Коротка інформація

Credit365
4.4/5 (оценок: 599)
Назва: Credit365
1-й кредит: 500 - 5.000 грн
Срок: 7 - 30 днів
Ставка: 0.95% в день
Пролонгація: Присутствует
Розгляд: 15 минут
Умови:

— вік 18+
— наявність банківської карти
— паспорт та ІПН
— хороша кредитна історія

Приклад розрахунку :
Термін: днів
Cума: грн
До повернення:
12500 (10000 + 10000) грн
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями
Лого creditop.in.ua
creditop.com.ua

Credit365

В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

Credit365 – одна з найпопулярніших українських компаній, яка видає займи онлайн. Компанія credit 365 працює на банківському ринку з 2013 року і з того часу видала величезну кількість займiв. Для отримання позики необхідний всього лише доступ в інтернет і картка будь-якого банку України. Ви зможете самостійно вибирати суму і термін кредиту, а рішення по заявці не займе і 15 хвилин. На даний момент в компанії налічується велика кількість задоволених клієнтів, готових при необхідності звернутися до них повторно.

Відсоткова ставка Credit365

Крім надійності МФО, основне, на що ми дивимося, при виборі організації для позики – це процентна ставка. У компанії credit365 ставка по кредиту залежить від суми та строку кредиту.

Мінімальна ставка – це 0,7% в день. Вона доступна всім, хто вже звертався в організацію і бере позику повторно. На першу позику, при мінімальній сумі і умовах, буде поширюватися ставка 1.4% на кожен день користування кредитом.

Для того, щоб обчислити відсотки, які ви повинні будете виплатити, на сайті компанії є зручний кредитний калькулятор. Завдяки цьому, ви зможете дізнатися суму, яку необхідно погасити до оформлення позики

Умови отримання кредиту в Credit365

Звичайно, отримати кредит в МФО набагато простіше, ніж у банку, але і у таких організацій є список вимог для того, щоб отримати гроші. Для Credit365 це такі умови:

 • Вам необходимо бути громадянином України.
 • Ваш вік повинен бути НЕ менше 18 и не более 75 років.
 • Як і всі МФО, ви повинні мати хорошу кредитну Історію, без заборгованності и c невеликим простроченням.
 • Ви повинні вказати ваш особистий, номер мобільного телефону, щоб співробітники могли зв’язатися з вами и ви могли отримати код по СМС.
 • У вас повинна бути банківська картка, оформлена на вас. Картки, оформлені на других людей, а також картки інтернет-банків НЕ приймаються.

Хто може отримати кредит в Credit365

Таким чином, виходячи з вимог компанії, кредит може бути оформлений:

 • Студентам;
 • Людям, офіційно не влаштованим на своїй роботі;
 • Пенсіонерам;
 • Безробітним;
 • Людьми, які мають зіпсовану кредитну історію;
 • Людьми, які не мають взагалі ніякої кредитної історії;

Переваги та особливості Credit365

Кожен з нас розуміє, що основна мета МФО – видати вам гроші. Тому, кожна компанія не просто дає вам певні умови, а й пропонує різні акції і промокоди для того, щоб позики ви оформляли саме у них.

 • Credit365 – на сьогоднішній день має дуже багато позитивних відгуків, а так само велику базу задоволених клієнтів. Давайте ознайомимося, чому ж клієнти вибирають саме цю МФО
 • Ви можете взяти гроші в кредит незважаючи на те, що маєте вже займ в іншiй МФО.
 • Для нових клієнтів компанії діє акція – 30% на щоденний відсоток з першої позики, що дозволяє істотно заощадити свої гроші при поверненні.
 • Лояльна і «плаваюча» система нарахування відсотків. А найголовніше, що вона повністю прозора. Суму переплат ви дізнаєтеся ще до оформлення кредиту.
 • Ви можете продовжити термін свого кредиту без прихованих комісій і переплат.
 • Для постійних клієнтів «Кредит 365» постійно проводить різноманітні акції та нараховує бонуси.
 • Деякі завантажують копії своїх документів, вам досить просто ввести дані.
 • При повторному позику сума кредиту збільшується до 20000 гривень;
 • Бонуси за відгуки, запрошених друзів та проїзні позики.

