Коротка інформація

Credit Plus
4.9/5 (оценок: 609)
Назва: Credit Plus
1-й кредит: 500 - 10.000 грн
Срок: 3 - 30 днів
Ставка: 0.01% в день
Пролонгація: Присутствует
Розгляд: 15 минут
Умови:

— вік 18+
— наявність банківської карти
— паспорт і ІПН

Приклад розрахунку :
Термін: днів
Cума: грн
До повернення:
12500 (10000 + 10000) грн
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями
Лого creditop.in.ua
creditop.com.ua

Credit Plus

В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

Credit Plus – це не просто фінансова компанія, яка професійно займається наданням позик. Це справжній фінансовий сервіс, головними характерними особливостями якого є:

 • реальність отримання кредиту;
 • оперативність схвалення і оформлення позики.

При цьому цілі позик можуть бути абсолютно будь-які: від покупок, поїздок на відпочинок і розваг до отримання грошей для підтримки і розвитку власного бізнесу. Перевагою сервісу є те, що для прийняття рішення про подання кредитування його адміністрації не потрібні:

 • ні довідки про доходи;
 • ні поручителі;
 • ні надання застав.

Погодьтеся, рідко де можна зустріти такі банки, яких би це не цікавило і більш того, які б просто відмовилися від вимог щодо забезпечення позики, що видається. Важливою характеристикою є не тільки простота кредитування, але і швидкість здійснення цієї процедури. За коректно оформленої заявки відповідь прийде буквально через кілька хвилин, а в разі наявності помилки в заповненій анкеті (у разі відмови в зв’язку з нею), відомості можна відкоригувати і відправити заявку знову.
Реальність і швидкість отримання грошей – ось, що відрізняє Credit Plus від банків і традиційних фінансових компаній.

Але і не тільки. Скажіть, ви десь чули про можливість прокредітоваться під 3,65% річних у валюті України? Утопія? Зовсім ні, Credit Plus реально надає таку можливість!

Процентна ставка Credit Plus

Зараз на ринку присутня конкурентна кількість мікрофінансових організацій, які пропонують позичальникам гроші під вкрай некомфортний відсоток і на дуже короткі терміни. Credit Plus тут істотно виділяється на загальному тлі, тому як надає потенційним одержувачам позик понад гуманні процентні ставки і комфортні періоди запозичень. Так, в тарифній політиці компанії присутня 2 типу позик: кредити, що видаються вперше і повторні позики.

 • Якщо це перша заявка, то на строк до 30 календарних діб при обсязі кредитування до 6 тис. Гривень (а це еквівалент майже $ 230) ставка визначена на рівні в 0,01% на добу! Це як раз і є 3,65% річних!;
 • На все повторні позики ставка вже складе 1,8% на добу; при цьому максимальний період – також становить 30 календарних діб.

Крім того, в рамках проведення акцій постійні клієнти компанії мають можливість прокредітоваться за доступними і гуманним ставками (аж до нульових), навіть якщо для клієнта це буде вже й не перше запозичення.
Надання компанією кредитних ресурсів майже за нульовою ставкою (3,65% річних – це, погодьтеся, зовсім не обтяжливі гроші) – це реальна можливість для підприємців вирішити раптово виниклі проблеми і поправити фінансовий стан бізнесу.

Умови отримання кредиту Credit Plus

Головними умовами, які зумовлюють можливість отримання грошей в Credit Plus є:

 1. наявність у претендента кредитування дійсного паспорта України та свідоцтва ІПН;
 2. відповідність віковим цензом;
 3. наявність платіжної картки будь-якого банку України;
 4. наявність активного телефонного номера.

Крім того, надзвичайно важливо, щоб абсолютно коректно була заповнена анкета заявки на кредитування. Наявність навіть однієї незначної помилки може спричинити відмову в наданні позики з причин вказівки невірних ідентифікаційних сведеній.В зокрема, особлива увага приділяється вказівкою адрес (як місця реєстрації, так і фактичного знаходження) і телефонів. Для того, щоб спрацювала технологія оформлення позики важливо, щоб у позичальника був працюючий телефонний номер – з його допомогою потрібно буде підтверджувати запит на кредитування при оформленні заявки (будуть приходити короткі СМС ).

Хто може отримати кредит Credit Plus

Реципієнтами кредитних коштів можуть бути абсолютно все умовні категорії громадян. Credit Plus не вимагає від своїх клієнтів довідок про доходи – досить простий декларації своїх фінансових можливостей, які вказуються в анкеті. Тому якщо клієнт відчуває в собі сили впоратися з фінансовим навантаженням і відчуває реальну потребу в грошах, він зможе отримати готівку або платіж на карту в будь-який час. І не важливо, який у вас соціальний статус: підприємець ви, студент, домогосподарка або навіть безробітний.

Переваги та особливості Credit Plus

Credit Plus здійснює гнучку політику в області кредитування. Пряме кредитування – це не єдиний формат отримання позикових коштів. Компанія лояльно і з розуміння ставиться до своїх клієнтів і входить в їхнє становище при коректному і відповідальне ставлення останніх до своїми фінансовими зобов’язаннями. В рамках цієї політики широко практикуються:

 • Продовження термінів запозичення (так звана, пролонгація). Для цього на момент звернення з проханням продовжити цей потрібно повністю погасити всі процентні платежі за позикою.
 • Реструктуризація позики (в разі, якщо фінансовий стан реципієнта позики в результаті виявилося складнішим). Тут чим швидше клієнт повідомить про необхідність реструктуризації, тим більше можливих шляхів виправлення ситуації зможе запропонувати йому адміністрація компанії.

