Коротка інформація

CreditBox
Поставьте оценку
Назва: CreditBox
1-й кредит: 500 - 20.000 грн
Срок: 20 - 30 днів
Ставка: 0.01% в день
Пролонгація: Присутствует
Розгляд: 10 минут
Умови:

— вік 18+
— наявність банківської карти
— паспорт та ІПН
— мобільний телефон і e-mail

Приклад розрахунку :
Термін: днів
Cума: грн
До повернення:
12500 (10000 + 10000) грн
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями
Лого creditop.in.ua
creditop.com.ua

CreditBox

В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

Мікрофінансова компанія CreditBox пропонує позики на зрозумілих і чесних умовах. Для зручності користувачів на офіційному сайті компанії є кредитний калькулятор. Даний безкоштовний інструмент дозволяє дуже точно розрахувати платіж по позиці, виходячи з отриманої суми.

Умови отримання кредиту в CreditBox

Продукти цієї компанії орієнтовані на всі категорії позичальників. Наприклад, отримати позику на вигідних умовах зможуть пенсіонери, студенти, а також всі, хто офіційно не працевлаштований.
Єдиними вимогами до клієнтів, є досягнення повноліття і наявність громадянства України, а також постійної реєстрацію. Тому, згідно з умовами отримання кредиту, позичальники повинні надати тільки два документи у вигляді фото:

  1. Особистий паспорт зі сторінками про реєстрацію.
  2. ІПН.

Крім того, буде потрібно зазначення номера банківської картки, оскільки саме на її рахунок буде здійснено зарахування грошових коштів.

Переваги та особливості кредитів від CreditBox.

Клієнти отримують досить вигідні умови позик. Однак для кращого розуміння, основні особливості та переваги пропозицій зазначеної мікрофінансової компанії слід розглянути більш детально:

  • Компанія організувала свою роботу в цілодобовому режимі. Тому, звертатися за отриманням позики можна в будь-який час, коли потрібні будуть гроші, незалежно від часу доби, вихідних та святкових днів;
  • Всі операції по подачі заявки на позику, подача фото документів, платіжні дії, здійснюються віддалено. Тому, для отримання кредиту і його погашення потрібно тільки доступ в інтернет;
  • Представники мікрофінансової компанії не здійснюють дзвінки близьким позичальника чи інших дій з втручанням. Тому, права і інтереси клієнтів зазначеної МФО надійно захищені;
  • Процентна ставка і переплата по позиці залежать від терміну використання отриманих грошей. Так, граничним терміном видачі позики є 30 діб. Однак якщо повернути суму протягом перших 14 днів, відсотки будуть розраховуватися за пільговою ставкою. Якщо ж повернення здійснюється пізніше 14-го дня, відсотки розраховуються за стандартною ставкою.

Необхідно відзначити, що компанія відрізняється лояльним ставленням до позичальників. Тому, схвалюється порядку 95% поданих заявок.

Як погасити кредит в CreditBox

Погашення отриманої позики здійснюється декількома способами. Тому, позичальники можуть вибрати будь-який з них, який найбільш зручний в конкретній ситуації. Наприклад, можна здійснювати платежі безпосередньо на сайті. Оскільки карта, на яку вироблялося зарахування грошей, зберігається на сайті, позичальник може використовувати її рахунок для погашення позики.
Передбачено виконання платежів через систему Приват 24, а також можна скористатися терміналами оплати.
При цьому якщо з якихось причин позичальник не зміг здійснити черговий платіж, відбувається автоматичне продовження кредитного договору. Відповідно, позичальникові не доводиться платити пені або штрафи, оскільки компанія спочатку виходить із сумлінності своїх клієнтів.

1-й кредит:
500 - 20.000 грн
Ставка:
0.01% в день
Термін:
20 - 30 днів
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

Залишити відповідь