І це тільки малий список плюсів від співпраці з цією МФО.

Як оформити кредит в Credit365

Умови отримання позики в МФО вкрай прості. Ви повинні вибрати для себе суму і термін кредиту, на сайті. Нагадую, що для першої позики, максимальна сума 5000 гривень.

Реєстрація в Credit 365

Перше що вам потрібно зробити, це зареєструватися на сайті, ввівши свій e-mail і мобільний телефон. Після чого, вам на пошту і вказаний номер прийде два коду підтвердження

Особистий кабінет в Credit 365

Після реєстрації вам буде доступний особистий кабінет, увійшовши в який ви зможете керувати всіма своїми позиками, погашати кредити, продовжувати їх і оформляти нові.

Прив’яжіть в особистому кабінеті Вашу банківську картку. Для того, щоб перевірити, що карта дійсно ваша, на балансі буде заблокована 1 гривня. Після прив’язки, сума повернеться назад на карту.

Подати заявку в Credit 365

Наступний крок – це подача заявки на кредитування. Вам необхідно буде заповнити анкету і відправити її на розгляд. Після чого, система запропонує вам підписати кредитний договір для подальшого розгляду заявки і в разі схвалення, гроші надійдуть на вашу карту вже через 15 хвилин.

Відмова від видачі кредиту в Credit 365. Що робити?

Іноді так трапляється, що кредитна організація відмовила у видачі вам грошей. Не варто засмучуватися. Як правило, немає єдиної відповіді на питання «Чому мені не видали позику?».

Якщо ви впевнені в тому, що у вас нормальна кредитна історія, то можливо, наступні пункти стосуються вас:

 • Ви не є громадянином України;
 • Вам немає 18 років або вам більше 75;
 • Ви не маєте постійного доходу, щоб платити кредит;
 • Ви допустили помилку, друкарської помилки при оформленні заявки;
 • Ви є боржником в іншій організації

Якщо ви помилилися в заявці, то відредагувати її можна в особистому кабінеті, змінивши всі дані, де була помилка. Однак, пам’ятайте, що повторно відправити заявку ви зможете не раніше, ніж через 30 днів після першої.

Акції та промокодом в Credit 365

Як і будь-яка компанія, «Кредит 365» зацікавлена в нових клієнтах і в поверненні старих. Саме тому компанія регулярно розсилає своїм клієнтам листи з промокодом. Так само ви можете взяти участь в двох постійних акціях:

Акція для новачків

Суть акції в тому, що при оформленні першої позики, ви отримуєте додаткову знижку на щоденні відсотки. Знижка становить 30%. На жаль, акція одноразова, але досить приємна.

Акція для постійних клієнтів

Для постійних позичальників компанія придумала бонусну систему, яка дозволить вам отримувати на свій баланс бонуси за відгуки про МФО, за запрошених друзів і вчасно сплачені позики.

Так само, зараз діє акція, суть якої полягає в тому, що чим довше ви користуєтеся грошима, тим менша процентна ставка вас чекає. Якщо простою мовою, то оформивши позику на 30 днів, ви отримаєте ставку на порядок нижче, ніж оформивши тую ж позику на 10 або 15 днів.

Як погасити кредит в Credit 365

Погасити борг ви зможете як віддалено, через інтернет використовуючи особистий кабінет вашого банку, через Платіжні системи VISA / MASTERCARD або Сайт Easy Pay. Так само ви зможете скористати терміналами Приват-банку, iBox и Easypay або через кассу будь-которого банку біля Вашого будинку.

Хочеться відзначити, що при поповненні через касу вам знадобиться Ваш паспорт.

Прострочені в Credit 365

Прострочення завжди негативно позначаються на вашій кредитній історії, тому якщо ви розумієте, що займ повернути не виходить Вчасно, ви можете використовувати систему продовження позики у Вашому особистому кабінеті. Ви можете продовжити кредит на 7, 15 або 30 днів, сплатити фіксовану суму на сайті. Тим самим ви позбавите себе від необхідності переживати за свою Історію, и зможете не забруднити її в подальшому.

1-й кредит:
500 - 5.000 грн
Ставка:
0.95% в день
Термін:
7 - 30 днів
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

Залишити відповідь