Як оформити кредит Credit Plus

Процедура оформлення позики відбувається повністю онлайн – через інтернет-ресурс компанії Credit Plus – https : // creditplus .ua . Для зручності користувачів в правій верхній частині екрану представлений калькулятор, за допомогою якого можна вказати всі необхідні параметри кредитування і побачити, скільки в підсумку потрібно буде повернути і коли. Це вкрай зручний і ефективний спосіб управління своєю заборгованістю в прив’язці до власних фінансових можливостей.

Подання заявки і реєстрація Credit Plus

Процедура реєстрації безпосередньо пов’язана з вказівкою на віртуальному калькуляторі необхідної вам суми і терміну кредитування. Потім натискаємо праворуч велику помаранчеву кнопку «Отримати гроші». Процедура реєстрації складається з заповнення двох розділів анкети:

 1. Ваші дані.
 2. Підтвердження заявки.

При заповненні першого розділу слід бути особливо уважним. Помилка внесення відомостей автоматично призведе до відмови в задоволенні заявки. Також важливо, щоб правильно були вказані контактні дані – номер телефону та адресу електронної пошти. Якщо номер неактивний, то оформити заявку на кредитування не вийде чисто технічно. Також буде потрібно зареєструвати свою платіжну карту. Увага! Карта повинна бути випущена будь-яким банком України!

Закінчується реєстрація, а заодно і заповнення анкети проставленням галочки в полі дачі згоди на обробку персональних даних та з правилами надання кредитування, після чого на вказану в анкеті телефон повторно прийде підтверджує смс -код, який потрібно буде вбити в відповідне поле. Реєстрація після цього буде завершена, а ваша заявка буде передана на узгодження і схвалення.

Особистий кабінет Credit Plus

При повторному зверненні на сайті Credit Plus вам буде зручніше користуватися ресурсами особистого кабінету. Кнопка входу також знаходиться в правому верхньому куті екрану. Система попросить вас ще раз заповнити в формі той номер телефону, який ви вказали в анкеті при проходженні процедури реєстрації, і вказати пароль.

Особистий кабінет має безліч розділів, що дозволяють зі зручністю управляти ваш кредитною політикою. Тут також присутній калькулятор, можливість оформлення нової заявки на кредитування, розділ присвячений різним акціям, а також свіжі новини та інформація від компанії.

Відмова від надання кредиту Credit Plus . Що робити?

Іноді адміністрація компанії « Credit Plus » відмовляє в задоволенні заявки на кредітованіе.Прічіни цього можуть бути в наступному:

 • У вас вже є незакриті заборгованість перед Credit Plus . В цьому випадку обговорення подальшого кредитування можливо лише після повного погашення поточного кредиту. Однак до ваших послуг можливість пролонгувати займ (для цього потрібно звернутися з відповідною заявою в диспетчерську службу компанії на гарячу лінію за телефоном 0 (800) 330-263 і погасити всю суму поточних відсотків за позикою). Крім того, якщо ситуація у позичальника складається більш несприятливо, то до його послуг процедура реструктуризації заборгованості, коли будуть визначені чіткі дати, коли він може виплатити взятий кредит.
 • У процесі заповнення анкети допущені технічні помилки (помилки). В цьому випадку анкету можна відкоригувати і знову відправити на узгодження.
 • У анкеті вказані недостовірні дані. В цьому випадку для вирішення ситуації потрібно зв’язуватися з адміністрацією компанії і від здобувача будуть потрібні додаткові пояснення.

Треба відзначити, що поточний кредитний рейтинг позичальника, і навіть наявність непогашених зобов’язань перед деякими іншими кредитними організаціями не є підставами у відмові в здійсненні кредитування.

Акції та промокодом Credit Plus

Як акцій, що сприяють збільшенню привабливості кредитних послуг, компанія практикує регулярне надання промокодом на кредитування за пільговими відсотковими ставками. Отримати такі подарункові промокодом можуть будь-які користувачі в рамках проведення рекламної акції. (Іноді значення процентних ставок по такому кредитуванню доходить до нуля!)

Як погасити кредит Credit Plus

 1. Оплатити займ можна за допомогою банківських карт платіжних систем VISA , MasterCard , Maestro .
 2. Також виплатити кредит можна готівкою через касу « ПриватБанку ».
 3. Можна також скористатися терміналом « ПриватБанку ».
 4. Зручно також зробити переклад з особистого кабінету додатки «Приват24».

При оплаті всіма зазначеними способами слід мати на увазі, що враховуватися буде дата зарахування коштів на рахунок компанії, так само як і при наданні позики приймається до обліку лише момент списання грошей з її особового рахунку. Тому має сенс перераховувати гроші заздалегідь, щоб не потрапити в ситуацію прострочення.

Прострочення кредиту Credit Plus

Найгірше, що може допустити позичальник, – це не мати можливості погасити займ і не повідомити про це в контактний центр компанії. Спеціально для скрутних ситуацій позичальників компанія розробила програми:

 • продовження позик;
 • реструктуризації позик.

Але для цього потрібно вчасно звернутися до адміністрації і повідомити про свої проблеми. Якщо цього не зроблено, то такий дебітор автоматично потрапляє в чорний список всіх кредитних компаній – більше він не зможе взяти ніякої займ . А крім того, компанія « Credit Plus » залишає за собою право звернутися до суду за стягненням відповідної заборгованості та відсотків по ній. Так що має сенс дзвонити заздалегідь і вирішувати свої проблеми (а не «рубати» їх) – не варто ставити під удар власну кредитну репутацію!

1-й кредит:
500 - 10.000 грн
Ставка:
0.01% в день
Термін:
3 - 30 днів
В даний час з технічних причин заявки не приймаються, рекомендуємо Вам ознайомитись з іншими пропозиціями

Залишити відповідь