вам необхідна і термін користування позикою;
 • Давака працює на довірі до клієнтів. Тут Ви не шукаєте поручителів, не вносите заставу! Давака не цікавиться Вашою заробітною платою – довідки про ваші доходи не потрібні. І навіть у разі, якщо Ви не працюєте, то кредит цілком зможете оформити;
 • Реально низький відсоток, який тільки в Давака – 0,01%;
 • Засоби тут доступні цілодобово! Найголовніше для оформлення кредиту – це наявність у Вас інтернету і будь-якої банківської карти;
 • Ваші персональні дані тут будуть під надійним захистом! Давака гарантує повне збереження інформації про Вас і нерозголошення третім особам.

Умови співпраці

Комісія за отримання кредиту становить 0%. Обов’язкове страхування клієнта не потрібно. Потрібен тільки паспорт і код. Тут досить лише заповнити анкету на сайті. Кредитні історії клієнтів не вивчаються, робота будується на довірі. Гарантується захист особистих даних клієнтів. Кредит може бути виданий на суму від 1 до 100 тис. Грн. Термін кредитування до 1 року. Відсоток за кредит тут Ви оплачуєте в розмірі 0,01% в день. Заявку на кредит потрібно оформити на офіційному сайті Давака. На сайт компанії можна зайти в будь-який час доби і в будь-який день року.

Що потрібно мати позичальникові

 • Ваш вік повинен бути не менше 21 року і не повинен перевищувати 60 років;
 • Ви повинні мати карту будь-якого банку;
 • В наявності повинен бути паспорт та індивідуальний податковий номер (ІПН);
 • Обов’язкова наявність телефону і Емейл (електронна адреса).

Особистий кабінет клієнта

На сайті компанії потрібно увійти до свого кабінету і натиснути “Увійти”. Далі буде сторінка, на якій потрібно вказати свій логін (номер телефону) і пароль. Ви потрапляєте на сторінку «Оформити кредит». Вибираєте необхідну суму позики і вказуєте термін користування. Розрахунок відбувається автоматично за допомогою кредитного калькулятора. Після цього клієнт чекає схвалення кредиту і гроші зараховуються Вам на карту.

Які дані необхідні

Просте оформлення за 7-10 хвилин. Зайти на сайт компанії, заповнити анкету, в якій обов’язково потрібно вказати:

 • ПІБ і дату свого народження;
 • суму необхідної позики;
 • на який термін оформляється займ;
 • свій номер телефону (бажано мобільний);
 • адресу своєї електронної пошти.

Далі клієнт чекає схвалення своєї заявки і отримує гроші на банківську карту.

Якщо виник форс-мажор!

У житті кожної людини можуть виникнути різні життєві ситуації, в тому числі і в сфері фінансів, коли немає коштів погасити кредит. І якщо позичальник своєчасно не оплачує суми кредиту, Давака може довести до відома Кредитне бюро, і далі буде діяти в установленому законом порядку.
Тому, при виникненні у Вас фінансових труднощів обов’язково потрібно своєчасно оповістити компанію, яка має право піти йому назустріч і змінити умови кредитування на більш лояльні.

1-й кредит:
1.000 - 100.000 грн
Ставка:
0.01% в день
Термін:
1 - 365 днів
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

Залишити відповідь