Коротка інформація

Crediton
4.6/5 (оценок: 584)
Назва: Crediton
1-й кредит: 500 - 4.000 грн
Срок: 1 - 30 днів
Ставка: 1.8% в день
Пролонгація: Присутствует
Розгляд: 5 минут
Умови:

— вік 18+
— наявність банківської карти
— паспорт та ІПН
— мобільний телефон і e-mail

Приклад розрахунку :
Термін: днів
Cума: грн
До повернення:
12500 (10000 + 10000) грн
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями
Лого creditop.in.ua
creditop.com.ua

Crediton

В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

Онлайн-кредитування фізичних осіб в Україні набирає все більшої популярності, тому за останні кілька років число організацій, які надають фінансові послуги збільшилася майже в два рази. Crediton – нова інноваційна компанія в сфері кредитування, яка займається не тільки видачею призначених для користувача кредитів, але і грошовими переказами, а також оцінкою кредитного рейтингу клієнта.

Умови отримання кредиту в Crediton

Один з важливих критеріїв, який враховується при отриманні споживчого кредиту – вік. Отримати кредит в компанії Crediton можуть особи, які досягли повноліття. Щоб оформити швидку позику обов’язкова наявність доступу в інтернет і телефону, а також дебетової картки українського банку. Перший кредит сервіс схвалює на суму до 2000 тисяч гривень на термін від 1 до 28 днів. При оформленні заявки Вам буде потрібно мінімальний пакет документів: паспорт та індивідуальний ідентифікаційний номер.

Переваги та особливості Crediton

Досвідчена команда фахівців в сфері швидкого кредитування з 2016 року активно надає громадянам з різних куточків країни фінансову допомогу. Відгуки задоволених клієнтів підтверджують наявність компетентності у компанії Crediton. Основною особливістю сервісу є те, що оформити кредит, можна не виходячи з дому за допомогою свого смартфона або іншого зручного гаджета. Сервіс не використовує прихованих комісій і завжди йде назустріч позичальникам. Таким чином для всіх осіб, які взяли кредит, діє послуга пролонгації боргу, при якій термін позики продовжується до 65 днів і оплачуються тільки нараховані відсотки. Всі ставки і комісії в тарифах можна подивитися в будь-який момент до оформлення кредитного договору. Всі процеси максимально автоматизовані. Платформа працює цілодобово, тому взяти гроші в позику можна в зручний для Вас час, а швидкість розгляду заявки займає близько 15 хвилин.

Акції та промокоди Crediton

В основному Crediton займається проведенням різних акцій і розіграшів. На сайті компанії є окремий розділ, в якому розміщені актуальні на даний момент акційні пропозиції. За всю історію існування проекту було розіграно безліч цікавих подарунків в число яких входять: путівка на відпочинок до Греції, сертифікат на безкоштовну медичну консультацію, а також квитки на концерти.

Як оформити кредит в Crediton?

Процедура оформлення кредиту спрощена, це можна зробити, скориставшись сайтом Crediton. Тепер не потрібно відвідувати офіси і стояти в довгих чергах. Заповнення заявки на отримання кредиту займає близько 10 хвилин. Для цього потрібно зареєструватися на сайті і відзначити свою згоду на обробку персональних даних. Після чого Вам на телефон прийде СМС з кодом для підтвердження реєстрації. Кредитна заявка оформляється українською мовою і складається з декількох сторінок, в яких детально потрібно розписати персональні дані. Варто відзначити, що заповнення не обов’язково полів анкети збільшує шанси отримання кредитної позики. Якщо все пройде успішно і Ваша анкета буде схвалена, гроші зараховуються на прикріплену картку.

1-й кредит:
500 - 4.000 грн
Ставка:
1.8% в день
Термін:
1 - 30 днів
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

Залишити відповідь