Коротка інформація

Creditnice
Поставьте оценку
Назва: Creditnice
1-й кредит: 1.000 - 10.000 грн
Срок: 365 - 1825 днів
Ставка: 0.01% в день
Пролонгація: Присутствует
Розгляд: 10 минут
Умови:

— вік 18+
— наявність банківської карти
— паспорт та ІПН
— мобільний телефон і e-mail

Приклад розрахунку :
Термін: днів
Cума: грн
До повернення:
12500 (10000 + 10000) грн
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями
Лого creditop.in.ua
creditop.com.ua

Creditnice

В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

CreditNice – це допоміжний сервіс з отримання позик і кредитів, що поєднує понад ста банків, мікрофінансових та інших кредитних організацій з найбільш вигідними умовами. Сервіс бере на себе всю роботу з пошуків надійного кредитора, що дозволяє значно заощадити ваш час.

Зростання числа взятих кредитів в режимі онлайн постійно збільшується, що пов’язано із зручністю і надійністю цього способу. Однак з таким ростом з’явилися суттєві проблеми у виборі надійної і вигідної мікрофінансової організації. З огляду на інтенсивне створення нових МФО складно визначити з їх загальної маси найбільш сумлінного кредитора. Для того щоб оформлення позик було простим, прозорим і з хорошими умовами існує сервіс CreditNice.

Умови отримання кредиту через сервіс CreditNice

Сервіс включає в себе наступні умови:

  • споживчі кредити з процентною ставкою до 56% річних;
  • розмір кредиту, що видається варіюється від однієї тисячі до 200 000 гривень
  • кредитний термін може становити від одного року до 60 місяців;
  • при простроченні щомісячної виплати сума штрафу становить від 0,10% від розміру прострочення в день, але не більше 10% від загального розміру позики;
  • в разі істотного прострочення дані про позичальника спрямовуються в БКІ.

Вимоги до позичальників

Для отримання кредиту позичальник повинен бути громадянином України і відповідати вимогам за віком (21 рік). При оформленні кредиту і позики потрібен паспорт, ідентифікаційний код, дохідна довідка (тільки якщо кредит оформляється через банківську організацію) і пенсійне посвідчення (якщо позичальник пенсійного віку).

Як оформити кредит в CreditNice

Отримання кредиту через сервіс CreditNice відбувається в три етапи:

1) Заповнення і подання заявки. На даному етапі необхідно подати свою заявку на отримання позики шляхом вибору потрібної вам суми на онлайн калькуляторі, який знаходиться на головній сторінці сайту CreditNice.com.ua. Варто відзначити, що всі дані позичальника не зберігаються на сервісі, а передаються безпосередньо банку, мікрофінансової або іншої кредитної організації, яка надає грошові кошти. Це служить підтвердженням того, що діяльність сайту абсолютно безпечна для позичальників.

2) Вибір банку або МФО. Після проходження першого етапу вам буде запропоновано декілька варіантів надання позики. Потрібно буде вибрати найбільш зручний і відповідний вам за своїми умовами. Всі пропозиції складаються на основі обраної вами суми кредиту.

3) Очікування відповіді і отримання грошей. Після того як заявка була відправлена ​​обраної кредитної організації необхідно почекати кілька хвилин її рішення. У разі позитивної відповіді грошові кошти надійдуть на вказаний вами рахунок найближчим часом.

Рекомендації при складанні заявки на кредит

При заповненні заявки необхідно вказувати справжню інформацію, оскільки використання невірних даних тільки підвищує ймовірність відмови в отриманні кредиту або позики. Використання позичальником справжніх даних дозволяє йому не тільки отримати доступ до грошових коштів, але і до власного кредитного рейтингу.

1-й кредит:
1.000 - 10.000 грн
Ставка:
0.01% в день
Термін:
365 - 1825 днів
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

Залишити відповідь